Jump to content

Moto Zajednica

Majstor Joca Visnjica

Recommended Posts

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
1 hour ago, Zigi011 said:

Slažem se. U slučaju Joce treba uzeti i u obzir da je u pitanju zvanicno ovlasceni servis. 

Jeste, na Suzukiju je i štelovao ventile.

 

Joca je još i školovan, ako ga uporedimo sa 80% drugih, samoukih majstora. 

 

I posle kriv privatni lekar kad odere... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja ne znam za Suzuki, a moja iskustva sa majstorima su inače šarenolika. Sa Zvonkom sam recimo bio baš zadovoljan (sutra bih ponovo oterao motor kod njega), kao i nekoliko mojih prijatelja, ali ovde na forumu ga ispljuvaše. Dobro iskustvo imam sa Deltom, odnosno sa Naceom. Ostali kod kojih sam bio, da ih ne imenujem, su od loših ka gorim. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Zamena guma kod maxi skutera zna biti bas mukotrpan posao i to se odnosi na zadnji tocak jer prednji gotovo da nikad nije u problemu.

Pozadi moras skinuti lonac (kom treba dosta vremena da se ohladi), otkaciti amortizer, kocnicu (+parking kocnicu ako ima), traverznu (ona pravi najveci problem, zapekne lezaj kroz koji prolazi osovina) ne bi li dosao do srafa ili srafova tocka.

Nekad se zna desiti da izgubim po 2 do 3h samo dok demontiram zadnji tocak ne bi li se ostetilo nesto (citaj felna).

 

Kod motocikla je lakse odraditi. Tu se javlja drugi "problem".... niko nece suvu osovinu da ocisti i naulji/podmaze, digne semeringe zarad zastite i kontrole lezajeva, nece da ociste lezista dampera pa potom i macnu da ne bude suvo.

Samo se odvije - zameni - zavije, sto brze ne bi li poso bio gotov...... majstore necu imenovati.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Пре неких десетак дана сам подигао мотор од Јоце после комплетног сервиса (штеловање вентила,чишћење дизни,чишћење комплетног система за убризгавање горива (пумпа,резервоар),замена свећица,чишћење и подмазивање (BMC) филтера за ваздух.

Провера параметара ECU као и штеловање Power Comandera-BMC-Two Brothers издува.

После прве вожње,осећај је као да возим тотално други мотор,Хонда је озбиљно продисала,невероватан одзив гаса,снаге има невероватно.

Све препоруке за Јоцу,професионалац у свом послу! :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Evo da osvezimo malo temu, a razlog tome je jos jedan Jocin zadovoljni musterija!

Pored pune garaze, uz molbu da je hitno, motor je bio gotov u roku od par sati.. pre svega pedantno.. sam pristup koji odusevljava, od dolaska u servis pa do preuzimnja motocikla. Plus pregrst saveta, ali i kritika koje sam dobio... Cena korektna, usluga vrhunska.. Sve preporuke!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Gsxs 1000

Sve preporuke za PROFIMOTO!

Sad sam podigao motor sa servisa.Sa obzirom da sam menjao motor,u servisu osim stvari koje su dogovorene:ulje,filter,svecice,filter za vazduh, sami su nastelovali volan,neko se igrao pre toga.Kao i sajlu gasa-bila pretegnuta,naravno nisu to naplatili.Sve na vreme i po dogovoru,profi usluga.

Zakazivanje na 0641117173.

Rade povoljno i montazu i balans moto guma.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Gsxs 1000

Po preporuci servisera zamenjene su i sve tecnosti:Antifriz i kociono ulje napred i pozadi-nije bilo zadovoljavajuce boje.Cena je bila ok.

Tako da od mene sve preporuke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja