Jump to content

Moto Zajednica

Stoner 2012 27 ili 1?

Recommended Posts

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Da li se nako seća ko je poslednji put odbranio titulu a da je na motor okačio malerozni br 1? Lorenzo nije, Stoner nije, Hayden nije... Mislim na GP. Nije ni Biaggi u SBK!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja sam na nekom "blognešto" web sajtu našao da će (tvrde oni a ne znamo ko su) Stoner da nosi 1.

 

Nego kad već imate slonovsko pamćenje jel se seća neko ko je u SBK poslednji odbranio titulu sa br 1 na motoru. Znam da TB nije. Zato je i ostao sa 21 kad je uzeo drugu titulu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

malerozni br 1

 

Njemu je sigurno bio najmalerozniji te 1993 godine, iako je ranije uspeo dva puta da odbrani No1 treće put nije. Verovatno bi Vejn na sve ovo rekao...

 

 

3oZst_wayne594x3709214587.jpg

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Ja sam na nekom "blognešto" web sajtu našao da će (tvrde oni a ne znamo ko su) Stoner da nosi 1.

Naravno da će nositi, čudi me da to već nisi pročitao. I ovde je bilo o tome reči, već je i uveliko raspisan konkurs:

 

icon_normal.jpgHRC_MotoGP Repsol Honda Team Fancy yourself as a designer? We're giving you the chance to design Casey's No.1 he will use on his bike next season!

icon_normal.jpgHRC_MotoGP Repsol Honda Team He'd like to retain the Australian flag, and usage of his own number, see 2007's number for inspiration.. twitpic.com/73gxy721 Oct

icon_normal.jpgHRC_MotoGP Repsol Honda Team Please send illustrator file to press@hondaracing.co.jp the winner might even get the chance to meet Casey at a GP in 2012…

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

to_crank, zar nisi sam napisao da će Stoner nositi broj 1?

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/74616-lista-potvdenih-i-mogucih-u-motogp/page__view__findpost__p__1194370

 

U principu, verujem da o tome više odlučuje šef tima (ili proizvođač - sponzor), nego vozač, jer svakom proizvođaču odgovara da na njihovom motoru stoji broj 1 kako bi povećali prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

U principu, verujem da o tome više odlučuje šef tima (ili proizvođač - sponzor), nego vozač, jer svakom proizvođaču odgovara da na njihovom motoru stoji broj 1 kako bi povećali prodaju.

Tačno, recimo ove godine Maks Bijađi nije hteo da nosi No1 već njegov tradicionalni No3 ali je Aprilija mislila drugačije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Nego kad već imate slonovsko pamćenje jel se seća neko ko je u SBK poslednji odbranio titulu sa br 1 na motoru. Znam da TB nije.

Karl Fogarti, ali nisam 100% siguran?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Gde bre iscupa temu a ja citam sta bre sad ovi lape?! Kakav Stoner kakav br.1 sledece god. ?Mislio neka zezancija koju ne kontam ... Zemunac,za@eb si me majstorski! Imas +

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja