Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Majesty 400

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

mislim da gresis...

i nije realno da neko otvori temu,a nije merodavan da o istoj diskutuje....:stabre: da je otvori i da se ne bavi istom jer nema taj motor i ne moze da se bavi kada nista o modelu ne zna...

 

nema logike tvoj odgovor ........... bas zbog tog, kao sto kazes, "kvalitetnog stiva" i iskustva o tom modelu motora...

 

kako god... pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Juce sam vozio jedno Velicanstvo 400 :), mislim da ce Beverly da mi ide na dobos... :) Danas da ga oteram na tehnicki i podigao noge i da ih ispruzim kad ono corak, moram da ih podavijem pod sebe... :) Iskreno mislim da je Burgman 400 od 2006-te godine malo lepsi ali zato i prilicno skuplji ali i ovaj mi je bas po meri, sve, japanac, lep, moderna instrument tabla, dosta mesta pod sedistem itd itd...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Vidi ovako... Temom se bave svi oni koji u njoj učestvuju i doprinose svojim postovima. Temu o Burgamanu je otvorio forumaš koji nije više na Forumu a tema živi odlično i služi svrsi. Isto tako temu o Atlantic 500 je otvorio forumaš koji ga je prodao i sada vozi Bandit 1200 pa je tema vrlo živa i kvalitetna. Temu o Majesty 400 je otvorio forumaš (inače Urednik) koji veruj mi na reč ima itekako iskustva sa maxiskuterima.

 

Bilo bi mi drago (a i ostatku ekipe) da se uključiš u rad i "život" našeg MAXI kutka i da svojim pisanjem doprinosiš kvalitetu istog. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Zar vec cika Tomo

Moj kolega ima jedan al je bahat prema njemu, ja ga vozio po krugu par puta i skroz je ok :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

Znaci sve teme su otvorili ljudi koji su vozili iste motore kao i teme koje su otvorili osim teme za majesty 400,...

 

svaka cast vama... cisto da znas ja vozim oko 15 god tako da sam bio ozbiljan.

...

samo sam hteo da doprinesem ali verovatno se radi o poznanstvima kao sto vidim...

 

posto je to vas maxi kutak pozdravljam vas sve... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Evo ovako izgleda spajanje tema.

 

Kada kažem "naš" MAXI kutak, mislim na sve nas koji učestvujemo u njegovom radu i na sve one koji žele da se priključe, dakle i tebe. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

odg. za MAX-a 3000

 

ima 35 ks, mesta ispod sedista za dve full face kacige i za jos neku sitnicu , izuzetno dosta mesta ispod instrument table, ja sam moj vozio 170 ka novom sadu i nisam bio sam... ali mislim da je to to otprilike, odrzavanje je mislim malo skuplje ,a mozda i slicno kao za tvoj x max 250,

 

a sto se tice novog modela vidljiva razlika je u farovima i prednjoj masci i stop svetlima,a mislim da je i razlika u sedistu ( u prostoru ispod sedista mislim da nije) , kao sto sam mogao da primetim intrument tabla je istog dizajna ,

 

Sve u svemu prelep je ovaj novi model,rado bih ga posedovao.. !!:moto3:

 

pozdrav...:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

Naravno da je za sve :takoje: nego sam clan od skoro pa ne znam bas da baratam forumom ichatom, malo dok se uhodam :lud::aha:

 

 

 

majesty ima podesivo celo sediste plus podesiv je i onaj mali naslon izmedju vozaca i suvozaca... dobro dodje kada je neko nizeg rasta ili bas veliki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Osijek/Hrvatska
  • Motocikl: 本地駕駛

odg. za MAX-a 3000

 

ima 35 ks, mesta ispod sedista za dve full face kacige i za jos neku sitnicu , izuzetno dosta mesta ispod instrument table, ja sam moj vozio 170 ka novom sadu i nisam bio sam... ali mislim da je to to otprilike, odrzavanje je mislim malo skuplje ,a mozda i slicno kao za tvoj x max 250,

 

a sto se tice novog modela vidljiva razlika je u farovima i prednjoj masci i stop svetlima,a mislim da je i razlika u sedistu ( u prostoru ispod sedista mislim da nije) , kao sto sam mogao da primetim intrument tabla je istog dizajna ,

 

Sve u svemu prelep je ovaj novi model,rado bih ga posedovao.. !!:moto3:

 

pozdrav...:zdravo:

 

Dosta sličnih stvari kao i moj samo puno ozbiljnija snaga tj brzina ,nisam imao priliku vidjeti uživo seriju koju posjeduješ ali ovu zadnju jesam i sviđa mi se taj japanski dizajn . Kada budeš u prilici baci koju slikicu skutera da nas još više zainteresiraš :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ja sam zainteresovan za ovakvu masinu tako da samo vi pisite a auditorijum ce pratiti :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

izuzetna stvar je rucna kocnica, kao sto ima i burgman 400 mislim....

znacin extra stvar jer je ipak tezak motor i veoma glomazan , mozes da ga parkiras na bocnoj nozi na nizbrdici i pod rucnom kocnicom

 

a i kada cekas semafor na nizbrdici sa suvozacem npr... bas bas dobra stvar je ta rucna kocnica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Idi u sekciju Fotografija. Ima tema Kako postaviti fotke na Forum. U njoj je objašnjenje za programčić FoDi Frubar.net. Prost k'o pasulja radi pos'o odlično. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

izuzetna stvar je rucna kocnica, kao sto ima i burgman 400 mislim....

znacin extra stvar jer je ipak tezak motor i veoma glomazan , mozes da ga parkiras na bocnoj nozi na nizbrdici i pod rucnom kocnicom

 

a i kada cekas semafor na nizbrdici sa suvozacem npr... bas bas dobra stvar je ta rucna kocnica

 

ima rucnu burgman,jazz,0takoje.gif

inace video sam njenu prednost kada sam vozio beverlyja i sednem na necijevog jazza ...

stanes,povuces je uzmes fotoaparat,skljocas i sve to samo sa spustenim nogama bez bocne ili centralne nogare,bilo da je uzbrdo ili nizbrdo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Komšija Dorćolac, čudo da te nisam viđao po kraju.

Nego, elem, imam i ja ručnu na Altanticu 1nanana.gif

 

 

12319F63-2A16-BF42-8F9B-EE2F458019EE_thumb.jpg

 

22220819-17AE-6844-8EA6-43D9132C9F13_thumb.jpg

 

7FF10BB1-6315-0242-A136-8BAC9EAFB05C_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Па велики тај ваш Дорћол 1nanana.gif

Ко нема на мотору, мора да се сналази , одлична стварчица0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha Majesty 400 `07

Pozdrav drustvo.

 

 

Vec neko vreme planiram sebe i lepsu polovinu da obradujem nekim maxijem i odluka je pala na Majesty 400 2005/06/07.

 

E sad posto sam totalno neupucen oko svega lepo bi bilo da me neko uputi oko same kupovine, na sta obratiti paznju, kako prepoznati neke ozbiljnije probleme/kvarove, koliko kosta odrzavanje za pomenuti maxi, sta spada u redovan (mali servis (ili kako god)), sta u kompletan servis za sezonu, koje su okvirne cene pojedinih delova koji bi mogli da budu neprijatno iznenadjenje ako se odabir maxija ne uradi kako valja.

 

Planiram da po nivog ljubimca skoknem do obliznje bugarske jer sam bacio oko na par modela za koji su u proseku oko 1000e jeftiniji nego kod nas. Ako neko ima iskustva oko uvoza, iznosa carine, poreza, prevoza neka napise, bice mi i to od velike pomoci.

 

Izvinjavam se sefovima foruma ako sam promasio mesto za pitanje i molim da se premesti ukoliko je to potrebno.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja