Jump to content

Moto Zajednica

"Bike-rock" Mirovna misija

Recommended Posts

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Bravo bajkerice i bajkeri. Hvala vam za vas malom ali za nas u KM velikom podvigu.

Nisam bajker ali sam ipak potražio vaš forum i registrovao se da bih mogao da vam se zahvalim.

Kao što je gore neko rekao, ne sviđa mi se politička pozadina ovog skupa. Vi ste nepristrasna organizacija i niko nebi trebalo da vas svojata.

Mogli ste lepo doći u subotu 6 i ostati i nedelju 7.

Ipak hvala vam.

Gledam ove slike i čudim se gde nestadoše toliki ljudi i motori.

Priroda posla mi je da sam bio na ulici kad ste prodefilovali gradom, došli do most a, okrenuli i vratili nazad. Kod sebe sam imao jedino telefon N6600 i njime uspeo da snimim tri klipa u trajanju od po 9 sec. Znam da to nije ništa i da je slab snimak, ali jbg, nisam razmišljao da ponesem DV cameru, sledeći put neće biti propusta.

Od mene tolicko, hvala vam jpoš jednom i vidimo se opet sledeće godine.

 

 

 

 

Na koji nacin je politicki zloupotrebljen ovaj skup ? Ako jeste ,objasni mi kako, nisam bio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Kosovo - KM
Na koji nacin je politicki zloupotrebljen ovaj skup ? Ako jeste ,objasni mi kako, nisam bio.

 

Zašto je Osama Bin Laden baš 911 (ups zaboravio sam tačku iza 9) udario avionima u WTC, a bajkeri baš 5 oktobra došli u KM.

Ne verujem u teoriju zavere ali mi mnogo grebe oči.

A da je nešto bilo zloupotrebljeno, nije, baš je bilo OK, samo žao mi je što je Bora pao sa stepenica i s**bao nogu, žao mi je što je ispalo sa Vladom, tako kako je - imao sam utisak da je Vlada došao na koncert malo neorganizovan nije poveo grupu nego matrice (gde ćeš grupu strpati u džep od jakne?!?!) pa ga puštač matrica nije nešto bogzna kako slušao, može Vlado to i bolje. Lik je OK i javno i glasno i jasno se izvinio što je došao sa matricama i obećao da će se popraviti. Vlado!, čovek se veže za reč, ...

Ono je trebalo doživeti. I trebalo bi ga češće održavati, makar kod nas u KM. Pričao sam posle defileja s kolegama, i svi su priznali, kao i ja, da ih je prošla jeza kad se 30-tak motora okrenulo kod mosta.

Još jednom momci hvala vam.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Braće Babin 6, Stara Pazova

zahvaljujem na video klipu odlicno je!!! Nadam se da ce na sledecim dogadjanima vezano za bikere biti sve vise ovakvih klipova i slika!!!!!!!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Od administrativne granice do Kosovske Mitrovice pratio nas je sivi Audi 80 KM-tablice iz koga su snimala i fotografisala dva momka.ako ko zna ko su oni neka stavi neki kontakt, kako bi došao do snimaka i fotografija.

Hvala i pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja