Jump to content

Moto Zajednica

registracija skutera(50ccm)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 359 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

Ne, mozda se nisam lepo izrazio. Mislio sam na to da ko ima trajnu registraciju jos uvek ne mora da registruje skuter. Tako su meni rekli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bajkerka u pokusaju :D, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: vrlo ozbiljan crveno-beli zvrk

Ok, ja imam trajnu registraciju. I? jos uvek ne moram da ga registrujem? Postoji li negde nesto zvanicno napisano po tom pitanju?

Bilo bi lepo da mogu jos malo da prolongiram registraciju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 359 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

Da, tako ispada. E sad, ja nisam nasao nigde da to pise, to mi je usmeno rekao taj covek iz agencije za registraciju. Bilo bi dobro da se jos neko raspita u svom gradu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♠♥♦♣, 40 postova
  • Lokacija: Beograd-Kragujevac
  • Motocikl: U delovima

Danas sam pitao pandure na Slaviji da li skuteri mogu da se voze sa starom tablicom, kazu da ne mogu-ove godine kaznjavaju. :neznam:

 

Posle mi pade na pamet, bolje da ih nisam podsecao... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Danas sam bio na tehnickom da se raspitam za registraciju, za sprint eagle 2009 god 5500din sa novim tablicama. (u tu cenu nisu uracunati troskovi prenosa vlasnistva koji iznose 2500din, i nije uracunata nova saobracajna dozvola)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

Danas sam bio na tehnickom da se raspitam za registraciju, za sprint eagle 2009 god 5500din sa novim tablicama. (u tu cenu nisu uracunati troskovi prenosa vlasnistva koji iznose 2500din, i nije uracunata nova saobracajna dozvola)

nesto je to mnogo malo...meni su rekli u agenciji...tehnicki,registracija,nove table i saobracajna i njihova usluga (1000 din.) i osiguranje= 9.800 dinara....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

pa ne znam i meni malo sumnjivo, pitao sam i za madison 150ccm cena je 8400din, kao i za atlantic 500 cena je 12400 din, e kod ovih se ne placa tehnicki pregled i u te cene nije uracunata nova saobracajna i nalepnica, u svakom slucaju mozda odem sutra da registrujem skuter pa cu detaljno napisati sta koliko kosta..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: bj , NS
  • Motocikl: Peugeot V-Clic

evo danas sam registrovao ovaj moj "moped"

6780 din svi papiri sa osiguranjem (tablica, saobracajna, nalepnica, takse...) + tehnicki 700 dinara

 

dakle 7500 din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

Ja sam danas registrovao I izaslo me je 9800...doduse samo sam prosledio agenciji papire i oni su odradili ostalo...Cenim da sam ga registrovao sad i nikad vise...Kad budu kaznjavali i naterali da se registruju sva ona vozila poput rasklopljene dijane,motokultivatore sa sanducima...onda cu i ja moj redovno da registrujem....ovako sada imam novu tablicu....pa dok traje -traje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Kako bre 9800 za sta toliko???? Ja sam danas bio da reg skut od 152ccm izracunali mi 8329 din na tehnickom, ne znam sta se jos placa van tehnickog, trebalo bi nalepnica i saobracajna ?? Nisu mogli da mi registruju danas kao ne radi neka masina (predpostavljam stampac, jbg)pa kao zvace me sledece nedelje, pa se mislim da odem sutra na drugom mestu da registrujem ne mogu da cekam vise, elem u petak polozim za A voznju pa odem juce da predam uverenje za dozvolu u policiju oni kao taj sto radi uzeo slobodan dan dodji sutra,ceo zivot mi prodje u cekanju, tako da ako sutra bude lepo vreme pravac policija po dozvolu pa tehnicki pa cu napisati koliko sam sta platio.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 282 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Ja sam danas registrovao I izaslo me je 9800...doduse samo sam prosledio agenciji papire i oni su odradili ostalo...Cenim da sam ga registrovao sad i nikad vise...Kad budu kaznjavali i naterali da se registruju sva ona vozila poput rasklopljene dijane,motokultivatore sa sanducima...onda cu i ja moj redovno da registrujem....ovako sada imam novu tablicu....pa dok traje -traje...

Kada sam uzimao nove tablice+saobracajna za gpz-a izaslo me je nekih 13000. Kako pobogu 9800 za 50 kubika???

Bice da je usluga agencije uracunata u tu cenu,mog caleta je registracija za 50-icu izasla oo 7500din sa novim tablicama,nalepnicom i tehnicim pregledom.Inace je sve sam zavrsavao bez usluge agencije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Sutra cu da skocim do supa (idem da odjavim bivsi skuter, Suzuki Epicuro 150), pa cu da se raspitam moraju li se menjati stare table ili mogu jos da se vozaju. Imam jednog free-a kojeg vozam po gradu, ako svake godine moram davati po 50, 60e za registraciju ode i on odmah u oglase!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

na sajtu www.registracija-vozila.rs...me izadje 6500,bez tehnickog (koji je 1500 din),ovlascenja agenciji(590.00) i agencijska usluga

( oko 1000din)...znam da bi izaslo jevtinije da sam sam isao ali nemam ni volje ni pameti da se borim sa idiotima na tehnickom i salterima....Ali zato imam novu saobracajnu i table,pa sam miran do iduce godine-a posle mi ne pada napamet da ga registrujem,pa kad me navataju ako ih...Moj skut. je 2006. i ne vredi vise od 400-500 eur....i ne pada mi napamet da 1/4 tinu placam,za cije Babe zdravlje....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: keeway hurricane

apsurd lezi u tome da mnogi od nas nece potrositi toliko love za gorivo za celu ovu godinu koliko ce ih kostati registracija skutera.jos ako bude kisno prolece i leto,pa bolje da pobacamo motore i idemo peske

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Bajina Bašta - Tara
  • Motocikl: Bev 2oo

Tako je, jeftin prevoz sa 50cc je izgubio svrhu sa obaveznom registracijom a kad pridodamo cenu benzina na sve to cena vožnje ispada nešto jeftinija od nekog manjeg gradskog auta na plin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Bas tako, recimo jugic na plin trosi oko 8l plina sto je 616 din na 100km, 2t skuter trosi oko 3.5l sto je 490din na 100km po trenutnim cenama.......:stabre: jedino bicikl ostaje, popravis malo liniju i kondiciju a i usparas koji dinar........

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

jeste jeftinije na plin, ali kad sabereš zastoje u gradu, semafore, te traženje mesta za parking, sqtr je bez premca

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Bajina Bašta - Tara
  • Motocikl: Bev 2oo

To svakako važi za vas iz Bgd ali za mene nikako, još uvek nema parking zona u BB iako je najavljena a gužve ni od korova kao što je slučaj u Beogradu. Smuči mi se kad dođem u prestonicu samo zbog gužve i parkinga 1hmm.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

jeste jeftinije na plin, ali kad sabereš zastoje u gradu, semafore, te traženje mesta za parking, sqtr je bez premca

 

 

Slazem se i s tim al bolje onda uzeti jaci skut kad vec placas nek je s merak.......................

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: keeway hurricane

Bas tako, recimo jugic na plin trosi oko 8l plina sto je 616 din na 100km, 2t skuter trosi oko 3.5l sto je 490din na 100km po trenutnim cenama.......:stabre: jedino bicikl ostaje, popravis malo liniju i kondiciju a i usparas koji dinar........

varas se za biciklu,kako su krenuli za koju godinu ce da uvedu obaveznu registraciju i za to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Danas sam registrovao skut malaguti madison 152 ccm sve me komplet izaslo 8770 din sa tablicama nalepnicom tehnickim itd.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Motocikl: Malaguti Madison 250S

jeste jeftinije na plin, ali kad sabereš zastoje u gradu, semafore, te traženje mesta za parking, sqtr je bez premca

 

 

Slazem se i s tim al bolje onda uzeti jaci skut kad vec placas nek je s merak.......................

 

U potpunosti se slazem, imao runera 2009god od 50cc i kada sam stavio na papir troskove registracije i potrosnju momentalno sam prodao gileru i uzeo madisona 250cc, sto kaze kolega-kad vec placas nek je s' merak :moto3:.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Bajina Bašta - Tara
  • Motocikl: Bev 2oo

Danas sam registrovao skut malaguti madison 152 ccm sve me komplet izaslo 8770 din sa tablicama nalepnicom tehnickim itd.....

 

Smešna razlika u ceni registracije i potrošnji između 50 i 150cc a ogromna u vožnji 1hmm.gif

Pljačka1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja