Jump to content

Moto Zajednica

Najjeftiniji motori za odrzavanje

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nigde ja između nas ne vidim razliku sem u jednom:

 

Ja tebi u Beogradu mogu da obezbedim kafanski asortiman, dok si ti u Plani u privilegovanom položaju, nema šta nema, rakija iz Markovca za svako poštovanje a u Radovanju i kada nije skup vrti se i jagnje i prase pa se posle svega popni uzbrdo na čemu god da si... ;D ;)

 

Ali eto, gde se pre sretnemo, predlažem da popijemo ono što smo uštedeli na motorima za ''braću'' Švabe! :)

 

Da rezimiram, nisam omalozavao MZa

 

Nisam ni sumnjao, ljudi iz Plane su veliki šmekeri, pa Free Wheels je od tog grada napravio svetski brend, ne turistička agencija, veleprodaje, proizvodnja stočne hrane ili višegodišnje suđenje oko svojine hotela... Nego onako, globalna zavera, bacile Švabe kosku pa se ceo svet kolje oko toga...

 

A i u Plani postoje MZ-i, itekako, a ima i ljudi koji o njima baš vode računa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Siguran sam da nisi mislio ništa loše, nisam ni ja, ne uzimam za zlo bilo šta rečeno, zovem na piće ovde ili onde, obe sredine imaju samo prednosti, volim Planu...

 

Da li je bolje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Taj sam deo sa picem razumeo, to nikada nije problem... Nema sta ni da se uzme za zlo, ja sam pisao o mojim iskustvima sa mojim motorima i naglasio da se radi o mom misljenju.

Nisam bio razumeo kakve veze sa temom o odrzavanju imaju planjanski smekeri, klub FW, fabrika stocne hrane itd... Al ako sam dobro razumeo, to su razlozi zbog kojih volis Planu?

Pisana rec je totalno drugacija od zive a ja naviko da kada nesto ne razumem ili mi nije jasno da pitam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nisam bio razumeo kakve veze sa temom o odrzavanju imaju planjanski smekeri, klub FW, fabrika stocne hrane itd... Al ako sam dobro razumeo, to su razlozi zbog kojih volis Planu?

 

Jes', a ja navikao da u sve unosim stav uz emociju. A Plana je jako dobra sredina za navedene stvari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Vujo, prijatelju, iscooliraj malo! Poodmako si se od teme zbog pristrasnosti i čega već ne, tema je samo troškovi održavanja a ne skeniranje ovog ili onog brenda i li marke ili čega već, prekida se diskusija o MZ-u i ljudi nastavljaju sa ''ekonomisanjem'' na 2 točka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja