Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Superlight 150 600 evra

Recommended Posts

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Prodajem Superlight 150 ccm, 2007-o godište, prešao 48500 km, registrovan do oktobra 2012-e.Ima novu zadnju gumu, nov akumulator (jos 4 meseca u garanciji), disk stavljen nov u julu ove godine kao i pločice, novi paknovi na dobošu, nova sajla kvačila, novi semerinzi i ulje u prednjoj viljušci. U voznom je stanju, Ima ulaganja(treba uraditi čaure na zadnjoj viljušci i treba lamelu tj frikcione ploče zameniti). Više informacija na broj tel 069/2041982 Cena nije fiksna, Srđan :zdravo:P.S. slike ovih dana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Ne ne ostao je matorom njegov moped ja uzeo Suzuki GSX 500E 1984-o godiste pa zato i ovog prodajem, motor je u tom stanju sa slike. Napisao sam da treba da se ulaze u njega, vise informacija na telefon, pozdrav drugari :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Napisao covek realnu kilometrazu za 4 vozene sezone, svaka cast :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Cudno je kada kinezcic predje za 4 sezona respektabilnih 50.000km, pa prodaju se i punoletne azdaje sa 30.000km....

 

made in PRC :-D

Alal vera za kilometrazu i motorce! srecna prodaja.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Hvala ljudi, malisa me nije ostavio nigde, prosao pola Srbije i bilo bi vise ali nje bilo parica. Treba da se sredi a zbog toga cena nije fiksna, mozemo da se dogovorimo, pa ljudi smo majku mu... :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Reci nam, posto mi delujes kao "pedantan" vozac, kako si vozio u smislu maksimalne brzine i neke krstarece -prosecne? Mislim da si jedan od retkih koji je taj motor toliko vozio a tako dobro ocuvao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Maks mu je oko 110 sa vetrom u ledja he, a krstareca oko 80 km. Motor ima ulaganja estetske prirode a i mehanicke ali sam spreman da spustim cenu ya ta ulaganja. Hvala ljudi na komentarima, pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Da kupujem takav motor,bez razmisljanja bih ga kupio od tebe i da motor nije u perfektnom stavu,ali isto tako ne bih kupio perfektan motor od nekog drkadzije ili od nekoga sa kim ne mogu da razmenim ni jednu recenicu.Nije sve u parama,i stisak ruke sa pravim covekom na zavrsetku posla nesto znaci :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Da kupujem takav motor,bez razmisljanja bih ga kupio od tebe i da motor nije u perfektnom stavu,ali isto tako ne bih kupio perfektan motor od nekog drkadzije ili od nekoga sa kim ne mogu da razmenim ni jednu recenicu.Nije sve u parama,i stisak ruke sa pravim covekom na zavrsetku posla nesto znaci :zdravo:

 

Hvala prijatelju, nemas pojma koliko mi ove reci znace. To je jedna od bitnijih stvari zasto sam postao bajker. :zdravo:

Nova godina stize pa u tom duhu malo snizenje 550 evra nova cena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja