Jump to content

Moto Zajednica

FZR prerada repa

Recommended Posts

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Evo ja sam po malo cudan sa shvatanjima,ali ja od svih motora najvise volim fajtere,jos ako je to gsxr 1100/750,fzr 1000,yzf 750,cbr 900 i lepo napravljen,jako dobri motori za relativno malo para.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Naravno, sve ima svoje ali moje misljenje da ako je motor vec bio sportski, sto znaci da je kocepcijski sa ramom stvar tako, da takav treba i da ostane.

Sto se fightera tice, pravio bi ga samo za kratkotrajnu upotrebu (dizanje, zezanje i tako to) ali iskljucivo od nekog novog motora koji je lagan i sa kojim se to moze raditi sa lakocom, za svakodnevnu voznju ipak bi ostavio da bude sportski.

Naravno, to je samo moj ukus i moje misljenje, hvala Bogu pa nas ima razlicitih pa imamo o cemu da diskutujemo. :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Stwarno nzm sta cu.... Ali mi se swidja owaj narandzasti fajter,lep motor... A brko meni ne treba motor za dizanje vec za neki sukp,planiram i more... :0 Ja sam mogo da podjem i sa starim oklopima na put,ali rekox da ga malo ulepsam... :) Ali nzm sta cu :D Narawno predlazite wi sto wise mozete,nacicemo neko zajednicko resenje... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Yamaha FZR1000 Naked

Jao ljudi moze li mi neko reci od cega je ovo rep,vec dugo vremena razmisljam sta da stavim na moj FZR ali da iskoristim stop kao sto je ovaj na slici? :staa2:

post-11498-0-50845000-1327101248_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Cena jako korektna... :):D Ja sam owo moje sokocalo platio 100 e,sok,ali imam i poklopac zadnjeg sedista,i swe je od poliestera... :) :) Inace hwala na owako lepim fotografijama samo saljite... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Ljudi nesto nema nekih nowih fotografija... :) Skinite sa neta,postawite owde,dajte neki sawet,ocu da bude onako kako treba... :D Hwala swima josx jednom... Sad nista ne radim,ali planiram da pocnem u subotu,tako da sto wise inf dobijem do subote,bolji ce fajter da ispadne... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

prelistaj internet ..............ima lepih prerada u fajter a i ukusi su razliciti ne mozemo mi da te ubedimo kako da sredis svoj motor jer ces ti posle da ga gledas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

pa gugluj malo pa ces nac i sta te interesuje nemoj da si lenj .......................ubacicu ti slike popodne radim jednu FZR1000 stavljam rep od R1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

bice jos slika danas montirao nosac tablice i zmigavca i odradio sam ispupcenje od lima na rezervoaru delu prema sicu radi estetike pa cemo videti dalje sta nam je ciniti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

Da li neko zna mogu li da stawim rezerwoar od yamahe r1 1999 ? Sa minimalnim preprawkama,i ako mogu sta treba da se preprawi?

moras da obratis paznju da li ce naleci do kraja zbog kucista filtera za vazduh ..........................................a moze se sve preraditi kad se hoce bolje ti je da uzmes plastiku rezervoara od nekog novijeg motora i da ga nalepis na tvoj rezervoar mislim da svi novi sportski motori imaju koliko znam ima cbr1000rr zatim kawasaki ninja yamaha r6 ...............pretezno motori novije generacije tj. od 2004 pa nagore godista vidi kod Brke ima od poliestera i to ti je manje zajebancije a promenis oblik rezervoara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Mislim da to nece moci jer fzr ima pogolem rezervoar,plastika rezervoara od nekog novijeg motora ce verovatno biti mala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja