Jump to content

Moto Zajednica

BMW R1200GS Wassergekühlt - 2013

Recommended Posts

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ovi motori se bukvalno raspadaju, kada se kinezu odvrcu srafovi onda je djubre a ovo ... jel treba da se saosecamo u bolu?

Ja zaista nemam pojma kakvu reakciju ocekujes na moto forumu, ovo mi lici na stanje u nasem drustvu, nikada nam nije islo bolje iako se sve raspada.

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Trudim se da budem objektivan i to sa obrazloženjem. Nedostatak foruma, kao savremenog oblika demokratije, je što nepostoji kvalitativna selektivnost, svako ima pravo i može da iznese svoje mišljenje ali je pitanje smislenosti, smisleno ili besmisleno. Naveo sam razlog zbog čega sprdnja nema smisla, neko neće napisati nešto alarmantno a to može sprečiti nezgodu i spasti glavu možda. Obnarodovanje takvih informacija ne bi smelo da se dezavuše, pogotovo zarad ličnog nekog poriva.

 

Čuveni Golf je svojevreneno imao sličan problem, nosači vešanja nisu dobro bili zapunktovani i dolazilo je do olabavljivanja lafeta, moj auto se pomerao u stranu za pola metra pri dodavanju gasa, al niko nikog nije terao u ludnicu. 

 

Slika i moj komentar su više nego dovoljni, jasne činjenice za koje ne treba biti mnogo pametan da se zaključi da nešto nije dobro i bar sam ja tu vrlo kritičan i to uvek. Šta očekujem, običnu uljudnost i kolegijalnost, svakako ne bezbroj nesvrsishodnih postova koji ne doprinose ničemu, naprotiv. 

  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive
On 24.10.2019. at 20:12, đunta je napisao:

Slike sa neta, vlasnik je naveo da je motor pao u mestu i udario kormanom:

 

001.thumb.jpg.3016bb481ddda37138a0e8f05bedad0c.jpg

 

Drugi, po njegovom navodu nikad nije motor pao, a po koroziji se može predpostaviti da nije baš sveža napuklina, tvrdi da je u pitanju normalno voženje dok nije primetio anomaluju na samom kormanu.

 

 

002.thumb.png.c1e9e3ca52ff45bc3d7901a0eb9ebcb8.png

 

Generalno se ne zna uzrok ni razlog, jer ovo nebi smelo da se desi, koliko je izneto na netu, ni dileri nisu dali nikakvo objašnjenje.

 

 

 

 

moze li link gde si to nasao , ako nije problem ?  hvala ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 7 sati, Velimlje2 je napisao:

moze li link gde si to nasao , ako nije problem ?  hvala ...

adv_og_logo.png
ADVRIDER.COM

Yeah, definitely a death trap! I'll buy up all ya'lls 2013's for the bargain deal of $1500, for your own safety you know?!!?!?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja