Jump to content

Moto Zajednica

"Bike-rock" Mirovna misija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

mi iz mancule smo za ovu pricu ali dajte vise informacija,ko gde sta kad kuda koliko ??? ??? ???

 

Sunce li vam kalaisano...pa na oranju busen ne bi mogli pronaći ;) ;) ;) samo pitanja KO,GDJE,ŠTA?

 

Pa lijepo je Mina okačila plakat o ovom događaju,na plakatu lijepo piše www.hdserbia.com/bike-rock.html,a tu lijepo piše kako se prijavljuje,gdje i kada.

 

Pa još je u ranijim postovima okačen i fontele "glavnog i dogovornog" Milića Radevića-Miće.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: CACAK

ja se izvinjavam ako mnogo pitamo ,ali nezelimo da posle bude ovo ono sto se neoglase organizatori pa lepo kazu tako i tako dali naprimer mozemo da se prikljucimo u kraljvu ili treba da se dodje u bg mcmancula

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Normalno je da se ljudi prikljucuju usput niz ibarsku. Ne bi bilo logicno da dolazite u Beograd, pa odmah nazad :)Ko je blizu Kraljeva, neka nas ceka na izlaznoj jugopetrolovoj pumpi (sa leve strane gledano iz BG-a, ogromna pumpa) :)

Polazak iz BG-a je u 10.00, u Kraljevu smo oko 13,00h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Ja krecem iz Frankfurta u cetvrtak u Uzicu sam u petak hvatam Mancule u Cacku i sa njima za Kosovo u subotu naravno na sluzbeni put u B.Koviljacu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Ere idu obavezno jer je to bila nasa ideja.Samo jedno pitanje za administratora...Zasto si nas poziv za Kosovo prebacio u putovanja a ovaj nisi?

 

Ovo si dobro pitao.... a ovo za ideju kad budu delili zahvalnice ako nas se sete sete a ko ne mi znamo da smo nasu duznost obavili(balkaski spijun).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Ja krecem iz Frankfurta u cetvrtak u Uzicu sam u petak hvatam Mancule u Cacku i sa njima za Kosovo u subotu naravno na sluzbeni put u B.Koviljacu.

Prije nego krenes odozgo,nezaboravi mi ponijeti dijelove za motor!!!

Hocemo li zajedno na put,kad krecete iz Uzica,javi ,a u B>Koviljacu u povratku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Braće Babin 6, Stara Pazova

U obavestenju sa sajta hdserbia stoji da moto klubovi prijave svoje clanove kako bi dobili bonove za gorivo itd...

Da li to znaci da su bajkeri koji nisu clanovi moto klubova iz bilo kog razloga uskraceni za ta finansiska olaksanja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

U obavestenju sa sajta hdserbia stoji da moto klubovi prijave svoje clanove kako bi dobili bonove za gorivo itd...

Da li to znaci da su bajkeri koji nisu clanovi moto klubova iz bilo kog razloga uskraceni za ta finansiska olaksanja?

Nisu,ali radi lakše i jednostavnije evidencije dobro bi bilo da se prijave uz neki klub ( najjednostavnije iz svoga grada,ili najbližeg ..).

Lakše je  zadužiti klubove bonovima  nego pojedince

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

U obavestenju sa sajta hdserbia stoji da moto klubovi prijave svoje clanove kako bi dobili bonove za gorivo itd...

Da li to znaci da su bajkeri koji nisu clanovi moto klubova iz bilo kog razloga uskraceni za ta finansiska olaksanja?

Nisu,ali radi lakše i jednostavnije evidencije dobro bi bilo da se prijave uz neki klub ( najjednostavnije iz svoga grada,ili najbližeg ..).

Lakše je  zadužiti klubove bonovima  nego pojedince

 

A mogu li bonovi od goriva da se zamene nekako za bonove od piva nekako mi je lakse da izracuam kolko mi treba piva tamo nego goriva dok dodem a i organizatoru dode jeftinije.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja krecem iz Frankfurta u cetvrtak u Uzicu sam u petak hvatam Mancule u Cacku i sa njima za Kosovo u subotu naravno na sluzbeni put u B.Koviljacu.

Prije nego krenes odozgo,nezaboravi mi ponijeti dijelove za motor!!!

Hocemo li zajedno na put,kad krecete iz Uzica,javi ,a u B>Koviljacu u povratku

Ubih se ja da nadem deo al nema. Cela masina da ali samo to tebi nije resenje. Pogledacu po nekim specijalizovanim radnjama ali cisto sumljam jednostavno nema tih modela puno i slabo se brate pada sa njih. Ako to ne uspe onda  dignemo jedan sa ulice skinemo sta tebi treba vratimo ga pa nek onda vlasnik trazi delove i onako su kasko osigurani. Vuk sit ovce na broju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Naravno da i Nishlije idu... 8)

 

Najverovatnije se polazi nesto ranije iz Nisha(8.30h), kako bi sachekali ostatak ekipe u Batochini oko 11h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

na njihovom sajtu  http://www.hdserbia.com/bike-rock.html  pise da se mogu klubovi prijaviti do 3.10,ja sam prijavio ljude iz mog moto kluba,ali nisam dobio nikakvu potvrdu

odnosno mene zanima gde se uzimaju ti bonovi,posto bi se mi prikljucili iz batocine,i da li neko zna gde se mogu bonovi iskoristiti,na kojim pumpama,i kolko se litra dobija

pozdrav pa se vidimo

MK ROAD KINGS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Braće Babin 6, Stara Pazova

Molim vas operite noge pre nego sto budete isli na spavanje posto spavamo u fudbalskom balonu, nas mnogo x 2 puta puno smrada unapred zahvaljujem!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

MK "TITANS" bezrezervno podržava "Bike-rock" mirovnu misiju i trudićemo se da pošaljemo barem jednog predstavnika ispred kluba kao znak podrške.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

I ja idem iz Ivanjice, pridružio bih se u Kraljevu, možda i više nas.

Vremenska prognoza za petak je povoljna, a za subotu kažu kiša, nadam se tek popodne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

upravo sam se cuo sa Micom to jes pretsednikom HD kluba,i rece mi da tacno u 10 sati krece kolona iz BG,oko 200 motora .takodje rece da se bonovi  dobijaju samo u BG,za one koji su se prijavili.

spomenuo je da ce pokusati da nam obezbedi i po neki sendvic u KG. :)

ostalo i sami znate ;D ;D ;D

38.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Majilovac

Gde si Darko!

 

8 Orlova ( za sada) krece iz Majilovca u Petak u 8.oo i idemo za BG. Odande krecemo svi zajedno za Mitrovicu. Mi ne uzimamo bonove, nasi motori idu na domacu sljivovicu!

 

Fuck the coca cola,

Fuck the pizza,

All We Need Is SHLJIVOVITZA!!!

 

P.S. Sto su rodile sljive ove godine, a ko zeli da proba (pije) dobru domacu rakiju meka se javi Noci u Mitrovici (uz pt nista)!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Da li sam dobro razumeo? Ako neko nije iz BG-a, vec iz Pirota, ne dobija bonove ???To mi deluje neverovatno ???. Ipak ne mogu da verujem da je organizacija na tako kardinalnom nivou, nadam se da gresim, jer po cemu mi koji krecemo iz BG-a treba da budemo povlasceni >:(? Zna li neko sta se dobija, koliko bonova, da ljudi bar znaju koliko love im je potrebno. Ima li ko ziv iz organizacionog odbora, pa nismo mi tajna sekta pa da se krijemo ili idemo na tajni zadatak?! Dajte info!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Najverovatnije da se prijavio veliki broj uchesnika ove manifestacije, pa je zbog toga nastala mala pometnja u organizaciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Stizemo i mi, Nis, Pirot, Aleksinac i Makedonija da vidim ko nece da da bonove...Ako nasi drugari dolaze iz Velesa bas me zanima opravdanje za njih, (ajd za nas). Pa da ih sledece godine docekaju na Rally Macedonija bez bonova, klope i smestaja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova

  Smatram da je ovo prilika koja se ne propušta i nije mi uopšte bitno dali će neko da mi obezbedi gorivo ili ne.

MC"RU 45" polazi u 8 h ispred Larikove pumpe.kod Zmaja se pridružujemo Novosađanima i pravac BG.

PS.Meni je Mića HD rekao da dođemo u pola deset pred skupštinu,a polazak je u 10.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja