Jump to content

Moto Zajednica

BMW R1200GS Wassergekühlt - 2013

Recommended Posts

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Svaka cast! Uspeli su da ga naprave ruznijeg od prethodnika! :bljak::jok:

Ovaj je po "lepoti" ozbiljna konkurencija "starijoj braci" R1150 i R1100. :ups::hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Svaka cast! Uspeli su da ga naprave ruznijeg od prethodnika! :bljak::jok:

Ovaj je po "lepoti" ozbiljna konkurencija "starijoj braci" R1150 i R1100. :ups::hej:

 

Niko ga ni do sad nije kupovao jer je lep .... ima mnooogo lepsih motora

 

mada ne valja ljutit prisutne vlasnike R1150 ..... ovaj je nekako drugcije ruzan ...

 

 

 

 

ali i pored toga BMW2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Izgled je stvar ukusa, i meni se motor svidja. Svabe su ga napravili do perfekcije. Svaki detalj je prostudiran i napravljen bez imalo štednje vremena i materijala.

Pre neki dan drugar kupio 1600GT, i stvarno je fascinantan motor. Toliko detalja i sa toliko paznje napravljenih, da mu cena od 23000 eur baš stoji.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Nije mi ruzan, nekako mi izgleda vise "opako" sa ovim ostrijim linijama,

 

Ali zar nismo od BMW-a vec toliko puta doziveli da, blago receno, neobicnim dizajnom nekog modela prvo podeli publiku, a da posle nekog vremena, kada i oni "razocarani" steknu celokupan utisak o doticnom modelu, promene misljenje ili bar kazu "...pa, dobro, neobican jeste..." Pa zar mnogi, bez pardona, ne kopiraju vec te "ruzne" BMW-ove modele?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Izgled je stvar ukusa, i meni se motor svidja. Svabe su ga napravili do perfekcije. Svaki detalj je prostudiran i napravljen bez imalo štednje vremena i materijala.

Pre neki dan drugar kupio 1600GT, i stvarno je fascinantan motor. Toliko detalja i sa toliko paznje napravljenih, da mu cena od 23000 eur baš stoji.

 

Jesi li ga provozao ? Interesuje me tvoje misljenje ( koje i pored svega cenim ) , moze ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Nije mi ruzan, nekako mi izgleda vise "opako" sa ovim ostrijim linijama,

 

Ali zar nismo od BMW-a vec toliko puta doziveli da, blago receno, neobicnim dizajnom nekog modela prvo podeli publiku, a da posle nekog vremena, kada i oni "razocarani" steknu celokupan utisak o doticnom modelu, promene misljenje ili bar kazu "...pa, dobro, neobican jeste..." Pa zar mnogi, bez pardona, ne kopiraju vec te "ruzne" BMW-ove modele?

 

Slazem se u potpunosti sa ovom konstatcijom,jer sto je Citroen kod automobila,to je BMW kod motocikala. U startu dijeli publiku i sam sam jedan od takvih kojima se BMW-ovi modeli u startu ne dopadnu i ostavljaju me ravnodusnim da bi vremenom to preraslo u ljubav na terci pogled... :moto3: Novi R 1200 GS je bas do 00. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Nije mi ruzan, nekako mi izgleda vise "opako" sa ovim ostrijim linijama,

 

Ali zar nismo od BMW-a vec toliko puta doziveli da, blago receno, neobicnim dizajnom nekog modela prvo podeli publiku, a da posle nekog vremena, kada i oni "razocarani" steknu celokupan utisak o doticnom modelu, promene misljenje ili bar kazu "...pa, dobro, neobican jeste..." Pa zar mnogi, bez pardona, ne kopiraju vec te "ruzne" BMW-ove modele?

Izvinjavam se sto ne vidim ko to "bez pardona" kopira BMW modele? Ti, za koje vi kazete da kopiraju BMW izgled, su manekeni za ove produkte nemackog dizajna, koji su takodje pokupili neke fazone od drugih proizvodjaca.

 

Ali to na kraju krajeva nije ni bitno, cifre pokazuju da je ovaj GS apsolutni vladalac svoje klase, a nekima je to vaznije od izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Izvinjavam se sto ne vidim ko to "bez pardona" kopira BMW modele? Ti, za koje vi kazete da kopiraju BMW izgled, su manekeni za ove produkte nemackog dizajna, koji su takodje pokupili neke fazone od drugih proizvodjaca.

Ali to na kraju krajeva nije ni bitno, cifre pokazuju da je ovaj GS apsolutni vladalac svoje klase, a nekima je to vaznije od izgleda.

 

 

Nemoj bukvalno da shvatis, ne mislim svaki detalj, normalno, mislim ujedno i na originalni koncept... ali mi se, spontano, u slucaju jednog odredjenog modela javlja jedna marka, na slovo, na slovo T...... !

 

"...Ali to na kraju krajeva nije ni bitno, cifre pokazuju da je ovaj GS apsolutni vladalac svoje klase, a nekima je to vaznije od izgleda..."

 

 

Ovo mi nekako nije jasno... Kupuju GS-a, iako im je ruzan, zato sto je apsolutni vladalac svoje klase 0zbunjen.gif A ja mislio da ga kupuju zato sto je dobar motor tj. najbolje ispunjava ono za sta je namenjen (veliki putni enduro).

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Jesam li ja to dobro video - motor i menjac su u istom kucistu??

 

Više me brine da je alternator sada u kučištu....kao kod japanaca.....nadam se, da je još uvek 720W...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Tesko, pa i kod "starog" je slabiji. 700W se dobijao uz doplatu, a serijski kod ADV. Mada, ko zna. Deluje mi da je BMW dobrano mucnuo glavom oko svakog detalja na ovom motociklu. Propusta jednostavno ne sme da bude jer ostali to spremno cekaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

 

Izgleda da nisi bas cesto bio na sajtu Vunderliha 0namigivanje.gif. On im cesto radi dizajn pojedinih delova, a ponekad i neki specijalni model. .....

 

 

Priznajem , nisam cesto zalazio na njihov sajt , smucilo mi se od njihovih cena ...

 

mada ovaj Mad Max je ekstrem , ne verujem da ce novi GS , kada ga predstave odudarati mnogo od ovih slika ...

 

 

 

Jedino se nadam da je ovaj prednji ''kljun'' savijen malo nagore delo Wunderlicha , ne svida mi se bas .... mada bar za sad ne planiram povratak na GS , ni stari a ni novi , mada i to moze da se promeni ...

progledao si ili?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Tesko, pa i kod "starog" je slabiji. 700W se dobijao uz doplatu, a serijski kod ADV. Mada, ko zna. Deluje mi da je BMW dobrano mucnuo glavom oko svakog detalja na ovom motociklu. Propusta jednostavno ne sme da bude jer ostali to spremno cekaju.

 

 

od novembra 2007 pa nadalje je serijski "samo" 720W....i ja se nadam, da su stvarno mučnuli glavom, mada se bojim, da če biti puno manje snage.....videčemo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Tesko, pa i kod "starog" je slabiji. 700W se dobijao uz doplatu, a serijski kod ADV. Mada, ko zna. Deluje mi da je BMW dobrano mucnuo glavom oko svakog detalja na ovom motociklu. Propusta jednostavno ne sme da bude jer ostali to spremno cekaju.

 

 

od novembra 2007 pa nadalje je serijski "samo" 720W....i ja se nadam, da su stvarno mučnuli glavom, mada se bojim, da če biti puno manje snage.....videčemo

 

alternator ima 620 W ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

 

.... mada bar za sad ne planiram povratak na GS , ni staria ni novi , mada i to moze da se promeni ...

 

 

progledao si ili?

 

 

…. ne , jos uvek ko slepac …

 

mada ni ti nisi mnogo bolji , samo nosis drugu dioptriju od mene …

 

inace bi procitao ZASAD i MADA I TO MOZE DA SE PROMENI

 

 

ali , BMW je BMW … u onom segmentu kojeg ja ciljam ….

 

 

sta ce da bude dogodine ? imam neku ideju , necu sad o tome , ali sigurno je BMW !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja