Jump to content

Moto Zajednica

Probiker dvodelni kozni kombiezon u Luisu za 160€

Recommended Posts

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Teočin, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha yz125 2003

Evo kupio sam neki kombinezon u Luisu u Minhenu, sasvim sam zadovoljan sto se tice udobnosti i kvaliteta. U pitanju je ovaj model

http://www.louis.de/...artnr_gr=208007

 

Jos danas traje akcija u Luisu, cena je 200€ ali ko ima louis fun card on dobija 20% popusta na jedan artikal po izboru (dobije se mail na kome imas sifru za popust) tako da kombinezon kosta 160€. E sad, samo je mozda velicina problem, za krupnije ljude nemaju veliki brojevi. Ja sam morao da uzmem najveci 58 a imam 95kg i 188cm tako da se krupniji momci mnogo ne nadaju.

Ko nema mnogo kesa a voleo bi kozni kombinezon za manje pare ovo je odlicna kupovina, necete pogresiti, za te pare ne mozete da kupite ni polovan kombinezon kod nas.1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Samo da dopunim posto takodje imam Probiker kombinezon (mada drugi model), 58 je do ispod 190cm i do 110kg-a (knap). Ja imam oko 185 i 105-110kg i stajem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Teočin, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha yz125 2003

I zaboravio sam ovo, POLO daje popust 20% na sve osim na robu koja je vec na akciji jos nekih 10-ak dana, tako da je ovo dobra prilika za kupovinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Nije kombinezon, dvodelni je. Marshall kupio rasparene pantalone bez jakne i odlicne su za kratku lovu. Brojevi su malo pomereni, iako marshall obicno uskace u XL (54), ovde je moralo XXL. Pri temperaturama blizu nule ovih dana, bilo je i -2 stepena, marshall vozi sa obicnim duksom ispod i moto cizmama. Polozio :dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Meni samo nije jasno ovo pisanje u trecem licu...

 

 

Inace, vezano za temu, kombinezon je odlican za te pare, samo da se ubode prava velicina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

kupio prije par dana online, ovakav isti probiker prx 4.... 200e, napamet narucio velicinu nikad nisam probao nikakav kombinezon u zivotu.... i odgovara savrseno..... uzeo broj 50.... ja sam 177cm, 71kg.... i odusevljen sam odijelom kako izgleda.... nisam ga jos vozio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Planiram da uzmem ovaj kombinezon, ali ne znam koju velicinu da li 50 ili 52, visok sam 177cm i tezam 78kg, sta preporucujete?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ja bio, probao,  svaka Probiker kozna jakna koju sam probao mi je bila mala, to jest inace nosim 54, a trebalo mi je 56,  a imam IXS koznjak br.54 i savrseno mi odgovara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Procitao sam u drugoj temi za isti kombinezon da kazu da 52 ovog modela nose ljudi do 185cm i 90kg, jel moguce to?

Evo teme, predzadnji post clana strugo
 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad
10 hours ago, JankelA said:

Procitao sam u drugoj temi za isti kombinezon da kazu da 52 ovog modela nose ljudi do 185cm i 90kg, jel moguce to?

Evo teme, predzadnji post clana strugo
 

 

 

U principu ne bi me cudilo. Ja ga imam, bas u velicini 52, a tu sam negde ~187cm visine i ~72kg tezine. Jakna je kao da je za mene radjenja ,ali su zato pantalone malo krace i tesnije za moj ukus pa mi kolena stradaju posle 250-300km. I da ,kvalitet nije nesto posebno i ne bih ga preporucio osim za casual touring

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Hvala vam na savetima, ali vec je narucen, s obzirom da ne prelazim veliku kilometrazu za pocetak ce da bude dobro, nadam se  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja