Jump to content

Moto Zajednica

Sale-Trstenik

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Zasto li se ne javlja na telefone, do sada sam sa njim saradjivao dosta, i za moj motor i za radnju sam uzimao delove....  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ja ga vez dva tri dana zovem na mobilni i nedostupan je, okrenem ga kuci kaze zena nije tu zovite ga na mobilni i da mi broj koji je nedostupan.

Ko zna, mozda ima svalerku. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Ja imam LOSE iskustvo sa njim  :-\. Imam Yamahu TDR125R. Culo se malo zveckanje pri radu. Otisao sam kod njega i on mi je uradio generalku. Uzeo 350 evrai i posle 400 km klipnjaca se istopila i da da nisam bio priseban i pritisnuo kvacilo svesta bi bilo. Reklamirao sam i on je normalno uz moju nadoknadu ponovo to popravio. Nisam prosao ni 100 km i opet je pocelo nesto da lupa. Otisao sam u Krusevac kod drugog Sase koji je bio veoma korektan i popravio mi je motor i sada je sve ok. Zato ljudi pazite gde popravljate motor.

Pozdrav iz Brusa

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

bas me cudi za saleta da promasi generalnu...... ??? ??? ??? decko izmedju ostalog radi i motore za trke...

uostalom sad sam ga zvao i kaze da nije bas tako bilo.....igrao si se sa mesacem za ulje,,,i nije ti radio drugi put generalku uz tvoju nadoknadu,,

tako da nemoras da pljujes coveka koji 30godina popravlja motore i nije nista skrivio.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Ne znam sta znaci to "igrao sam se sa mesacem za ulje". Kada smo razmontirali motor radilica i klipnjaca su bile vlazne sto znaci da je mesac radio a i kad ga je popravio po drugi put nista nije rekao za mesac.  Nije hteo da mi naplati posle duze svadje i pretnje da mogu da ga tuzim za ugrozavanje zivota, jer je zaribao pri brzini od oko 80 km na sat a mislim da svi motorciklisti znaju sta to znaci. A pare sam mu ipak ostavio, tako da sam platio. O mesacu moze da kaze da li je radio Sasa iz Krusevca koji mi je popravio motor i koji i sad radi. Inace da napomenem da nisam pocetnik (polozio sam 1972 godine kada vecina vas nije ni bila rodjena ii od tada vozim motore).

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

evo upravo sam na telefonskoj vezi sa njim,prvi put ti i nije radio generalnu vec ti je menjao klip i busio hilznu,radio kocnice itd,

nije ti naplatio 350e,vec mnogo manje,kad ti je motor zaribao posle mesec dana vozio ga je tvoj sin,i drugi put nije ni hteo da ti naplati vec si mu ti ostavio 50 e kao cast........e moj prijatelju profesore,,,.......ah da,,klipnjaca moze da se istopi samo  i samo u nedostatku ulja,,,,,,,,,,,,,

uostalom logovace se sale kad dodje sa mora pa se objasni sa njim.....

Ne znam sta znaci to "igrao sam se sa mesacem za ulje". Kada smo razmontirali motor radilica i klipnjaca su bile vlazne sto znaci da je mesac radio a i kad ga je popravio po drugi put nista nije rekao za mesac.  Nije hteo da mi naplati posle duze svadje i pretnje .

 

a i mesac moze da crkne posle mesec dana odjednom pa da motor zariba....a i vidis da nije hteo da ti naplati drugi put,kao sto ti napisao ,,vec si ga castio sam,,,,,,,,,

posto si profesor mislim da bi ipak trebao malo da spustis loptu.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Moto Selo
  • Motocikl: Kawasaki en 500,Sachs x road 125

Ima li ko Saletov telefon koji je trenutno aktuelan.

Potrebni su mi neki delovi,a zagubio sam sto mi je Dexter poslao.Jbg.malo smo u haosu jos uvek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Imam ih...

Sale Krastavac (motosaky)

-nabavljao sam neke stvari preko njega dok nisam naso jeftinijeg dobavljaca, ali i on je OK

-ljubazan je prema musterijama

-ako nesto ne zna ili nije siguran ne prihvata se posla (to jako cenim-HVALA TI SALE)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja