Jump to content

Moto Zajednica

MOTO ZURKA I DOCEK NOVE 2012 god

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Mk Stari jahaci iz Trstenika i Udruzenje rok muzicara isto iz Trstenika oganizuje Moto zurku i docek nove 2012 god u cafe-u Amerika.Ziva svirka nekoliko rok bendova.Za vise informacija na tel.062 155 04 22 i 069 648 613.Pozivamo sve bajkere,simpatizere,ljubitelje dobre muzike na dobar provod.Naravno ulaz slobodan.Voleo bih da se jave bajkeri koji su bili na moto skupu u Trsteniku i kazu kakvi su njihovi utisci T.J.kakvi smo mi domacini

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Bio sam na skupu u Trsteniku i da ne ispadne sad da vas hvalim ali iako nikog tamo nisam poznavao ljudi me docekali kao da se znamo od rodjenja,svaka im cast i dogodine dolazim sigurno,pozdrav veliki za Trstenicane :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Neverovatno, ispalíse nas ljudi samo tako. Dosla ekipa iz Cacka po dogovoru na ''lud provod'' ali k*ta, na ulazu nema domacina, samo security, dobro vece- dobro vece- izvolte uci. Unutra 10-ak ljudi, omladina, niko od organizatora. Zove @grizli123 kaze stizem za 20 min, mislim ok. Niko se nije pojavio do kraja veceri, tj.dok nismo otisli. Nema zive sviqke, samo lose ozvucenje koje para usi. Jedina svetla tacka je lepa devojka koja se zove ALEKSANDRA, koja se ponudila da nam bude domacin. Popismo par tura pica a od svirke nista, go-go igracice nista. Da su rekli da nemogu da isportuju organizaciju ok, ovako ne znam sta da kazem. Bruka. Zeleo bih da pozdravim ALEKSANDRU a nazovi ''domacini'' neka duvaju svecice. MK VUKOVI CACAK

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Neverovatno, ispalíse nas ljudi samo tako. Dosla ekipa iz Cacka po dogovoru na ''lud provod'' ali k*ta, na ulazu nema domacina, samo security, dobro vece- dobro vece- izvolte uci. Unutra 10-ak ljudi, omladina, niko od organizatora. Zove @grizli123 kaze stizem za 20 min, mislim ok. Niko se nije pojavio do kraja veceri, tj.dok nismo otisli. Nema zive sviqke, samo lose ozvucenje koje para usi. Jedina svetla tacka je lepa devojka koja se zove ALEKSANDRA, koja se ponudila da nam bude domacin. Popismo par tura pica a od svirke nista, go-go igracice nista. Da su rekli da nemogu da isportuju organizaciju ok, ovako ne znam sta da kazem. Bruka. Zeleo bih da pozdravim ALEKSANDRU a nazovi ''domacini'' neka duvaju svecice. MK VUKOVI CACAK

 

xe xe da ne poverujes :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja