Jump to content

Moto Zajednica

FZR prerada repa

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Od plastika rezervoara imam od Honde 600RR 2003-2004 i 2005-2006 kao i 2007-2011 :D, imam i od nove Honde 1000RR i Suzukija K6-K7 i verovatno jos neke.

A da bi stavio rezervoar od R1 moras izmeniti kuiste filtera vazduha posto neces moci da ga upakujes ispod njega a onda promenom kucista filtera moras terati motor i na servis karburatora jer uskladjenje vazduha i goriva nece biti isto zbog promene samog kucista.

U svakom slucaju mislim da je i manji i jeftiniji posao ubaciti neku oblogu nego ceo drugi rezervoar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Danas uradjeno dosta posla,swe osmirglano baceno u spric git,sad se ceka susenje... Inace i Instalaciju sam sakrio,sutra stize karbon da se ram prelepi... Kako se radowi priblizawaju kraju motor swe lepsi i lepsi... A inace prawi se stun moto... :):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Heh malo sam se kasno sjetio da se uključim sa predlogom, doduše ti si još prije početka teme preradio rep.

Kod druga na FZRu je rep ovako podpilan na moj predlog, jeste da je on dugo bio protiv toga, zato što se vide djelovi konstrukcije repa, na kraju je ipak to odradio i to prilično dobro.

345_1045958671416_1299133816_30134479_5099_n.jpg

 

Kao što vidiš rep je i dalje masivan, kao što i priliči tako masivnom motoru, a opet ide i malo u špic i nije preglomazan kao što je na svakom FZRu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Owo je u spric git,sad su plastike namontirane samo da se widi gde ce ici crwena linija... Pa se skidaju i farbaju se.... Ja sam motor pripremio uz pomoc drugova,a ofarbace ga jedan decko iz kraja koji ima komoru......Samo migavci,volan,sat,napred da popunim one rupe pored maskice,i to ce biti to... :) Ocekujem neku kritiku,ali i neki savet... Hvala.. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Vidim da ti je ram do pola u crnoj boji a od pola u sivoj.

Ram i viljuske obavezno u crnu boju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Ma nece biti za stun,samo sam hteo da izgleda lepo,a volan cu promeniti,samo malo da skupim novac...Inace ram je ovako odlican,ne vidi se ovde basx dobro,to je karbon folija i ovako izgleda super... Samo mi se prednja maskica ne swidja basxX.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

Owo je u spric git,sad su plastike namontirane samo da se widi gde ce ici crwena linija... Pa se skidaju i farbaju se.... Ja sam motor pripremio uz pomoc drugova,a ofarbace ga jedan decko iz kraja koji ima komoru......Samo migavci,volan,sat,napred da popunim one rupe pored maskice,i to ce biti to... :) Ocekujem neku kritiku,ali i neki savet... Hvala.. ;)

katastrofa za izgled :jok: ali veliki + za trud skine te stranize bolje ce da izgleda i vidi kod Brke ili Janketa za neka krilca i neku ralicu onda ce liceti na nesto ...............................

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Prednja maska od Z750 novi model, odlicno bi mu stajala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Meni se svidja sa ovim stranicama,uzivo izgleda mng lepse,ali ukusi su razliciti... Mada sto se tice maske stavio bi,ali onda mora i far da kupim ,a to je vec dosta novca... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ne moras, napravim ti masku da bude zatvoren far a ti iskrojis rupe kakve tebi odgovaraju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Hocu samo cekam jednog druga(molim ga vec 2 dana) da dodje da widimo na foto shopu kako ce too da izgleda... Pa cu se vec skrpiti nekako da ga kupim... :):D Ali prvo mora da proverim ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja