Jump to content

Moto Zajednica

Od Irske do Srbije i nazad (2011)

Recommended Posts

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Dublin, Republic of Ireland
  • Motocikl: Triumph Thhunderbird Sport

317016_10150290958464020_835979019_7606736_3847266_n.jpg

 

Od Irske do Srbije i nazad (2011)

 

10,000km 10 zemalja 10 dana (solo)

 

ako ljude zanima mogao bih da postavim zapise...

 

Dublin-Rosslare-Cherbourg-Le Mans-Tours-Brouge-Clermont Ferrand-Saint Etienne-Lyon-Grenoble- Gap-Grasse-Cannes-St Tropez-Nice-Monaco-Monte Carlo-Menton-Santo Stefano- San Lorenzo-San Remo-Genova-Milano-Venezia-Trieste-Ljubljana-Zagreb-Beograd

 

Beograd-Budapest-Bratislava-Wien-Mondsee-Salzburg-Berchtesgaden-Schönau am Königsee-Ruhpolding-Worgl-Innsbruck-Garmish Partenkirchen-Füssen- Oberstdorf-Kempten-Immenstadt-Lindau Bodensee-Donaueschingen-Furtwangen-Triberg-Freudenstadt-Baden Baden-Hagenau-St Avold-Pont-a-Mousson-Orleans-Le Mans-Rennes-Rosscoff-Cork-Skibbreen-Baltimore-Dublin

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Od Irske do Srbije i nazad (2011)

 

10,000km 10 zemalja 10 dana (solo)

 

ako ljude zanima mogao bih da postavim zapise...

 

...Da li je papa katolik..? Zapisi, fotke, utisci... :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Cuj, da li nekoga interesuje???1ooo.gif

 

Poceli smo da balavimo i pre nego si poceo. Al' nemoj da zbrzas, ovaj putopis bice vredan svakog postovanja i respekta. Puno opisa, utisaka, fotografija i zavidicemo ti mnogi. Jedan dan putovanja stavis u jedan dan opisivanja i eto zanimacije do posle Bozica. Samo napred, udri iz sve snage 1aha.gif.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Prvo da ti pozelim sretan i uspesan put i svakako da svi zelimo da okacis koju sliku i napises koju rec ali 1000km dnevno??? Da nije tempo malo jaci? Pa nista neces videti! Cime ides?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Toronto, Ontario, Canada
  • Motocikl: 2002 Suzuki GSF1200S Bandit, 2005 Yamaha Majesty 400

Prvo da ti pozelim sretan i uspesan put i svakako da svi zelimo da okacis koju sliku i napises koju rec ali 1000km dnevno??? Da nije tempo malo jaci? Pa nista neces videti! Cime ides?

 

Koliko sam ja razumeo, put je vec zavrsen. Ceka se samo putopis.

 

Mene zanima od cega mu je bulja ako je pres'o 10.000km po Evropi za deset dana :staa2:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Dublin, Republic of Ireland
  • Motocikl: Triumph Thhunderbird Sport

U pravu si, VladCane, put je zavrsen. Putopis se kuva i bice danas, kasnije vecerass prvi post. Kucanje uzima dosta vremena.

Sto se tice putovanja 4 dana po prosecno 1,200km sa jednim danom odmora (Trst) u pravcu do Beograda i 5 dana po 1,000km u povratku bez odmora. Prelazak kanala nije uracunat (2x14 sati) , kao ni vreme ni kilometraza voznji po Irskoj i Srbiji (dodatnih cca 2,000km)... a inace v-strom je jedan of najudobnijih motora!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Dublin, Republic of Ireland
  • Motocikl: Triumph Thhunderbird Sport

Sumnjas???

Evo bas kucam...

 

Hm... tesko da ce neko kasno uvece 31-vog decembra praviti komplikovani putopis.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Ja sam nesto ubedjen da hoce. Vidim autor teme je prisutan na temi vec dosta dugo vremena, vrovatno pise polako. Ili je ostao ulogovan na ovoj temi i otisao na neki lumperaj muzicari.gifmuzicari.gifklovn.gif

2cirka1.gifgurman2.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Toronto, Ontario, Canada
  • Motocikl: 2002 Suzuki GSF1200S Bandit, 2005 Yamaha Majesty 400

U pravu si, VladCane, put je zavrsen. Putopis se kuva i bice danas, kasnije vecerass prvi post. Kucanje uzima dosta vremena.

 

Ih, pricaj mi o tome :). Meni je trebalo dve nedelje da napisem izvestaj sa puta od tri nedelje, a ne bibilo ni blizu tako brzo da nisam pisao sa posla :D. Samo lagano - i kvalitet i kvantitet su vazniji od brzine.

 

Sto se tice putovanja 4 dana po prosecno 1,200km sa jednim danom odmora (Trst) u pravcu do Beograda i 5 dana po 1,000km u povratku bez odmora.

 

Svaka cast, to su ozbiljna rastojanja, narocito za Evropu. V-Strom je zakon za ture tog tipa - ja ne znam nista udobnije sve do Goldwing-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Dublin, Republic of Ireland
  • Motocikl: Triumph Thhunderbird Sport

Vazi nema problema. Pisem, polako ali ide... ima dosta materijala. Fotke, video, ali najvise samih utisaka... Inace Versys je prodat a V-strom je kupljen specijalno za tu svrhu u aprilu, a tura je radjena u junu... povratak je bio pocetko septembra.

 

Mozda se nece svakome svideti, jer je lican i sveobuhvatan, ali boze moj putopis je putopis...

 

Pozdrav,

 

hvala za podrsku svima. stize uskoro prvi post.

AlKos

 

U pravu si, VladCane, put je zavrsen. Putopis se kuva i bice danas, kasnije vecerass prvi post. Kucanje uzima dosta vremena.

 

Ih, pricaj mi o tome :). Meni je trebalo dve nedelje da napisem izvestaj sa puta od tri nedelje, a ne bibilo ni blizu tako brzo da nisam pisao sa posla :D. Samo lagano - i kvalitet i kvantitet su vazniji od brzine.

 

Sto se tice putovanja 4 dana po prosecno 1,200km sa jednim danom odmora (Trst) u pravcu do Beograda i 5 dana po 1,000km u povratku bez odmora.

 

Svaka cast, to su ozbiljna rastojanja, narocito za Evropu. V-Strom je zakon za ture tog tipa - ja ne znam nista udobnije sve do Goldwing-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja