Jump to content

Moto Zajednica

Da se predstavim opet

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Auh, nije me odavno bilo, ni na internetu, kamoli po forumima, pa sad kad sam usla opet posle sto godina procitam ja lepo svoje prvo predstavljanje i naravno padnem sa stolice od smeha.. Prvo svima da pozelim srecnu novu godinu, i da u miru i ljubavi provedu predstojece praznike :) Inace, posto me nije odavno bilo da se predstavim sad malo bolje, Jelena, da, to vec znate, imam 21. godinu, student Fakulteta za Sport i Fizicko vaspitanje, DIF :), trener plivanja u PK Kolubara u Lazarevcu, obozavam eksremne sportove,bavim se ronjenjem na dah, a od prosle godine i scuba, trenutno skupljam parice za kurs iz padobranstva, za motor jos nemam para dovoljno, a i mama dok sam "pod njenim krovom" to ne dozvoljava ni u ludilu i tako to.. inace moj pokojni otac je bio "kamiondzija" a ja sam poprilicno na njega, tako da obozavam kamione, motore, avione..ma sve zivo.. ali motore volim naravno iz vise razloga..no, to me pitajte licno zasto ;))

veliki pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Udas se za bajkera i :muzicari::dobrodosli2:

 

auuuuuuu... to toooooooo NIKAKO.. :DDD imam drugacije planove, ovaj, iliti viziju buduceg supruga, ali viziju braka nemam jos uopste tako...da ..nista od to dvoje :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

:dobrodosli2:

 

Tvoj povratak je obradovao i neplivače i plivače!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

:dobrodosli2:

 

Tvoj povratak je obradovao i neplivače i plivače!

 

 

heheh..ma nije valjda..ako.. drago mi je :P:)

 

 

i pismene i nepismene, i staro i mlado...:P:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Pozdrav i dobro dosla 2jee2.gif2dobrodosli2.gif i srecna ti nova godina uz zelju da da od deda mraza dobijes jedan lep roze motor moto2.gif.

 

 

uuuuh... jaoj..zamisli rooze :P :DD

 

p.s hvala puno svima ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Hvala za novogodisnje cestitke, i tebi takodje! :) I naravno dobrodosla! Lepo je cuti da zensko voli aute, motore, kamione itd. :)

Obicno ih to ne zanima, samo gledaju serije i filmove, traze nove komade garderobe ili obuce i naravno tracare.

 

Jos jednom, dobrodosla! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Hvala za novogodisnje cestitke, i tebi takodje! :) I naravno dobrodosla! Lepo je cuti da zensko voli aute, motore, kamione itd. :)

Obicno ih to ne zanima, samo gledaju serije i filmove, traze nove komade garderobe ili obuce i naravno tracare.

 

Jos jednom, dobrodosla! :)

 

hihih.. eiii saaaaaaaaad.. nemoj o tome..IPAK sam i ja ZENSKO .. cipele..mmmmmm :P:))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Hvala za novogodisnje cestitke, i tebi takodje! :) I naravno dobrodosla! Lepo je cuti da zensko voli aute, motore, kamione itd. :)

Obicno ih to ne zanima, samo gledaju serije i filmove, traze nove komade garderobe ili obuce i naravno tracare.

 

Jos jednom, dobrodosla! :)

 

hihih.. eiii saaaaaaaaad.. nemoj o tome..IPAK sam i ja ZENSKO .. cipele..mmmmmm :P:))))

 

Dooobrooo... Moramo ti ipak malo popustiti! :) Ipak ste Vi, devojke, manjina na ovom forumu. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja