Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Drug član, 1543 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer
Pre 3 sati, Biker Q je napisao:

Imam jos jednu enigmu sa ovim motorom, bole me ruke bukvalno posle 10km, sake i zglobovi na sakama i nikako mi nije jasno zbog cega i sta to treba da uradim da bi se nesto promenilo, kapiram da bi samo zamena trougla i kormana dala rezultate.

I ja imam isti "problem" na 650f: imam osećaj da mi fali dva santimetra u visini volana da bih rasteretio ruke. Čak sam naručio preko Sekule "bar-raisers" ali se ispostavilo da se ne prave za moj motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

ja sam kupio gornji trougao od bandita i prepravio volan kao na banditu sad je mnogo prijatnije za voznju,a prethodno sam koristio trougao od 750 on je malo vislji od gsx 600 to mi je ostalo pa ako moze da ti pomogne javi na pp.Taj od 750 sam kupio na kp za 20 e i rasekao na sredini i prisrafio na postojeci trugao bilo je par cm vislje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Ajd da vidim sliku, moj je 750, ali sad ne razumem da li bi taj dodao na ovaj ili zamenio, koliko ja vidim ne moze da se doda, samo da se menja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

nisam shvatio da ti imas 750,moj je 600 pa sam stavljao od 750 koji su za nekoliko cm vislji pa mi ni to nije bilo dovoljno i nasao sam na oglasima da prodaje covek trougao sa raiserima fabrickim od bandita i sad imam volan kao na banditu . Ja sam u medaku kod plavog mosta mozes da svratis da pogledas iovako ne izlazim iz kuce po ovoj vrucini 065 2232382 Dule . Sad vidim da ti nisi iz Bgd slikacu ti sadasnje stanje pa cu postaviti slike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: leskovac
  • Motocikl: suzuki hsxf 750

Društvo koji auspuh staviti na 750f katanu, na mom motoru je fabricki, ne smeta mi ništa ali imam problem u gradu i naseljenim mestima sobzirom da ne idem na auto put, jednostavno me ne cuju ni biciklisti ni pesaci,a za ostalo levi palac i sirena. Nadam se da me razumete sta sam hteo da pitam.

20170803_142232.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

I moj je fabricki ali izgleda "operisan" ima var na zadnjem poklopcu, nije preterano bucan ali se cuje, ja ne volim kada je preterano bucan auspuh ni kod mene ni kod drugih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1543 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Ivane, i meni malo smeta što mi se auspuh čuje kao fen pa se kanim da odem do Roberta u Adu i rešim problem. Imaš na više mesta na forumu gde se spominju njegovi auspusi i, generalno, rad. Evo, npr.:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

E sad zavisi koliko si spreman da platis, verovatno je najjeftinije da trazis na oglasima neki koji odgovara grani a da u loncu nema nista, takozvani cunjak:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

ja imam od 600 aupuh koji je fabricki sa sve cevkom koji je operisan izvadjeno je nesto od prigusivaca ja sam kupio taj sto se cuje kao fen pa ako si zaiteresovan mozemo i da probamo ako je kacenje isto kao na 600,ja sam kod mene to brzo zamenio samostalno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Možeš naći na oglasima gomilu homologovanih aftermarket auspuha, pitanje je koliko bi novca izdvojio. Ja sam umesto aupuha stavio stebel nautilus sirenu.
Sledeća investicija mi je definitivno podmazivač lanca, sada sam na moru u Grčkoj i mnogo me umara to podmazivanje i pranje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Dok si tamo, samo podmazuj, nemoj prati. Nece mu nista biti za toliko. :) Uzivaj ako si na moru.;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav dal znate sta se desava kod moje suzane sipam gorivo a kazaljka ide ka nuli,,,,pun rezervar a ono pokazuje ispod minimuma odakle da krenem sa popravkom i jos idem mislim oko 110 an sat kaze 50...60  neko nekog zeza ... hvala na odgovoru nov sam ovde  ima me na drugim postovimA TDM   SUZUKI INTRUDER  HONDA SHEDOCV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Janko skini rezervoar i proveri plovak, verovatno on zeza. Za brzinomer klasika - proveri pinjon. Možda neko ima još neku ideju.
Strahinja možeš sam praviti pedove, ja imam takve Jevtinih ruku delo. Možeš i da kupiš gotove, mislim da za bilo koje mora ram da se buši.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja