Jump to content

Moto Zajednica

Maxiscooter Traveling

Recommended Posts

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Slikao sam telefonom, a mogao sam bukvalno na svakoj krivini stati koliko je lepo.... žao mi što nisam mogao snimati, na nekim delovima puta lišće prekrilo asvalt skroz....još kad dune vetar pa se digne i zaviori wallpapers na sve strane :takoje:....pozdrav društvo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5684 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Nešto nam se tema "ulenjila"...

 

Donji Milanovac - Porečki zaliv, letos...

 

8C027D26-A9BB-9C49-A45E-270C2243559B_thumb.jpg

 

Pogled sa terase našeg "golubarnika"...

 

92AEC82D-C9E2-7C4E-BD54-0F934CD68241_thumb.jpg

 

Centar Donjeg Milanovca, restoran Poreč...

 

B4E73CDC-0FCE-914D-87DC-626AE9A8C0A6_thumb.jpg

 

Neizbežni mamut...

 

48E971E3-D43D-324A-AFA6-5DCC78A7595E_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

[quote name=alexanto' timestamp='1322672219'

...

[url="http://fodi.frubar.net/files/B4E73CDC-0FCE-914D-87DC-626AE9A8C0A6.jpg]B4E73CDC-0FCE-914D-87DC-626AE9A8C0A6_thumb.jpg

...

sale pocinjes da me nerviras :takoje: ,kad god sednemo negde da rucamo ti uvek samo cevape jedes :care:

Neizbežni mamut...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5684 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Poštovane kolege maxiskuteraši, izvolite obogaćivati ovu temu kratkim prikazima Vaših putovanja - u par fotki uz prigodne komentare. Na taj način možete dati i lepe ideje za destinacije Maxi vožnji. Iz teme Scooter Traveling sam prebacio postove vezane za putovanja maxiskuterima pa je delom narušeno pravilo teme da se ne postavljaju uzastopni postovi. DakleM: sačekajte da neko sledeći postavi prikaz putovanja pa slobodno nastavite za njim. Izvol'te...

 

MAXI pozdrav svima! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5684 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ovo je prva destinacija predstavljena u novoj temi pa se nadovezujte...

 

Djerdapska klisura, leto 2011. Primetićete desno na lici Decibelov lik uklesan u steni gledano sa naše strane reke. U sredini fotke je Crkva koju smo "prisvojili" reklamiravši se na CNN-u. :lol:

 

CEA9F754-1355-3B48-9DB1-E42D0028FDFA_thumb.jpg

 

C8199FFB-945C-DE42-83B9-805F93AD5F32_thumb.jpg

 

Tvrđava Fetislam - Kladovo. Gre'ota kako zapušteno mesto...

 

2E5988D8-B2B9-1A4F-95DE-AA40D1134281_thumb.jpg

 

Raspal'te dalje :rat3: ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Bajina Bašta - Tara
  • Motocikl: Bev 2oo

Danas malo skoknuo do Tare na kojoj još uvek ima snega, na nekim mestima iznenađujuće mnogo ali nisam slikao... (znam da sam trebao)post-21410-0-92445400-1332707884_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5684 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ideja Teme je sledeća: Predstavite neka lepa mesta koja ste obišli Vašim maxiskuterom. Ovo nije Tema "Putopisi", dakle

nema priče i fotki naširoko i nadugačko. Svako mesto - jedna fotka i kratak tekst. Neka bude do 3 mesta po postu.

Naravno broj postova je neograničen. Da bi tema lepo živela, trudimo se da ne postavljamo postove uzastopno, dakle

sačekajte da neko sledeći predstavi svoje vožnje pa Vi slobodno nastavite. Ova tema je nastala iz Teme Scooter Traveling

iz Skuter Caffe-a tako što će ovde biti prebačeni svi postovi sa putovanja maxiskuterom. Zbog toga se može desiti da neko ima

po koji uzastopni post.

 

Dakle drage kolege maxiskuteraši, slobodno stavljajte fotke i sa onih mesta koje ste obišli u ranijem periodu a niste

ih nigde predtavili nekim putopisom (ili jeste svejedno). Nemojte se ustručavati da prikažete i mesta koja su blizu

Vas. Ono što je Vama blizu i "onako" nekome može biti povod za lepu i dugu vožnju punu zanimljivih sadržaja.

 

Dakle: Gradovi, Sela, Planine, Reke, Zamkovi, Šume, Doline, Jezera....

Naravno poželjno je da se i skuter vidi... :aha:

Još jednom da zamolim: Do 3 fotografije (po 1 za svako mesto) sa kratkim tekstom (šta je to, gde je, kad ste bili).

 

Ajmo maxiskuter divizijo - raspali ! :BJBmoto:

 

 

Tema nam je krenula u pogrešnom pravcu: U podforumu Putopisi možete postavljati svoje putopise ili kratke vožnje u prvoj zalepljenoj temi tog podforuma. Ovde vaše putopise i vožnje "rascepkajte" na nekoliko postova (ne uzastopnih) i MOLIM VAS da se pridržavamo pravila teme. Ova tema treba da služi kao kratki informator za neke buduće MAXI destinacije.

 

Hvala. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1332751951[/url]' post='1269076']
1289485779[/url]' post='949681']

Ideja Teme je sledeća: Predstavite neka lepa mesta koja ste obišli Vašim maxiskuterom. Ovo nije Tema "Putopisi", dakle

nema priče i fotki naširoko i nadugačko. Svako mesto - jedna fotka i kratak tekst. Neka bude do 3 mesta po postu.

Naravno broj postova je neograničen. Da bi tema lepo živela, trudimo se da ne postavljamo postove uzastopno, dakle

sačekajte da neko sledeći predstavi svoje vožnje pa Vi slobodno nastavite. Ova tema je nastala iz Teme Scooter Traveling

iz Skuter Caffe-a tako što će ovde biti prebačeni svi postovi sa putovanja maxiskuterom. Zbog toga se može desiti da neko ima

po koji uzastopni post.

 

Dakle drage kolege maxiskuteraši, slobodno stavljajte fotke i sa onih mesta koje ste obišli u ranijem periodu a niste

ih nigde predtavili nekim putopisom (ili jeste svejedno). Nemojte se ustručavati da prikažete i mesta koja su blizu

Vas. Ono što je Vama blizu i "onako" nekome može biti povod za lepu i dugu vožnju punu zanimljivih sadržaja.

 

Dakle: Gradovi, Sela, Planine, Reke, Zamkovi, Šume, Doline, Jezera....

Naravno poželjno je da se i skuter vidi... :aha:

Još jednom da zamolim: Do 3 fotografije (po 1 za svako mesto) sa kratkim tekstom (šta je to, gde je, kad ste bili).

 

Ajmo maxiskuter divizijo - raspali ! :BJBmoto:

 

 

Tema nam je krenula u pogrešnom pravcu: U podforumu Putopisi možete postavljati svoje putopise ili kratke vožnje u prvoj zalepljenoj temi tog podforuma. Ovde vaše putopise i vožnje "rascepkajte" na nekoliko postova (ne uzastopnih) i MOLIM VAS da se pridržavamo pravila teme. Ova tema treba da služi kao kratki informator za neke buduće MAXI destinacije.

 

Hvala. :)

 

Uh sorry nisam pratio temu iz pocetka....video sam da postavljaju dosta slike......ako mozes prebaci moj post u putopise....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5684 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Mogu da prebacim ali da mi obećaš da ćeš par postova sa te vožnjice postaviti ovde u temu. :takoje: Naravno po pravilima teme. :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Mogu da prebacim ali da mi obećaš da ćeš par postova sa te vožnjice postaviti ovde u temu. :takoje: Naravno po pravilima teme. :nanana:

 

hocu bre naravno....izvinjavam se jos jednom sto nisam procitao pravila 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5684 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Postovi od kolega Triggera i bugimana su prebačeni u temu Kratke vožnje u podforumu Putopisi. Molio bih da delove vožnje koje su prikazali u tim postovima prikažu u ovoj temi, iscepkano po nekoliko postova, šteta bi bila da budemo uskraćeni za to. Hvala. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Ovaj vikend je bio u stilu od sumraka do svitanja...Subota 21c napolju...iskorišćen zeleni karton još jedared, dobra klopa, malo fotkanja...pa ajmo nazad. Sipali gorivo kod bosanskih komšija , Atlantic se preporodio, potrošnja opala drastično, a motor samo prede. Na pola puta devojka kaže ima neka svirka u Bg -u slave 3. rođendan za TC Ušće ajmo tamo. Ajmo ....malo svirke malo kolača, došlo pola 11 ajmo kući....Izašli napolje a ono ZIMA i KIŠA......Kišna odela lepo spakovana ALI KUĆI sa sve etiketom....jbg nije prvi put....sat vremena voda i ladovina do Ns a....zaspao sam pod jorganom u sekundi kad smo došli. Probudio se ujutru vidim vesti nastradala ona omladina u diskoteci Kontrast.....a nama stan 50m odatle, nisam čuo NIŠTA apsolutno , ni hitnu ni vatrogasce ...čoveče baš bedak zbog dece....smorio sam se skroz ustao i gas za SM, u jednom momentu pokazuje 4c....330km ...dosta po ovoj ladnoći.

post-13775-0-80204500-1333297791_thumb.jpg

post-13775-0-35756300-1333297810_thumb.jpg

post-13775-0-13654100-1333297814_thumb.jpg

post-13775-0-83743900-1333297963_thumb.jpg

post-13775-0-07317300-1333297985_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja