Jump to content

Moto Zajednica

Crash bars servis Seba

Recommended Posts

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Seba,interesuje me pravis li tzv rostilj za kofer i cena naravno,konkretno u pitanju je Giwi E52 kofer :zdravo:

Pravim , cena je 2000 din. ali ih nemam trenutno na lageru. Ukoliko si zainteresovan napravicu ti za 1 dan. Pozdrav Seba.

Da li bi mogao da postavis sliku tog rostilja za Givi Maxiu E52, jer ima jos zainteresovanih.

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Hocu, cekam samo malo vecu temperaturu da bih mogao da radim u radionici. Pocetkom nedelje ,nadam se da cu napraviti rostilj i slikati ga. Ako ti imas neku ideju ili idejno resenje ,radicu po tom resenju .Pozdrv :takoje:.

Seba,interesuje me pravis li tzv rostilj za kofer i cena naravno,konkretno u pitanju je Giwi E52 kofer :zdravo:

Pravim , cena je 2000 din. ali ih nemam trenutno na lageru. Ukoliko si zainteresovan napravicu ti za 1 dan. Pozdrav Seba.

Da li bi mogao da postavis sliku tog rostilja za Givi Maxiu E52, jer ima jos zainteresovanih.

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pocetkom nedelje cu napraviti rostilj i slikati ga. Ako ti imas neku ideju .

Seba,interesuje me rostilj :zdravo:

 

 

 

Imam ja ::rostilj:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

:besan: Ti cuti. Koliko pravih rostilja dugujes ,imam u tefteru. Tako da ,nemoj sam da se prozivas. Evo spisak ljudi koji cekaju da castis:

Seba, ,clan x, Mojsa, Miskomi,Prza ,Bane,Boza filtron i td, plus nase lepse polovine. Sedi gde si i ne izlazi na forum :besan:.

Pocetkom nedelje cu napraviti rostilj i slikati ga. Ako ti imas neku ideju .

Seba,interesuje me rostilj :zdravo:

 

 

 

Imam ja ::rostilj:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
...Tako da ,nemoj sam da se prozivas. Evo spisak ljudi koji cekaju da castis:..

 

Mali spisak :lol:, bilo bi roštilja da bi ponestalo kufera na :BJB2: a i šire. A za izalzak na forum biće :rat1: tako da bolje vedžbaj :strikanje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Molio bih administratore da za Djuntu otvore novu rubriku ,Svargla i Kavurma , kako bi tamo postovao i davao svoje komentare a ne na moto berzi. Hvala.

...Tako da ,nemoj sam da se prozivas. Evo spisak ljudi koji cekaju da castis:..

 

Mali spisak :lol:, bilo bi roštilja da bi ponestalo kufera na :BJB2: a i šire. A za izalzak na forum biće :rat1: tako da bolje vedžbaj :strikanje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Crash bars je kostao 6000din a niklovanje je u svojoj reziji vlasnik odradio u des-u,ali ne znam za koliko.Pitacu ga ako te interesuje. Pozdrav.:zdravo:

Odakle si? I koliko je bio ovaj crash za intrudera sa sve hromiranjem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Moguce je ,ali ne mogu da nadjem dobrovoljca sa tim modelom koji ima vec fabricki ugradjen stender.Trebalo bi da ga ostavi na 2 dana ,kako bih skinuo mustru. Ako znas nekoga dobrovolca, stvar je resena. Pozdrav :zdravo:

Pitanje za Dr. Sebu Da li je u mogucnosti da napravi centralni stender za V-Strom dl 650 ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Crash bars je kostao 6000din a niklovanje je u svojoj reziji vlasnik odradio u des-u,ali ne znam za koliko.Pitacu ga ako te interesuje. Pozdrav.:zdravo:

Odakle si? I koliko je bio ovaj crash za intrudera sa sve hromiranjem?

 

 

Ako nije problem da ga pitas za cenu hromiranja,koliko sam cuo nije bas jeftino. I ne rece,odakle si?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Iz Beograda.:takoje:

Crash bars je kostao 6000din a niklovanje je u svojoj reziji vlasnik odradio u des-u,ali ne znam za koliko.Pitacu ga ako te interesuje. Pozdrav.:zdravo:

Odakle si? I koliko je bio ovaj crash za intrudera sa sve hromiranjem?

 

 

Ako nije problem da ga pitas za cenu hromiranja,koliko sam cuo nije bas jeftino. I ne rece,odakle si?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Zimska cena je 5000 din i vazi do 15 marta. Ako si video neki model na netu , mogu po njemu da ti napravim. Do sada sam uradio samo 1model. Pozdrav Seba.:takoje:

Pozdrav, zanima me okvirna cena crash-bar za F650gs i da li imas u ponudi vise modela?

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Pozdrav.

 

Mene interesuje sledeće:

Roll bar za FZS600 S - Fazer 99

Nosači repnog i bočnih kofera za isti model.

 

I da li kojim slučajem pravite Bull bar-ove?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Da, radim sve to sto vas interesuje, Za bull barove nisam cuo i ne znam cemu sluze. Ako je to od cevi nije problem da se napravi. Napisite nesto o bull barovima ili postavite neku sliku ako imate. Pozdrav Seba. :zdravo:

Pozdrav.

 

Mene interesuje sledeće:

Roll bar za FZS600 S - Fazer 99

Nosači repnog i bočnih kofera za isti model.

 

I da li kojim slučajem pravite Bull bar-ove?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Da, radim sve to sto vas interesuje, Za bull barove nisam cuo i ne znam cemu sluze. Ako je to od cevi nije problem da se napravi. Napisite nesto o bull barovima ili postavite neku sliku ako imate. Pozdrav Seba. :zdravo:

 

"A bullbar (also roo bar or nudge bar in Australia) is a device fitted to the front of a vehicle to protect it and its passengers from damage in a collision with an animal. They vary considerably in size and form, and are usually made of welded steel or aluminium tubing, and, more recently, moulded polycarbonate and polyethylene materials."

- Preuzeto sa: http://en.wikipedia.org/wiki/Bullbar -

 

Slobodni prevod: Bullbar je uređaj postavljen na prednji deo vozila u svrhu zaštite istog i putnika u njemu od oštećenja i povreda u slučaju sudara sa životinjom. Variraju u velikoj meri prema veličini i obliku, i uglavnom su napravljeni od čeličnih ili aluminijumskih cevi, a u skorije vreme od polikarbonata i polietilena.

 

2009-01-28_arb_titan_bull_bar_3.jpg

 

Preuzeto sa: http://www.bc4x4.com/inthenews/default.cfm?ID=363

 

0802_4wd_08_z+1994_suzuki_samurai+front_arb_samurai_bull_bar.jpg

 

Preuzeto sa: http://www.4wdandsportutility.com/tech/0802_4wd_1994_suzuki_samurai/photo_09.html

 

Naime, imamo dva terenska vozila: Dacia Duster i SsangYong Actyon, i na njih bi trebalo da postavimo ovakva čudesa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Izvini ,nisam znao da se to tako zove. Za taj promer cevi nemam alat .Hvala na edukaciji. Pozdrav Seba.:takoje:

Da, radim sve to sto vas interesuje, Za bull barove nisam cuo i ne znam cemu sluze. Ako je to od cevi nije problem da se napravi. Napisite nesto o bull barovima ili postavite neku sliku ako imate. Pozdrav Seba. :zdravo:

 

"A bullbar (also roo bar or nudge bar in Australia) is a device fitted to the front of a vehicle to protect it and its passengers from damage in a collision with an animal. They vary considerably in size and form, and are usually made of welded steel or aluminium tubing, and, more recently, moulded polycarbonate and polyethylene materials."

- Preuzeto sa: http://en.wikipedia.org/wiki/Bullbar -

 

Slobodni prevod: Bullbar je uređaj postavljen na prednji deo vozila u svrhu zaštite istog i putnika u njemu od oštećenja i povreda u slučaju sudara sa životinjom. Variraju u velikoj meri prema veličini i obliku, i uglavnom su napravljeni od čeličnih ili aluminijumskih cevi, a u skorije vreme od polikarbonata i polietilena.

 

2009-01-28_arb_titan_bull_bar_3.jpg

 

Preuzeto sa: http://www.bc4x4.com...ault.cfm?ID=363

 

0802_4wd_08_z+1994_suzuki_samurai+front_arb_samurai_bull_bar.jpg

 

Preuzeto sa: http://www.4wdandspo...i/photo_09.html

 

Naime, imamo dva terenska vozila: Dacia Duster i SsangYong Actyon, i na njih bi trebalo da postavimo ovakva čudesa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Engine Bar za SUzuki GSF650S K8, ili Stealth Crne (powder couting)ili metalik sivi(što belje, ali ne bih hromiran)

Ozbiljan Kupac uskoro treba da naručim, a ako dobijem povoljnu ponudu od vas onda odlično, i ako bi mogli malo o konkretnimmaterijalima koje koristite za izradu(na PP naravno)

A ovakav sam hteo naručiti

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D1%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D6444871324119345826&_trksid=p4340.l2557&item=400269010810&nma=true&rt=nc&si=6THzyiNCRxkSCnvM5TMOlXo0AH8%253D&orig_cvip=true&rt=nc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Mogu da ti napravim takav kao sto je na slici. Pozdrav.:zdravo:

Engine Bar za SUzuki GSF650S K8, ili Stealth Crne (powder couting)ili metalik sivi(što belje, ali ne bih hromiran)

Ozbiljan Kupac uskoro treba da naručim, a ako dobijem povoljnu ponudu od vas onda odlično, i ako bi mogli malo o konkretnimmaterijalima koje koristite za izradu(na PP naravno)

A ovakav sam hteo naručiti

http://cgi.ebay.de/w...cvip=true&rt=nc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja