Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko odabira skutera, Malaguti Madison

Recommended Posts

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Najverovatnije cu da ga uzmem pa kako bude, e sad me zanima kako oko prenosa posto ovaj nije registrovan, da li mogu ja sada da platim prenos i da napravimo ugovor i da ga bez vlasnika registrujem recimo aprila - maja, i sta treba prvo da radim ?

 

Nesto sam citao da prvo treba da ga odjavi pa da napravimo ugovor u agenciji pa da platim prenos u opstini i sa tim papirima da idem na tehnicki i da ga registrujem kad dodje vreme ili ???? i koliko kosta s prilike prenos ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Evo ti ovde objasnjena cela procedura prenosa vlasnistva: LINK

Kad uradis papire mozes ga registrovati kada hoces.

 

Nek ti bude srecna kupovina! Da nam se pridruzis u maxi druzinu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Hvala na lepim zeljama i brzim odgovorima................. znam dosadan sam malo al sta sad , ako se resim recimo da ofarbam skuter u crnu boju jel to posle prilikom registracije upisuju u saobracajnu i kako to ide i dali se placa nesto ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

Pogledaj u saobracajnoj da li se upisuje boja, msm da je u starim saobracajnim taj podatak obligatan. Onda prilikom tehnickog pregleda prijavis promenu boje,ne place se nista dodatno, samo se utvrdjuje boja "karoserije"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

E ljudi sad je muka da dovezem skuter napolju pao sneg nemam kombi ni prikolicu jos uvek ni A kategoriju a nije ni registrovan a samo 60km i sta sad jel imate neki predlog, i glupo al sta mislite jel ima sanse neke da stane u fiat bravo makar samo "dupe" pod kosinu pa da ga vezem nekako?il da vidim preko City Expresa nekako ne znam ni ja.............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

nadji nekog drugara,komsiju daljeg rodjaka sto ima nekog rodjaka sto vozi neki kombi ili manji kamion ... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Pa nista najverovatnije u ponedeljak idem da ga uzmem i pokusacu da ga smestim u fiat brava (planiram da skinem one plastike za tablu i sediste) nadam se da ce da stane nekako ako ne ne znam sta cu da radim ili da ga dovezem "na noge" ili cu da ga ostavim kod drugara u Nis pa kad ispadne nesto da ga dovezem.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Sta mislite o ovom

prava km kaze,

2005 god

250ccm piaggio

evo model

nove gume

reg do 06.2012god

zadnja cena 1300e

http://www.polovniautomobili.com/oglas1572309/piaggio_x9evo/#0

Znam da sam se risio za ovog Madisona al sa vlasnikom sam se dogovorio da se cujemo u nedelju i potvrdim kupovinu, e sad jos nije sve reseno tako da sta mislite..........................................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Mislim da se isplati dodati 350e za ovog piaggia, naravno ako je sve ok sa skuterom...

4 godine mladji, veca kubikaza, a jos i registrovan do juna.

Na slikama izgleda lepo. Primetio sam jedino da mu je malo zardjao auspuh :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

svakako da se ovaj piaggio isplati...a to sto mu je auspuh malo zardjao moze da bude i +, jer ga vlasnik nije sredjivao za prodaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Za te pare, to je poklon! :takoje: Naravno, detaljno ga pogledaj i probaj, vidi i da li je sve legalno.

 

Što se auspuha tiče, ako je korizija površinska, nije problem. Ako auspuh prdi, moraćeš da ga menjaš a to košta, mada mislim da se kupovina i pored toga isplati.

 

Definitivno bolji pazar od Malagutija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Pa i meni se cini tako, samo sto sam na granici s novcem, nista sutra ga zovem da ga detaljno ispitam i ako je kao sto se cini moracu da odem da ga pogledam mada mi to nije blizu oko 200km , pa sad opet glupo pitanje ali za svaki slucaj ,jel ima sanse neke da x9 stane u brava makar samo "dupe" i koliko je on veci od malagutija (trbalo bi da je rep nizi nego kod madisona), x9 nikad nisam ni uzivo video xexex (malo mesto) ???????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

moj savet ti je da nadjes neku prikolicu ili neki kombi i prevez motor...stavljanjem u auto u horizontalnom polozaju rizikujes da ti tecnost istece iz motora i unisti unutrasnjost auta, a da istocis tecnosti (gorivo, ulje, rashladna tecnost) nema neke logike...i motor je prilicno velik, evo dimenzije pa pogledaj

 

http://www.bikez.com/motorcycles/piaggio_x9_evolution_250_2005.php

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Motor je težak onako fino,danas sam video,tako da imas i to na umu :) ,motor je registrovan,zasto ne bi nasao nekog ko ima A pa da ti preveze,ne mora da idete brzo,pravite pauze,nek' se toplije obuče,svi glavni putevi su očišćeni,ne znam kako je kod tebe,skuter,x9,mnogo je zeznut da se vozi po snegu,danas kad sam ga probao morao sam izadjem na glavnu ulicu do koje je bilo snega nekih 100-ak m,idu kola tuda,ali ima snega,jedva,ali jedva sam isao,kao da si ba ledu :) baca na sve strane :) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pozarevac mi je blizu, da je suvo doterao bih ti do kuce (imam A kat. i full opremu) ali ne bih se upustao po ovom vremenu. No, nemoj da se zanosis da ga stavljas auto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Sad sam zvao ovog za x9, kao da sam razgovarao sa onim Mickom "pozovi M" isti glas isto prica reko sta je ovo xexexe, slike su od letos trenutno je jedan retrovizor polomljen a skinuo je oba i malo je sa jedne strane sitno pogreban jer je pao na stranu (neki majstori ga oborili u dvoristu) registrovan je nezna tacno do kad ali je registrovan xexe , kaze da je prava km i da je vlasnik 2 godine a kupio ga je jer mu udarili zabranu za b kategoriju i sad mu istekla pa ga prodaje, sve nesto mutno cudno jbliga sta da radim, oko 200km mi je Pozarevac da krenem da bar pogledam da se ne kajem al ne znam opet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako te ne mrzi da putuješ, pogledaj motor svakako, možda je tip samo tunjav i ne ume normalno da komunicira :lol: Cena je dobra, šteta je propustiti ako je dobar komad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Ma ne mrzi me, ja i volim tako da idem i da putijem ali tu mi treba najmanje jedno 50e za put i putarinu ima ravno 195km u jednom pravcu, a kako sam u skripcu s novcem i gledam da prodjem sto jeftinije izgleda mi da cu pre da krenem za Nis, i celo vreme sam gledao da kupim sto noviji motor i sa sto manjom km ali nesto mi se cini da ovaj x9 nije to, elem ispada da i u njega treba da se ulozi za plastike i retrovizor ( s tim da racunam da je masina ok, mada vlasnik kaze da nije upaljen 3 meseca i da bi trebalo da upali) sto mi je sve to mutno nesto tako da me jeza hvata, tako pre dve godine kad sam auto kupovao decko preko telefona kaze nema tackicu ne ogreban motor pucka i zapucam tako cak u Majdanpek i to sto sam video ne mogu da vam opisem recima, kakvih ljudi ima to je cudo, e toga me najvise strah da odem i vidim groblje neko, mada, da je prodavac bar zvucao ubedljivo i da je stanje kao na slici sigurno bi otisao pa kako bude ovako ne verujem ,najverovatnije cu da uzmem madisona i polako da ga sredjujem za leto............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja