Jump to content

Moto Zajednica

Moto Sport Galerija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Zaklopača
  • Motocikl: Aprilia RSV 1000 SP ´01

The statue of Nicky Hayden was revealed today in front of the convention center in his hometown of Owensboro, Kentucky. Fans now have a wonderful place to gather to remember the World Champ.

 

nicky.thumb.jpg.b08d7e2d0eede7fc299c417c38f34570.jpg

 

Cycle News

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Digla se velika frka u BSB zbog ovog poteza Haslama. Čak su hteli i da ga kazne jer je Dikson izleteo zbog ovog poteza. Deklarisali su kao ''extreme dangling'' i prošao je bez kazne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pederaj...

Nisam nikada kočio u obilaženju u poslednjim trenucima trke...ali ovaj manevar mi toliko ide na jaja...da....jebo mater ako ne bih išao pravo u tu nogu koja visi!

Jer ne služi nikojem kurcu vec samo za pederaj.

Lako je to ovako iz fotelje znam...ali eto na prvu mi izaziva priličan revolt.

Ne gledam trke više sa manijakalnom pažnjom...ali mislim da Lorenzo to nikada ne radi. Nije on sad tema..i neka je ovakav i onakav, samo zbog toga ima veliki plus kod mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
17 hours ago, pronto said:

Ne gledam trke više sa manijakalnom pažnjom...ali mislim da Lorenzo to nikada ne radi. 

Nikad nogu spustio nije, Max Biaggi škola...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Primetio sam. Nije skroz...ali je digao sa nogostupa.

Ja zaista ne znam kakav efekat to proizvodi u vožnji. Po mom mišljenju to može samo da utiče na protivnika...da ga osujeti u nameri da pretekne "nogičara".

Neka i grešim, ali dok ne vidim drugu namenu verujem u to.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4227 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
On 14.9.2018. at 12:48, pronto je napisao:

Primetio sam. Nije skroz...ali je digao sa nogostupa.

Ja zaista ne znam kakav efekat to proizvodi u vožnji. Po mom mišljenju to može samo da utiče na protivnika...da ga osujeti u nameri da pretekne "nogičara".

Neka i grešim, ali dok ne vidim drugu namenu verujem u to.

 

Neznam za Moto GP ili WSBK ili BSB ili Moto America... kod mene kad kočim kasno pred krivinu i kad počme motor da se uvija levo desno, izbacivanjem noge motor se smiri kao da sam pošao na kafu. Ako je motor miran na kočenju i ako izvacim nogu motor postaje nervozan. To mi se dešavalo na motorima sa 1000cc, a motori sa manjom kubikažom ne reaguje baš tako. Dali je to samo do mog motora ili dali je samo u pitanju moja podešavanja za geometriju i ogibljenje to nemogu da potvrdim jer ne vozim motore koje neko drugi podešava. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Posvetio sam pažnju tekstu koji je išao, tamo u onoj drugoj temi, jer mi je njegovo (Jorge Lorenzo) insistiranje da to NE radi bilo vrlo interesantno...za razliku od mnogih drugih.

Nemam lično iskustvo, pa to mogu da zamenim samo sopstvenim uverenjem. Diskusiju o masi i njenom kretanju, inerciji...itd, mogu da razumem, imam dovoljno elementarnih znanja iz prirodnih nauka. Gledam i druga moto takmičenja, recimo Trial ili Speedway...gde je efekat odvajanja noge (mase od težišta) jako bitan. Medjutim, ja ovde, u trkanju na kružnim stazama, to vidim i kao potez da se destabilizuje protivnik. Neko će reći legitiman...al' da ne ispadne da sam ja sad tu neka moralna gromada, toliko me to živcira da bih, da sam u prilici....kao ja sad nekog obilazim....gledao da mu "pipnem" tu nogicu da je vrati na mesto. Jer ako je legitimno da se sebi pravi prostor (smatram da neki to i za to koriste) na taj način, ništa manje nije ni da (fiktivni) ja, sebi napravim put sklanjajući nešto što mi smeta.

 

p.s. vi'š ti šta je boles'. Ne bira. Božićno jutro, godpodja priprema česnicu, a ja smišljam, pišem, brišem odgovor na temu, visokonaučnu, dubokoumnu.....krajnje ne bitnu za naše živote. 

Da smo mi živi i zdravi i da još dugo u zdravlju gledamo trkanje...sa ili bez šutiranja.

 

Živeli!

Hristos se rodi!

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja