Jump to content

Moto Zajednica

Beverly 200 - problem?

Recommended Posts

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Pozz drugari,

 

Kupih letos suprugi Beverly 200, odradjeni neki sitni servisi i parkiran je posto jos uvek nije polozila.... Bukvalno je stajao dva - tri meseca... Pre neki dan ga upalim da bih ga preterao kod drugara u garazu kad ne lezi vraze!!! Displej ne radi, ne radi kilometar sat, svetli lampa za temperaturu! Ima li neko ideju sta je geknulo? Inace upalio je bez problema nakon toliko stajanja, ide normalno, ne greje se, u sutini sve funkcionise sem mernih instrumenata i te lampe koja bije u mozak... Jel imao neko slican problem? Sta je u pitanju???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Pošto je pun elektronike možda je vlaga ušla u konektore pa zato zabrljavio? Mora rasturanje i podmazivanje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Pozz drugari,

 

Kupih letos suprugi Beverly 200, odradjeni neki sitni servisi i parkiran je posto jos uvek nije polozila.... Bukvalno je stajao dva - tri meseca... Pre neki dan ga upalim da bih ga preterao kod drugara u garazu kad ne lezi vraze!!! Displej ne radi, ne radi kilometar sat, svetli lampa za temperaturu! Ima li neko ideju sta je geknulo? Inace upalio je bez problema nakon toliko stajanja, ide normalno, ne greje se, u sutini sve funkcionise sem mernih instrumenata i te lampe koja bije u mozak... Jel imao neko slican problem? Sta je u pitanju???

 

 

Probaj izključiti klemu + ili - na akumulatoru, pričekaj jedno pola minute ,upali jednog potrošača ( svetlo,kontakt,sirenu,...) da se struja sasvim potroši,onda taj potrošač izklopi i ponovo priključi akumulator. Trebalo bi bit uredu al ako nije, onda je nešto u elektronici ili u kontakt bravi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Nemoj ni da se se zacudis ako budes trebao da das jedno 150ak evra za drugi sat. Brzinomer i onaj displej su nekako povezani i kad rikne displej nece da radi ni brzinomer. Ako ti rad ibrzinomer onda si imao srece. Probaj to sa skidanjem struje i sa ciscenjem tragova vlage

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

pozdrav svima ,imam beverly 200.pred kraj sezone poceo da me zeza pri paljenju,par puta laznjak ono samo tak,tak

skinuo sam mu anlaser odradio servis a inace bio je dobar.cuo sam da napajanje ide preko nekog relea.pa me zanima da li je to to i gde mu se nalazi taj rele

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Bajina Bašta - Tara
  • Motocikl: Bev 2oo

Rele-j se nalazi iznad desne bočne lajsne ispod bočne plastike iznad osigurača. Skini desnu bočnu lajsnu videćeš osigurače, rele-j se nalazi iznad njih pa vidi kako da mu priđeš skidanjem bočne plastike. Ja sam skinuo štop svetlo, nosač kofera i još par delova da bih oslobodio bočnu plastiku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000
On 24.7.2021. at 15:34, Goran1984 je napisao:

Imam problem sa km satom. Dodje do 80 i nece preko, skala zakuca na 80 i ugasim i posle 20 mina vrati se na normalno. Ima li nekonresenje za ovo? 

Koji beverli imas? Vidim da si pisao i u temi bev 500, a mislim da im se razlikuju satovi. Najbolje bi bilo da stavis sliku sata, da imamo predstavu o kom satu se reci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja