Jump to content

Moto Zajednica

Trazi se saputnik!

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Slo

Buco koji dan prije dok se provozaš kroz Sloveniju nazovi me,da napraviva koji kilometar zajedno a možeš i da prespavaš kod mene,Broj tel. 0038641666176,Boris HD jezera Bugarske.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

Kao prvo Pozdrav Borisu i obecanje da cu mu se svakako javiti. Bice mi drago da se opet vidimo. :takoje::moto3:

Sada malo o temi. Kako stvari stoje sada, realna opcija je moje solo putovanje. :moto3: Svi koji su pratili znaju da je i ta mogucnost predvidjena i ne menja nista u mom planu. :moto3: Zanimljivo je medjutim nekoliko detalja. Tema je otvorena pre oko 6 meseci i imala je nesto manje od 7000 otvaranja. Potrudio sam se da ne potone u zaborav i aktuelizovao je kada je bilo potrebno. Dakle bila je u samom vrhu predloga za putovanja ni manje ni vise nego pola godine. Bilo je oko 100 postova, uglavnom korisnih razmisljanja,komentara i podrske. Jedino cega nema to su zainteresovani za ostvarenje ovakve voznje. :neznam: Ne zalazim u uzroke i razloge i samo konstatujem cinjenice. Mozda bi uzroci i razlozi mogli posluziti kao neka nova tema koja ne podrazumeva ostvarivanje vec samo pricu i pisanje postova. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Kao prvo Pozdrav Borisu i obecanje da cu mu se svakako javiti. Bice mi drago da se opet vidimo. :takoje::moto3:

Sada malo o temi. Kako stvari stoje sada, realna opcija je moje solo putovanje. :moto3: Svi koji su pratili znaju da je i ta mogucnost predvidjena i ne menja nista u mom planu. :moto3: Zanimljivo je medjutim nekoliko detalja. Tema je otvorena pre oko 6 meseci i imala je nesto manje od 7000 otvaranja. Potrudio sam se da ne potone u zaborav i aktuelizovao je kada je bilo potrebno. Dakle bila je u samom vrhu predloga za putovanja ni manje ni vise nego pola godine. Bilo je oko 100 postova, uglavnom korisnih razmisljanja,komentara i podrske. Jedino cega nema to su zainteresovani za ostvarenje ovakve voznje. :neznam: Ne zalazim u uzroke i razloge i samo konstatujem cinjenice. Mozda bi uzroci i razlozi mogli posluziti kao neka nova tema koja ne podrazumeva ostvarivanje vec samo pricu i pisanje postova. :takoje:

 

imaš i moj broj...glupo mi je da te podsetim da nazoveš kada dođeš u Zloveniju da bar popijemo kafu i obrnemo neki krug, ako sam tu naravno.....možda zajedno sa Borisom obrnemo krug do Portoroža na klopu (ali ne na kalamare, to je za penzionere....:D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic
:lol: :lol: :lol: Bojane neces biti zaobidjen osim ako ne budes tu. :moto3: S obzirom da ja nisam vezan nikakvim treminima mozemo ici gde god se dogovorimo (pa i na kalamare ako mora :lol: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: sachs x road, suvozachica na bmw :)

shteta shto nismo u mogucnosti da se prikljuchimo ovom puteshestviju :( bilo bi to okupljanje bugarske ekipe :)) pozdrav Jeca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Kao prvo Pozdrav Borisu i obecanje da cu mu se svakako javiti. Bice mi drago da se opet vidimo. :takoje::moto3:

Sada malo o temi. Kako stvari stoje sada, realna opcija je moje solo putovanje. :moto3: Svi koji su pratili znaju da je i ta mogucnost predvidjena i ne menja nista u mom planu. :moto3: Zanimljivo je medjutim nekoliko detalja. Tema je otvorena pre oko 6 meseci i imala je nesto manje od 7000 otvaranja. Potrudio sam se da ne potone u zaborav i aktuelizovao je kada je bilo potrebno. Dakle bila je u samom vrhu predloga za putovanja ni manje ni vise nego pola godine. Bilo je oko 100 postova, uglavnom korisnih razmisljanja,komentara i podrske. Jedino cega nema to su zainteresovani za ostvarenje ovakve voznje. :neznam: Ne zalazim u uzroke i razloge i samo konstatujem cinjenice. Mozda bi uzroci i razlozi mogli posluziti kao neka nova tema koja ne podrazumeva ostvarivanje vec samo pricu i pisanje postova. :takoje:

Vreme ,obaveze,novac

 

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Kao sto rekoh u drugom postu...kako da te pustim da ides bez mene??? Dakle, ko hoce trazi nacin, ko nece trazi razlog!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

Sta da kazem? :zvizduk: Neki ljudi znaju kako se to radi. :moto3: Jos 6-7 dana lagane pripreme (aparati, kamere, baterije, :kafa: ...)pa "vetar u kosi". :moto3::lol: :lol: :lol::moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

E pa dragi moji bajkeri, samo da Vas pozdravimo. Sutra ujutru, Boze zdravlja mi krecemo u obilazak drage nam Jevrope! Budite strpljivi i navijajte za nas, pa kad se vratimo, ko bude dobar gledace slike i citace putopis! Pozdrav svima!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Србија,Нови Сад
  • Motocikl: suzuki DL-650

Iznenada,odjednom promenio se plan zbog obaveza pa sam "primoran" da se prikljucim Buci sutra.Ujutru asfalt pod tockove!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: yamaha virago 125,Yamaha Tdm 850 3vd

E pa dragi moji bajkeri, samo da Vas pozdravimo. Sutra ujutru, Boze zdravlja mi krecemo u obilazak drage nam Jevrope! Budite strpljivi i navijajte za nas, pa kad se vratimo, ko bude dobar gledace slike i citace putopis! Pozdrav svima!

Srecan put da ne idete mozda sa ekipom iz Temerina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: VT750RS

Zivi bili! :)) Aj kad krenete, pa vidite ko je sve definitivno tu, napisite da znamo koja postava osvaja Evropu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5494 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ipak je tema bila svrsishodna i saputnici su se pronasli, sto je i bio cilj.

Srecan vam put i uzivajte!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja