Jump to content

Moto Zajednica

farbanje kod farbacha

Recommended Posts

Guest farbach

Poceo sam da farbam prvi Suzuki posle puno godina na kom nece pisati Corona.

Ne bih da smaram svojim farbanjem, pogotovo sto retko prihvatam nove musterije. Ako ima zainteresovanh mogu napraviti clanak tipa HOW TO, gde bih objasnio postupak, materijale koje koristim, alat...

Vracam se na Suzuki, zvace se Alien...kacicu nove slike kako bude napredovao.

 

post-0-12878991707068_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

mnoge od nas zanima sta radis a ne kako radis, ipak je to umetnost poa i nije za svakoga.  Zato slobodno postavljaj slike i pusti nas da uzivamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

mnoge od nas zanima sta radis a ne kako radis, ipak je to umetnost poa i nije za svakoga.  Zato slobodno postavljaj slike i pusti nas da uzivamo.

;D ;Dma to on hoce da neko sam farba svoj motor pa posle ide kod majstora na prepravku ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Stvarno druzhe,nemam rechi... ovo je bash bash vrh... iako si postavio samo jednu sliku suzukia,vec vidim da ce da bude perverzija  :D srecno  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Poceo sam da farbam prvi Suzuki posle puno godina na kom nece pisati Corona.

Ne bih da smaram svojim farbanjem, pogotovo sto retko prihvatam nove musterije. Ako ima zainteresovanh mogu napraviti clanak tipa HOW TO, gde bih objasnio postupak, materijale koje koristim, alat...

Vracam se na Suzuki, zvace se Alien...kacicu nove slike kako bude napredovao.

 

Ja bih te zamolio da nam napises taj clanak sa par slika gde se vidi sam proces. Mislim da ima nas dosta koji bi to rado citali. Ja bih rado procitao i HOWTO za poliester... U stvari ja bih rado citao svaki HOWTO vezan za garazu...  ::) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Evo ja cu opet da se odusevljavam ko malo dete.Bravo Marko ovo je jezivo dobro.Ovako nesto jos nisam video.Hvala ti sto postojis ;)

Ja sam sva sreca stara musterija ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Poceo sam da farbam prvi Suzuki posle puno godina na kom nece pisati Corona.

Ne bih da smaram svojim farbanjem, pogotovo sto retko prihvatam nove musterije. Ako ima zainteresovanh mogu napraviti clanak tipa HOW TO, gde bih objasnio postupak, materijale koje koristim, alat...

Vracam se na Suzuki, zvace se Alien...kacicu nove slike kako bude napredovao.

 

Ja bih te zamolio da nam napises taj clanak sa par slika gde se vidi sam proces. Mislim da ima nas dosta koji bi to rado citali. Ja bih rado procitao i HOWTO za poliester... U stvari ja bih rado citao svaki HOWTO vezan za garazu...  ::) ;D

naravno,i ja isto

reci mi kako ide onaj projekat za mene,vec sam poceo da rasturam mahinu,i jedva cekam da vidim tvoju ideju i misljenje

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

To farbach,

 

hoce li biti tog HOW TO clanka? Voleo bih da vidim kako ide sam postupak pripreme i farbanja kako motora, tako i kaciga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Sve zavrseno, i izgleda bolje nego sto sam ocekivao. Jedine zamerke ima sam Farbach, prividjali su mu se delovi koji nisu bas najbolje ispolirani, sto se mene tice, sve je savrseno. Slike BMW-a saljem cim ga sklopim, pa cete proceniti i sami. Hvala, farbach!

 

Ima li tih slika majstore?!  ;D Ili treba da te jurim po NS da bi video?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd

Lepo! Cak shta vise svaka cast, neznam da li smem da napisem kolega, posto je farbach, cini mi se malo ispred nas po obimu posla i kolicini radova koji su iza njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: ...

  Pokusavam da smislim sta bi napisao o Farbach-u i nekako nikako ne mogu da odredim prave rec.Razgovarali smo par puta jer sam imao pad sa SRAD-a koji je raden u air brashu i trebalo je to ili popraviti ili uraditi ponovo,dogovor je brzo pao cena dogovorena vremenski smo se ogranicili (ali ja to nisam uzeo za ozbiljo nego sam ozbiljno razmislio i odneo delove za farbanje jos u novembru mesecu,znajuci da cu ga za sledecu sezonu sigurno srediti).U januaru sam otisao da preuzmem delove koji su farbani i mogu vam reci samo jedno:Korektan majstor,korektna cena,i ja sam zadovoljan kako su oklopi odradeni.Toplo preporucujem coveka,on zaista ima dar.Pozrav za Farbach-a.P.S.

 

  Marko imao sam moralnu obavezu da ti se i ovim putem zahvalim na saradnji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

kažu slika govori više od hiljadu reči ali za ovo su i slike neme, ovo treba videti uživo. izgleda fenomenalno i stvarno ne može da se opiše ni slikom ni rečima!

 

ps. marko, onaj gips me ubio, ali ubio!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja