Jump to content

Moto Zajednica

R850R: Policijska verzija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 752 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Gledao sam policijsku varijantu R850R. Uvezen je iz Austrije, ima policijske kraš barove naprijed i pozadi, nema zadnje sjedište nego onu kutiju sa poklopcem, ima samo jedan povećani hladnjak ulja sa lijeve strane sa ventilatorom (na desnoj strani su nosači za sirene ili plava svjetla, valjda)i uske (policijske) kofere.

Interesuje me da li je komplikovan i skup posao da se dovede na civilnu varijantu?

Kakva su iskustva o tome kako su održavani prije nego što su otišli na licitaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6302 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ja da sam na tvom mestu ne bih dirao nista.Skinuo bih eventualno sirene da me ne zezaju zbog toga,ali bi i to moglo da bude od koristi :).Nabacis i neku belu kacigu i samo picis...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Баш ми се свиђа!!! Ја му ништа не бих скидао од горе виђеног, тј. скинуо би му само оно што милиција каже да се не може налазити на мотору... Ако би могло све да остане, остави га тако јер је шик!!! Можда само скинеш поклопац од задњег седишта да би могао да сместиш сувозачицу... dix-sur-dix.gifmoto-avance-3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

sta god da skidas ostavi na stranu jer ces SIGURNO jednom zeleti da sve to vratis nazad ... uvek je na prvi pogled ruzan takav ali ces videti da su te i takve stvari na njemu prakticne ....

 

Hladnjak mu je odlican !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 752 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Hladnjak mu je odlican !

Kad smo kod hladnjaka, ne znam da li je bolje tražiti dva njegova standardna ili ostaviti ovu glomaznu budžu!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

dva su lepsa a ovaj je bolji ! taj je predvidjen da ceo dan moze da stoji na +40 upaljen i da se ne pregreje .... za pandure je ipak radjeno prakticno i dobro a manje su obracali paznju na izgled ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 262 postova
  • Lokacija: NS

ako je odrzavan , a verujem da jeste - nije to velika kilometraza za njega... ns policija ima 2 kom u RT verziji koji i nisu uglavnom odrzavani po PS-u pa i dalje rade iako imaju prko12-13god starosti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2350 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Samo bi ga ja okrecio u crno i izvukao mu one cokle,kao na starim modelima. Tacnije kao 1100 iz '01. Mislim,ako se mene pita...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja