Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2011 - UTISCI SA AKCIJE

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Ljudi, evo ovako ! Čitao sam i pripremu akcije, razradu i zaključak. Vi, odnosno Mi, tako moćno i ubedljivo izgledamo da je to neverovatno. Kolegama sa posla, ukućanima ...pokazujem pripreme i konačne slike sa jedne od akcija da ne mogu da veruju. Provincija, šta li je ...Samo ovako organizovani i bez uplitanja politike i u politiku možemo MNOGO. Drago mi je da ljubav prema dvotočkašima i prema nečem humanom i dobrovoljnom veća i ubedljivija od podela na plave i crvene, Ruse i Amerikance, bivše i buduće. Čestitao bih svim učesnicima a posebno organizatorima, i verujem da kada iza vas stane ovolika ekipa DOBRIH ljudi i nije teško da se neko potrudi dea organizuje ovako nešto. Čekam Kulinu pa da se vidimo i ispričamo onako prijateljski.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

eto i jedna stvar za koju nemogu i neću da verujem da se nije vrtila 2-3 dana na televizijama da bajkeri ipak imaju hrabro srce i toplu dušu da ipak po toj zimi obraduju mališane sa poklonima koji nama nisu nešto ali su njima sreća , radost i pomisao da ipak ima nekoga da i na njih pomisli u ovom bednom svetu!! uvek smo ispljuvani od strane novinara kad pogrešimo ili napravimo džumbus ali kad se desi ovakva po meni najhumanitarnija stvar onda nas prikažu u samo minut i to je to.verujem da ste i vi u beogradu i novom sadu pa i šire učinili stvar koja nemože biti izbrisana sa tih osmeha dece i punog srca da ipak neko i misli na njih i da im je i taj jedini dan u životu zagrmelo srce kada ste se vi pojavili!!! nadam se da će vam ipak neko nekada izraziti zahvalnost za učinjeno delo darivanja osmeha i želje za dalji život........ svaka vam čast u moje ime i u ime istomišljenika i nastavite dalje sa ovim humanim delom . puno pozdrava iz subotice

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

@BusMan fala vi puno sto mi lavli hasbnda uslika onako lepo evo ti + a evo ti i za komentar iznad sliku + a evo ti i jos jedan + onako valja se tri! ;)

On jos nije video jer je na poslu pa ti evo i u njegovo ime jos jedan +

A evo i tebi @Nensy opet + jer si sa svojim klizanjem i igranjem podigla atmosferu i napravila festu! Mnogo lepo klizas... inace...pa ti evo jos jedan + i za to! :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Arakise molim te udeli nam jos plusica za ovu temu....evo Safet Su zasluzuje jedan plus ali ja nemam da ga udelim :(

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12236 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

A ne možem, to samo Admini mogu :neznam:

 

Ništa se ne brini, udaram revnosno plusiće gde god stignem :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: centar
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Izvinjavam se, zapostavio sam vertikalu. :D

 

 

 

Mrle Mraz i Junior :)

 

BJDM40.jpg

 

 

 

ST DedaMrazovi, istureno krilo Dorcol:

 

Mija :)

 

BJDM74.jpg

 

Kako sam vesto sakrio deda mrazovske pocepane gace :))))

 

end Sinke... msm, nemo` se zaleces po ledu s` kacigom na pogresnom mestu :D

 

BJDM71.jpg

 

 

 

Jedan D`Artanjan-ovski pogled - Mraz Banolero ;)

 

BJDM70.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

XAXAXA GORANE Brate moj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ovo jos nisam ocekivao... :care:

ako vec donirate onda mi donirajte pravi motor YAMAHU a ne Kantasaki djubre(DA me ne cuje Caruga) :P

 

 

 

 

:P:dupe2::cackanje:

 

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison S250, Suzuki V-Strom DL650

Sta reci sto drugi vec nisu, BRAVOOOOO DEDA MRAZEVI, velika mi je cast sto sam bio deo jedne ovakve akcije druzenje je bilo nezaboravno! Mislim da smo ispunili san svakog deda mraza, da ucinimo svu tu decu srecnom i zadovoljnom kao i oni nas! A broj od preko 200 deda mrazeva i motora je za 1care.gif! Pa da nas sledece godine bude bar jos toliko!1aha.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Drugovi BJBajkeri,

 

fenomenalno ste ovo izveli, kao uvek, na njihovo, vaše i moje veselje,.... već ste rutineri u ovom poslu. Ovogodišnja ideja ispala je više nego genijalna, jer je mnogo više sveta uživo videlo, o čemu se zapravo radi. Duže vreme sam sebi obećavam, da ću vam se jednom pridružiti, nadam se sledeći put. Ne treba više "velikih reči", jer su tu velika dela. Ponosim se sa vama!!

 

Tomo

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ne znam da li je neko video ovo: http://www.sremcicad...ajkeri2011.html

 

Da, da... to je sve deo saradnje i zajedničkog dogovora!

 

Osecanja su mi totalno pomesana. Cas mi se smeje zbog slika Seka i Deda mrazeva, cas mi se place zbog ove jadne dece....Uuuufff...:neznam:0plac.gif0plac.gif0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Oni ne traze nase sazaljenje, oni traze samo nasu ljubav i malo paznje.... 0takoje.gif

 

BRAVO nensy!

 

Apsolutno, 100%, potpuno tačno :takoje:. Pažnja i ljubav i tretirati ih kao ravnopravne! U subotu su me bar 20 puta pitali da l' igramo fudbal za Vaskrs. Još se sećaju i šale na temu kako su nas pokidali u poslednje dve godine :lol:

 

Predobra deca...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Oni ne traze nase sazaljenje, oni traze samo nasu ljubav i malo paznje.... 0takoje.gif

 

BRAVO nensy!

 

Apsolutno, 100%, potpuno tačno :takoje:. Pažnja i ljubav i tretirati ih kao ravnopravne! U subotu su me bar 20 puta pitali da l' igramo fudbal za Vaskrs. Još se sećaju i šale na temu kako su nas pokidali u poslednje dve godine :lol:

 

Predobra deca...

 

I mene su pitali hocu li opet da igram sa njima fudbal...tj jedan od njih....zapamtili su nas...ljudi ipak smo mi NJIHOVI bajkeri 2Ljubav.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Oni ne traze nase sazaljenje, oni traze samo nasu ljubav i malo paznje.... 0takoje.gif

Ma znam, ali to je jace od mene :neznam:

 

Nekako ti lakse bude da prihvatis to sto su drugaciji ako odrastes uz blisku osobu koja je biljka od rodjenja....tako da....opusteno....bice ti lakse kad njihovu bolest budes gledao na to kao da su POSEBNI a ne BOLESNI.... veruj mi ;)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja