Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup u Banji Koviljaci, 5-6-7 oktobar

Recommended Posts

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

U Sutomoru sam saznao da ce momci iz Loznice i Banje Koviljace (par km od Loznice) organizovati moto skup pomenutog datuma u naslovu i nadam se da cemo organizovano poci do tamo (cuo sam da je prosle godine bilo odlicno). Vreme bi trebalo da bude "miholjsko", znaci toplo 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: BMW R1100RS

Ko nije bio prosle godine nek ne propusti ovu!Dobra i srdacna atmosfera.Prosle godine npr.pasulj bio nevidjeno dobar.Mene su zezali da cu sastaviti citav skelet od dimlj. kostiju iz pas.sto sam pojeo...Pozdrav za Cedu i ostale!Vidimo se i da bombe padaju! MC SREM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

Ko nije bio prosle godine nek ne propusti ovu!Dobra i srdacna atmosfera.Prosle godine npr.pasulj bio nevidjeno dobar.Mene su zezali da cu sastaviti citav skelet od dimlj. kostiju iz pas.sto sam pojeo...Pozdrav za Cedu i ostale!Vidimo se i da bombe padaju! MC SREM

 

Ko o cemu,Cera o pasulju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Pošto sam prozvan, red je da se javim. Prvo bih zahvalio SCI-ju što je pokrenuo temu o moto-susretu koji planiramo i Profi Ceri i Misircu zbog pohvala koje su uputili. Za par dana ću zvanično na forumu uputiti poziv svima zainteresovanima sa konkretnim dešavanjima koja smo planirali. I, Stevice, komšo moj dobri, nemoj da se brineš zbog snega! Kao preventivnu meru planiramo da angažujemo indijanskog vrača kako bi nam odigrao ples za dobro vreme... Najgore što može da se desi jeste malo jutarnje rose. Toliko za sada, za par dana slede zvanične informacije. Čedomir/MK "Titans"/Banja koviljača

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Ljudi,susret u Koviljaci je pokazao neke stvari...1.Razdvojio je vozace motora od bajkera;2.dokazao je da duzina (citaj.daljina)nije bitna;3.najnebitnije-ljudi su dosli zbog Cede,Titans-a i njihove gostoljubivosti;

Sto se tice susreta,ljudi iz Titans-a na celu sa (opet)Cedom su razbili oblake nad Banjom i mada je kisa padala,niko se nije obazirao.

Titans-i dokazali ste se.Svaka cast,vas susret crvenim slovom biljezim u narednoj sezoni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Boro, brate preobraćeni! Hvala na lepim rečima i drago mi je da si se lepo proveo. Pošto je ovo starija tema (započeta pre moto susreta), možeš li isto ovo što si napisao da ubaciš i na "POZIV NA MOTO SUSRET U BANJI KOVILJAČI" ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Cedo,nesreco!Pohvali moj trud(znas o cemu pricam).Ali,"svakoga dana sve vise,u svakom pogledu napredujem"tako da cu,do sljedeceg vaseg susreta,biti spreman i pohvaliti organizaciju mjesec dana unaprijed!

PS.kada ce leci lova na racun? :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Boro, brate omakli! Tvoj napredak je evidentan, a trud se svakodnevno pokazuje kroz rezultate koje postižeš. Lova će zaleći na račun čim uplatiš koliko misliš da će biti dovoljno... :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Ovo nase "natpisivanje" moze ici unedogled sto ne znaci da mi je to problem vec ce ljudi pomisliti da si mi simpatican i da mi je drago s tobom ćakulati.Zato,izadji mi na crtu,na pola puta,ako si musko(a ne izgledas tako).Tuzla,kad ti odgovara,ne znam kako se zove lokal ali znam da im je burek fantastican. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Ako je u pitanju čuveni tuzlanski burek ispod sača - sigurno ću ti izaći na crtu. To je ona vrsta izazova kojoj ne mogu da odolim. Aranžiraćemo "dvoboj" posle vikenda. Pozdravi matičara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja