Jump to content

Moto Zajednica

GSX 550 1984

Recommended Posts

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F
gsx-550-.jpgImam ponudu da uzmem GSX 550 za male pare, ima malo ulaganja ali nista strasno. E sad sta mi mozete reci o ovom motoru? Ovaj primerak je ocuvan, presao oko 65000 km na cajgeru, lepo radi u leru. Nisam ga provozao ali i toga ce biti samo da skupim kesa :moto3: Ima li koga iskusnijeg a da je vozio ovaj motor, pozdrav :zdravo: Promenio član duhh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

ja sam vozio taj motor par godina sa istom kilometrazom i slatko se navozao,jako dobro ide i nije veliki potrosac,odakle je taj motor?mozda si gledao isti posto je i kilometraza mozda ista,ja sam ga prodao drugaru,pa ga on prodaje sada samo sto ima pun oklop i u prvoj je boji.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

U Pancevu je motor, ali je bez oklopa. Rece lik da je on drugi vlasnik u Srbiji. Uvezen iz Svajcarske. Koliko malo trosi oko 5-6 litara? Hvala za info :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

i moj je isto bio uvezen iz ch,stim sto su oni svi imali blokade ,i oko 34-35 kona tako nesto

dok otvorena verzija ima oko 69

ja sam uzeo motor od prvog vlasnika iz ch,i odmah sam mu uradio auspuh 4u1 i poskidao blokade ,i isao je dosta dobro.udoban je i na dalje ture,elastican je agregat, meni nikada nije presao 5,5,dok kod laganije voznje je i nesto ispod 5 l

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

pogledaj podesavanje zadnjeg amortizera da li radi, odlicna stvar je anti dive sistem na viljusci napred,tj kod naglog kocenja ukrucuje propadanje viljuske,da se ne bi motor previse pobadao....sve ostalo sta znam,,,kao i na svakom drugom motoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Hvala ljudi jos jednom na informacijama :takoje: Gledao sam po netu ima delova za njega i neke klipove, bas je opak mali motorin a i velicina mi odgovara s obzirom da sam visok 170 cm. Zaljubio sam se u Suzi cim sam je video hehe. Video sam i vase GSX-e na Bikepics, fino. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

i moj je isto bio uvezen iz ch,stim sto su oni svi imali blokade ,i oko 34-35 kona tako nesto

dok otvorena verzija ima oko 69

ja sam uzeo motor od prvog vlasnika iz ch,i odmah sam mu uradio auspuh 4u1 i poskidao blokade ,i isao je dosta dobro.udoban je i na dalje ture,elastican je agregat, meni nikada nije presao 5,5,dok kod laganije voznje je i nesto ispod 5 l

 

Rece lik da ima 46 kw, nije ustrojen. Iskustvo sa jacim motorom imam sa GPZ 500s jedno 500 km sam ga peglao ali sa suzom lagano dok se ne upoznamo :aha: Ali moram reci da sam presao sa malim Superlightom skoro 50000 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Ispade da sam sirio dezinformaciju, motor je GSX 500E. U pitanju je manji brat od GSX 550, po gabaritima su skoro indenticni jedino je smanjena kubikaza tj hod klipa pa odatle manje kubika. Jos samo da legnu parice i bice na prolece :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: honda CBX 550,Yamaha RD 350 ypvs,MZ TS 250-1,Danuvia 125.

To je baš redak motor. Pazi da se ne uvališ. Verovatno i delova za njega baš i nema toliko.

 

 

 

 

 

 

Ja mislim isto,da sa delovima ce biti tesko,ali mozda se varam.U svakom slucaju,cestitam.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Jedno pitanje da li ce imati bolje hladjenje ako mu skinem maske bocne i preednju tacnije da bude naked ili da ostavim maske? gsx 550 ef 1985god. Hvala svima unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

i ja sam ga imao i bio sam zadovoljan,mala potrošnja,nije prejaka mašina pa je dosta ugodan u vožnji tj nježan,neki znaju imat problema sa strujom ali to se rješava promjenom reglera,jeftin za održavanje ali ljudi ga kod nas u hr ne vole jer je preko 500ccm pa prelazi u klasu do 750 kod osiguranja a to je dosta skuplje za tih 50ccm.evo i slike mog.:takoje:

post-16499-0-95045000-1359213227_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja