Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2011 - UTISCI SA AKCIJE

Recommended Posts

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Ko može da spava posle jučerašnjeg dana...ja ne! Ispunjen pozitivnom energijom, osećajem davanja i primanja dečije ljubavi i pažnje, okrenut novim razmišljanima šta dalje ?

 

Evo malo press-a:

 

Jv1q0_novostimoto.jpg

Naslovna, NOVOSTI 25.12.2011.

 

 

uz1SO_novostimoto1.jpg

 

NOVOSTI, 25.12.2011.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

@ Usamljeni jahač

 

"Ko može da spava posle jučerašnjeg dana...ja ne! Ispunjen pozitivnom energijom, osećajem davanja i primanja dečije ljubavi i pažnje, okrenut novim razmišljanima šta dalje ?"

 

Ne može niko da spava jer svi delimo isti osećaj posle jučerašnjeg dana!!! :takoje:Jučerašnji dan je bio kao san, deci iz Sremčice i nama naravno, i sanjaćemo ga sve do neke sledeće akcije!!!! :zdravo::ljubav:

 

 

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

E Vi mene rasplakaste,verovali ili ne ali meni suze jos uvek teku,radosnice naravno,posle ovih klipova,slika i svega,sta reci,sjajno je ovo sto radite,da smo malo blize sigurno bih vozio sa Vama,ovako srcem sam bio sa Vama,sjajno :ljubav:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

@Bjb vrač ;)

 

Već krajem januara idemo u Kulinu. Sa ovoliko donacija biće to ubedljivo najveća pomoć do sada!

 

Kada se malo saberemo, objavićemo statistiku... Npr. samo u naturi prikupili smo već (sa upž) tri palete pelena! I ako je akcija za Sremčicu pozitivna, sve što se pomogne Kulini je apsolutni plus u očima Boga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Zemun

Nakon više puta pregledanih slika i video snimaka, srce hoće da pukne od radosti. Utisci od juče se lagano sležu, a emocije još više rastu. Oči mi se napuniše suzama. Ne postoje reči kojima se može opisati ovaj osećaj. Jednostavno rečeno neprocenjivo!!! Svaka čast!!! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Poceo sam da zivim u ovoj temi od 15h danas, nemo posmatram :Mina:

 

Bilo je sjajno ... Bez greske ...

 

Na zalost nije sve krenulo kako treba drugar Kuzma je imao problema sa akumulatorom pa smo se tu mucili ... Hvala momcima iz Smedereva sa kombijem sto su se trudili da nam pomognu, bez obzira sto je kolona bila otisla. Javite se u inbox ako procitate ovo imate zagarantovan provod u Dangubi kada pozelite :)

 

Hvala i bajkeru koji je bio parkiran pored nas i on se potrudio da nam pomogne, ali akumulator nije imao milosti.

 

Kolega bajker Ninopirus pao je sa motora kada je krenuo da se nadje sa nama ...

 

Malo je bilo krenulo po zlu sve ... Ali ispravilo se i Sunce nas je obasjalo :)

 

Fantasticno je bilo ... Najbolje do sada !

 

Slike su bogovske, svaka cast :care:

 

Ako je taj bajker bio sa bordo Yamahom, samo da poruči da mu je zaista krivo što na kraju nije uspeo da pomogne. :(

Ali mi je drago što tih nekoliko pehova nije uspelo da poremeti konačni doživljaj.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Prva akcija kojoj sam prisustvovala bila je za uskrs....preplakala sam je, bilo mi je tesko asa druge strane prelepo kad sam videla koliko nam se ta deca raduju i koliko osmeha izaziva sama nasa pojava....

 

Rece pre par strana moj dragi da je ovaj put sve nekako bilo brzo i manje bolno.....meni je previse zao sto nisam imala cime da zabelezim par trenutaka sa sticenicima, za uskrs moram da cunjam po domu da nadjem one sa kojima sam se fotkala jer su oni vec bili spremni,neki imali aparate,neki telefone,a ja nista....0plac.gif

Na trgu sam veci deo provela na ledu ali pred ulazak sticenika u autobus imala sam prilike da jednom od sticenika dovrsim odelo deda mraza tako sto sam mu poklonila svoju bradu,dobila zagrljaj i najiskreniji osmeh...sad sam se najezila....

 

Nemam reci,zatecena sam,ponosna,odusevljena.....

 

Od mene nema fotki,hvala ostalima koji su me ufotkali i zabelezili da sam deo cele ove predivne price...toliko od mene....i ah da....

 

Juce mi je proslo kroz glavu : ˝ Mi postojimo zbog njih, da njima ulepsamo zivot ˝

 

2Ljubav.gif

 

BRAVO!!!!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Poceo sam da zivim u ovoj temi od 15h danas, nemo posmatram :Mina:

 

Bilo je sjajno ... Bez greske ...

 

Na zalost nije sve krenulo kako treba drugar Kuzma je imao problema sa akumulatorom pa smo se tu mucili ... Hvala momcima iz Smedereva sa kombijem sto su se trudili da nam pomognu, bez obzira sto je kolona bila otisla. Javite se u inbox ako procitate ovo imate zagarantovan provod u Dangubi kada pozelite :)

 

Hvala i bajkeru koji je bio parkiran pored nas i on se potrudio da nam pomogne, ali akumulator nije imao milosti.

 

Kolega bajker Ninopirus pao je sa motora kada je krenuo da se nadje sa nama ...

 

Malo je bilo krenulo po zlu sve ... Ali ispravilo se i Sunce nas je obasjalo :)

 

Fantasticno je bilo ... Najbolje do sada !

 

Slike su bogovske, svaka cast :care:

 

Ako je taj bajker bio sa bordo Yamahom, samo da poruči da mu je zaista krivo što na kraju nije uspeo da pomogne. :(

Ali mi je drago što tih nekoliko pehova nije uspelo da poremeti konačni doživljaj.

BJB_0177Copy.jpg

BJB_0176Copy.jpg

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Poceo sam da zivim u ovoj temi od 15h danas, nemo posmatram :Mina:

 

Bilo je sjajno ... Bez greske ...

 

Na zalost nije sve krenulo kako treba drugar Kuzma je imao problema sa akumulatorom pa smo se tu mucili ... Hvala momcima iz Smedereva sa kombijem sto su se trudili da nam pomognu, bez obzira sto je kolona bila otisla. Javite se u inbox ako procitate ovo imate zagarantovan provod u Dangubi kada pozelite :)

 

Hvala i bajkeru koji je bio parkiran pored nas i on se potrudio da nam pomogne, ali akumulator nije imao milosti.

 

Kolega bajker Ninopirus pao je sa motora kada je krenuo da se nadje sa nama ...

 

Malo je bilo krenulo po zlu sve ... Ali ispravilo se i Sunce nas je obasjalo :)

 

Fantasticno je bilo ... Najbolje do sada !

 

Slike su bogovske, svaka cast :care:

 

Ako je taj bajker bio sa bordo Yamahom, samo da poruči da mu je zaista krivo što na kraju nije uspeo da pomogne. :(

Ali mi je drago što tih nekoliko pehova nije uspelo da poremeti konačni doživljaj.

BJB_0177Copy.jpg

BJB_0176Copy.jpg

:zdravo:

 

Da, to je taj napaćeni, mislim Intruder... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Dok sam ispred bine pomagao tek pristigloj deci da se popnu, jedna devojcica mi je prisla, predstavila se i pruzila mi ispresavijan papir rekavsi: "Ovo je za tebe"...

 

Upravo sam ga skenirao i mislim da bih ovo trebalo da podelim sa vama...

 

vwBno_epson001r.jpg

 

 

 

uh uh ... od ovoga moze da se rikne.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250, yamaha majesty 250
:takoje: Ponosan sam sto sam bio deo neceg ovoliko VELICANSTVENOG. Za ovakav gest i nepostoji prava rec sem neka se vrati svim bajkerima koji su bili tamo i oni koji nisu na zdravlje,srecu i radost... :takoje::zdravo::moto3::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Sve ove divne fotografije i komentari puni emocija su samo zacinile jucerasnji predivan dan. Meni je jucerasnji dan bio jos jedno divno druzenje sa nasom decom iz Sremke, sa dragim kolegama, dobrim ljudima, pesmom i veseljem. Dan kada smo svi zaboravili na tekuce probleme i posvetili se toj deci, radosti i ovom prilikom narocito pozdravljam Vespadzije i moje kolege skuterase.

Veliki pozdrav svima od vaseg skuter deke :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja