Jump to content

Moto Zajednica

Sale-Trstenik

Recommended Posts

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Sto nije gotov? Sad nije guzva u servisima, bas me cudi. Mozda se cekajuneki delovi iz inostranstva mada Sale sve nabavi za max par dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere

Iskreno i mene cudi, drugarov motor je zavrsio za nedelju dana i zadovoljan je maximalno, cena oko 300€, ok, sta je sve popravio i napravio, cena je i vise nego korektna. S obzirom da je zeta jedan majstor iz Nisa, koji je na glasu, blagoreceno ojadio, a pritom nije uradio poso kako treba, nego je bilo, ajde rasturacemo ga opet zimus. Odluka je pala na Saleta iz Trstenika na predlog druga. Prvo je stajao nedelju dana jer su mu uleteli neki skuteri, ok, posle dve nedelje zet ga je zvao, kaze poceo sam da ga rasturam, ok, zvao ga je pre neki dan jer motor stoji dva jebena meseca, kaze treba samo da ubaci motor u ram. Zetu je preko one stvari sve i sad za vikend idemo po motor, pa makar ga i kombijem u delove vratili za Nis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere

Kao sto napisah gore, bili smo po motor. Covek je izuzetno pedantan, sto mnogo cenim kod majstora. Razumem da upadaju padobranci, ali brate 2 meseca... No, odradjeno je sve sto je trebalo i to je uradjeno kvalitetno, dobili smo spisak sitnica koje trebamo otkloniti preko zime. Dobili smo i spisak svega sto je radjeno na motoru sa cenama, izuzetno profesionalno. Rad je placen kao moje dve mesecne plate pa i malo povise, ali ok, nadam se da ce ovog puta biti to to, i da u skorije vreme posete doktoru nece biti potrebne. I kao covek i kao majstor na mestu. Moja preporuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Pre odprilike 4 god, da ne racunam tacno, narucio sam od Saleta lanac i lancanike, lepo covek ponudio vise proizvodjaca, naravno odlucio sam se za R.K. jer sam hteo da stavim dobre delove. Sve sto se tice dostave i dogovorenog roka nabavke je apsolutno tacno. Posle toga prica mi komsija da je okrenuo pola Srbije i ne moze da nadje neke delove za Hondu x8r Nastro Azuro, mislim da je ta oznaka, pozovemo Saleta, iz prve covek kaze da ima, naravno isto kao i u mom slucaju sto se tice nabavke i isporuke. Sve preporuke.

 

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja