Jump to content

Moto Zajednica

GSX-R600 K6/K7 2006–2007

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Suzuki GSX-R600 K6/K7 2006–2007

 

top1_motorcylec_%252BSuzuki_GSX_R600.jpg

 

Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj motocikl. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

 

1. Godište motocikla koji ste vozili:

Navesti tačno godište motocikla koji ste vozili..

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

"Posedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Šta mi se dopada:

"Odlične kočnice i dobra zaštita od vetra." ili "Sjajan za duža putovanja, odličan položaj vozača, mala potrošnja" ili neko može napisati i par pasusa ako želi, tim bolje.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

"Prednja kočnica ima loše doziranje i slaba zaštita od vetra" ili nešto slično u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vaš mali review. Tu sad može svašta da se napiše, da se detaljnije objasne i opišu stvari iz prethodne dve stavke i da se još malo priča o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i može se dati i neka ocena i recimo preporuka za kupovinu. Takođe, ovde bi bilo dobro da onaj ko je proveo više vremena sa motorom napiše na šta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o održavanju...

 

Najlakše vam je da uradite copy-paste sadržaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vaš odgovor.

 

Za običan editor:

 

[b]1. Godište motocikla koji ste vozili:[/b]

.

[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]

.

[b]3. Šta mi se dopada:[/b]

.

[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]

.

[b]5. Moj utisak:[/b]

.

 

Za vizuelni (RTE) editor:

 

1. Godište motocikla koji ste vozili:

 

.

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

 

.

 

3. Šta mi se dopada:

 

.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

 

.

 

5. Moj utisak:

 

.

 

Vaš tekst upišite umesto tačkica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

1. Godište motocikla koji ste vozili:

 

2007

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

 

april 2008 i jos uvek vozim.

 

3. Šta mi se dopada:

 

Dizajn, lepo drzi u krivini, dovoljno snage, kratki top(nije neki zvuk ali mi se svidja kako mu stoji),sto se tice kocnica ja sam zadovoljan.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

 

Nema merac za gorivo, polozaj sedenja mi ne odgovara na duzim relacijama,oboreno svetlo je previse slabo,

menjac nije bas precizan, svakih par meseci mora da se steluje ler gas ali bice da je to do loseg goriva.Sa alatom koji se dobija uz motor je nemoguce skinuti prvi put zadnji tocak, zategnut je do daske tako da treba praviti polugu sa metalnom cevi od skoro metar. Skidanje rezervoara je obavezno prilikom menjanja svecica i dosta je otezano, isto tako prava je muka odvrnuti svecicu sa fabrickim alatom a uz to je sve sabijeno i skuceno.

5. Moj utisak:

Sa motorom sam uglavnom zadovoljan ipak je to 600ccm i od njega se nista preterano ne moze ocekivati. Nisam imao problema-kvarova i slicno. Sto se tice potrosnje... kako ga vozis tako i trosi.Redovan servis i samo sipaj i vozi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Indjija

1. Godište motocikla koji ste vozili:

 

2006.

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

 

3 god./sezone

 

3. Šta mi se dopada:

 

Upravljivost - neverovatno povozan i lagan za voznju,odlicno lezi u krivini i VEOMA kvalitetna izrada (ni jedan jedini kvar nisam imao). Samo redovno odrzavanje motora i moze da sluzi duuuuuuuugo godina. Meni je licno odgovarao polozaj sedenja, cak i na duzim relacijama (koliko to R moze biti), al je dobro sto moze da se steluje ogibljenje pa svako moze da pronadje tvrdocu i stabilnost koja mu odgovara.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

Nema merac goriva i fabricko svetlo je ocajno - ja sam taj problem resio ugradnjom xenon svetla i onda je bilo odlicno.

 

 

5. Moj utisak:

Izuzetno - izuzetno dobar motor! Odlican za pocetnike, odnosno one koji prvi put sedaju na R-a (kao ja :). Nije preterano lud kao 1000-rka, a opet dovoljno snage i obrtnog momenta da se potegne i vezbaju krivine, cak i da se vozi u grupi sa jacim motorima, s tim sto zahteva voznju u malo vecim obrtajima u tom slucaju. Takodje veoma lagan za voznju po gradu. I pored toga sto je model iz 2006-te - veoma atraktivnog dizajna i danas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

1. Godište motocikla koji ste vozili:

 

2006.

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

 

3 god./sezone

 

3. Šta mi se dopada:

 

Upravljivost - neverovatno povozan i lagan za voznju,odlicno lezi u krivini i VEOMA kvalitetna izrada (ni jedan jedini kvar nisam imao). Samo redovno odrzavanje motora i moze da sluzi duuuuuuuugo godina. Meni je licno odgovarao polozaj sedenja, cak i na duzim relacijama (koliko to R moze biti), al je dobro sto moze da se steluje ogibljenje pa svako moze da pronadje tvrdocu i stabilnost koja mu odgovara.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

Nema merac goriva i fabricko svetlo je ocajno - ja sam taj problem resio ugradnjom xenon svetla i onda je bilo odlicno.

 

 

5. Moj utisak:

Izuzetno - izuzetno dobar motor! Odlican za pocetnike, odnosno one koji prvi put sedaju na R-a (kao ja :). Nije preterano lud kao 1000-rka, a opet dovoljno snage i obrtnog momenta da se potegne i vezbaju krivine, cak i da se vozi u grupi sa jacim motorima, s tim sto zahteva voznju u malo vecim obrtajima u tom slucaju. Takodje veoma lagan za voznju po gradu. I pored toga sto je model iz 2006-te - veoma atraktivnog dizajna i danas

dali suzana ima sliper kvacilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: trenutno bez motora

1. Godiste motocikla koji sam vozio :

2007

2. Vreme provedeno na motociklu :

Oko 6000 km

 

3. Sta mi se dopada :

Prelep dizajn, motor u krivinama kao da je zalepljen za asfalt, motor je jako upravljiv, Ne znam da li se svi zale ali na mom primerku su kocnice bile fenomenalne! Ni jedan kvar nisam imao na njemu i stvarno me je dobro sluzio... Polozaj sedenja kao da je stvoren za voznju po krivinama.

4. Sta je moglo biti bolje :

Ja na ovom modelu nista ne bih menjao, smetalo mi je to sto je far malo slab ali ubacivanjem xenona sam resio "problem".

5 Moj licni utisak :

Motor za preporuku, cesto se zapitam zasto sam ga uopste i prodao! 0tuzan.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

 

1. Godište motocikla koji ste vozili:

 

2006.

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

 

3 god./sezone

 

3. Šta mi se dopada:

 

Upravljivost - neverovatno povozan i lagan za voznju,odlicno lezi u krivini i VEOMA kvalitetna izrada (ni jedan jedini kvar nisam imao). Samo redovno odrzavanje motora i moze da sluzi duuuuuuuugo godina. Meni je licno odgovarao polozaj sedenja, cak i na duzim relacijama (koliko to R moze biti), al je dobro sto moze da se steluje ogibljenje pa svako moze da pronadje tvrdocu i stabilnost koja mu odgovara.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

Nema merac goriva i fabricko svetlo je ocajno - ja sam taj problem resio ugradnjom xenon svetla i onda je bilo odlicno.

 

 

5. Moj utisak:

Izuzetno - izuzetno dobar motor! Odlican za pocetnike, odnosno one koji prvi put sedaju na R-a (kao ja :). Nije preterano lud kao 1000-rka, a opet dovoljno snage i obrtnog momenta da se potegne i vezbaju krivine, cak i da se vozi u grupi sa jacim motorima, s tim sto zahteva voznju u malo vecim obrtajima u tom slucaju. Takodje veoma lagan za voznju po gradu. I pored toga sto je model iz 2006-te - veoma atraktivnog dizajna i danas

dali suzana ima sliper kvacilo

 

Ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

1. Godište motocikla koji ste vozili:

 

2006

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

 

2010. cela, 2011. cela, 2012.do Maja meseca

 

3. Šta mi se dopada:

 

Dizajn ispred svih u to vreme, migavci u retrovizoru vrh vrhova i TOP izgleda, lepo drzi u krivini, dovoljno snage pa sad, nisam ga vozio na stazi pa da procenim, ali za ovo što on pruža Motor za svaku pohvalu.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

 

Regler na lošem mestu i zna da crkne zbog temperature motora, nemi nije, ali se dešavalo i na to su mi skretali pažnju, kočnice malo slabije, po mom mišljenju malo tvrdo zadnje vešanje, Ja sam radio suspension rear calibrate ali nisam uspeo da nađem sebi odgovarajuću meru.

 

5. Moj utisak:

 

Uglavnom zadovoljan, Za motor od 600ccm3 sve pohvale i preporuke

578571_342105762510067_15720073_n.jpg.66aa2baaf26322ee4eab80ddcd296a14.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja