Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Stavio sam ga ispod sedišta u onu rupu do akumulatora jer nisam hteo da bušim plastiku na tabli. Kupio sam džek sa upaljaćem za Ladu za par stotina dinara i ubacio ga u valjkastu plastičnu kutiju od šumećih tableta. Naravno skratio sam je da ne bude toliko duga.

 

Sve lepo povezao, izolovao, dodao osigurač i to je to.

 

Planiram i da do pocetka sezone ugradim ksenone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

gde na dushanovcu i koliko para si dao za taj vizir?

 

 

Mislim da je prva ili druga ulica levo kad se prođe Dušanovački most, ali ima tema na Forumu.

Cena je bila 30 eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

gde na dushanovcu i koliko para si dao za taj vizir?

 

 

Mislim da je prva ili druga ulica levo kad se prođe Dušanovački most, ali ima tema na Forumu.

Cena je bila 30 eur.

 

hvala, ochu ja da napravim vechi/duzhi jer me bash roka u glavu a ne mogu non stop da sam pognut... jel se isplatio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Kako se nije isplatio?... :takoje:

 

Taj vizir (na motoru) je stigao do Barselone, Lago di Garde (ITA), Alpa, Euroring-a (staze) u Mađarskoj, transfagarasan-a...

 

I verovao ili ne, opet bi... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Kako se nije isplatio?... :takoje:

 

Taj vizir (na motoru) je stigao do Barselone, Lago di Garde (ITA), Alpa, Euroring-a (staze) u Mađarskoj, transfagarasan-a...

 

I verovao ili ne, opet bi... :moto3:

stani radio si kod chuvenog Ivan viziri? al je on na dushanovcu? :stabre: 30E je nishta... ja sam ochekivao cifru od 60-70E

elem vidim da si od danas i na KR :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

stani radio si kod chuvenog Ivan viziri? al je on na dushanovcu? :stabre: 30E je nishta... ja sam ochekivao cifru od 60-70E

elem vidim da si od danas i na KR :)

 

Jel nešto čudno što sam kod njega radio? Ma na KR sam već 4-5 godina ali nikad nisam imao potrebu nešto da pišem. Danas nešto čitam, čačkam i rekoh, red je da se predstavim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Pozdrav svim vlasnicima Suzana.

 

Koje plocice za kocenje da kupim i gde? I da li moraju da se skinu sa motora pa da se vidi koju su model ili moze samo po modelu motora da se kupe? Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Može i po modelu motora.

 

Ali pošto je ovo srbija, sačuvaj račun dok s ne uveriš da su to te.

Promenio član Mario Marko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Može i po modelu motora.

 

Ali pošto je ovo srbija, sačuvaj račun dok s ne uveriš da su to te.

 

To je normalno kod nas hahahaa Nego gde da kupim Louis Polo, koji model imaju neke sto se brze trose a bolje koce i neke sto vise trose disk a kao malo slabije koce?Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Što se marke tiče, nemam pojma, ja to menjam u servisu gde održavam motor. Nikad nisam pitao koje su ali sam baš zadovoljan koliko traju.

 

Mislim da dosta firmi u Srbiji prodaje moto delove pa je možda bolje da proveriš šta ovde ima i koje su cene. Ako je mala razlika u odnosu na Louis ja bi pre uzeo ovde jer se ne čeka, lakše zameniš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Što se marke tiče, nemam pojma, ja to menjam u servisu gde održavam motor. Nikad nisam pitao koje su ali sam baš zadovoljan koliko traju.

 

Mislim da dosta firmi u Srbiji prodaje moto delove pa je možda bolje da proveriš šta ovde ima i koje su cene. Ako je mala razlika u odnosu na Louis ja bi pre uzeo ovde jer se ne čeka, lakše zameniš...

 

Super. Koliko to traje obicno?Na koliko se menja i gde to radis koji servis ako nije tajna? Cene su od oko 25-35 e.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Nikad se nisam bavio time koliko u proseku km izdrže pločice jer to dosta zavisi i od načina vožnje. Sa vremena na vreme bacim pogled kakve su i kad su pri kraju odem i zamenim.Na žalost ne sećam se koliko sam plaćao.

 

Servis radim kod majstor Joce na karaburmi i za sada imam samo pozitivna iskustva.Nabolje da ga okreneš i pitaš koje pločice stavlja i koliko bi te to koštalo. Njegov broj je 064/111-71-73.

 

P.S. Ovo nema veze sa pločicama ali može da znači nekom od kolega.

 

Kada sam pre više godina uzeo motor, stalno se gasio na semaforu. Bio sam kod par majstora (Rade kocka, neki lik u PA...) i odgovori su bili tipa - to je takva mašina treba malo da se zagreje, ne znaš ti to da voziš, uteraj ga nekoliko puta u crveno možda je neki trun u karburatoru???? Ja šokiran.

 

Odem kod majstor Joce i čovek čim je čuo kako radi motor pita kad sam zadnji put radio servis karburatora i štelovanje ventila? Ostavim ja da se to odradi i kad sam nakon toga seo na motor, on radi kao sat. 5 puta mirnije i ujednačenije, pali na pola ljuča, a na gasu kao da mu je neko dodao 20ks u odnosu na ono kakav je bio kad sam ga doterao.

 

Od tada pred svaku drugu sezonu odradim servis karburatora i štelovanje ventila. Jeste cifra ali mi je mirna glava. U sevice manualu piše da se to radi na svakih 12.000 km.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

"i odgovori su bili tipa - to je takva mašina treba malo da se zagreje, ne znaš ti to da voziš, uteraj ga nekoliko puta u crveno možda je neki trun u karburatoru???? " hahahhahaha al me dobro nasmeja hahaaha

 

Hvala na savetu i broju telefona. Pitanje koliko kosta to stelovanje karburatora i ventila ako nije tajna od prilike ono sve sa delovima i sve to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

I ja sam tad bio šokiran, sve se okretao da vidim da ije skrivena kamera? :stabre:

 

Zadnji put sam servis karburatora i štelovanje ventila radio pre dve sezone i koštalo je 100 eur. Pred ovu sezonu ću to odraditi ponovo i sve se nadam da će biti jeftinije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Mislim da je ovo preskupo. Majstor nece da potrosi ni 2 sata da sve to uradi a od delova ne menja nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

kad sam kupovao motor, ishao sam da vidim jedan zzr600, kazhe mi lik da mu je majstor uzimao dal 25-30E po karburatoru nix i ja pali na dupe :lol:

otvorili karbove na licu mesta izduvali dizne sklopili i upalili motor.. nishta od prodaje al chovek zahvalio pichem jer dugo nije chuo motor da radi.

osim ako nisu extra prljavi volim sam da ih ochistim, koliko znam i kako znam. u suprotnom nosim majstoru koji nije derikozha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Cicevac
  • Motocikl: MZ ETZ 251

Interesuje me koliko kosta polovno "suvo" kvacilo a koliko polovno "mokro" kvacilo za gore navedeni gsx 750f??? I koji karburatori, osim originalnih, pasuju na njega i koliko su... Zahvaljujem unapred!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Pozdrav ljudi. Gde da kupim kod nas i koji akomulator za Suzanu GSX 750 F 2000 godiste? Ili da narucim onaj za 30-40 e preko Louisa?

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: mladenovac

@Sava1: na nju bi trebalo da ide akum.od 8Ah i po mom misljenju ako vec kupujes uzmi neki gelirani,e sad gde kupiti to je vec stvar izbora,ali sto neko rece bolje ovde pa mozes da zamenis ako nesto nije ok.A ja sam evo bas juce zamenio plocice imas ih od nekih 20 evrica pa na gore,ja sam stavio neke AP Racing od 25E pa cemo videti kako ce se pokazati.kod tebe su zadnje iste kao i na 600 ali bi prednje trebale biti drugacije pa predpostavljam da su one oko 35E.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

@Sava1: na nju bi trebalo da ide akum.od 8Ah i po mom misljenju ako vec kupujes uzmi neki gelirani,e sad gde kupiti to je vec stvar izbora,ali sto neko rece bolje ovde pa mozes da zamenis ako nesto nije ok.A ja sam evo bas juce zamenio plocice imas ih od nekih 20 evrica pa na gore,ja sam stavio neke AP Racing od 25E pa cemo videti kako ce se pokazati.kod tebe su zadnje iste kao i na 600 ali bi prednje trebale biti drugacije pa predpostavljam da su one oko 35E.

 

Hvala za savet, uzeo bi gel akomulator naravno. Fora je sto ih ima koje kude a ja ne znam marke ni cene. Uzeo bi nesto normalno nista preskupe a ne ni neko djubre. Plocice cu preko louis-a najverovatnije. Posto u mom gradu nema nista skoro za motore :) I dobrodosao u temu za GSXF.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: mladenovac

bolje vas nasao...a nema nista ni kod nas za motore,to sam porucio ali nije iz louisa nego motodelovi.com...pa vidi VARTU on je mozda oko 40E

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Evo da i ja kazem koju :jee:

Sto se tice ivanovog vizira mogu samo da kazem da sam prezadovoljan!! od srca vam ga preporucujem.Ja sam platio mislim 45 evra mozda je to zato sto imam strane table :lol: Razlika je ogromna u originalu i ovom sto mi je ivan uradio (turing) povisenom.Nema vise udra vetra u kacigu kao sto sam imao sa originalom sportskim.Moze da se radi u boji kojoj hocete ima covek sve boje.Ja sam ga uradio u crnoj i super izgleda posto mi je motor crveni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Da vam se prikljucim i ja. Moja Suza je 600 1998g. Imam je 4 sezone i presao sa njom 42000km Kupio je sa 40000km. Redovni servisi un kucnoj izvedbi, zamena ulja i filtera svakih 5000. Do 100 umerena voznja do 4,5 a forsaz do 5,2. Od opreme , uticnica od 12V, repni kofer, bocne torbe, Race izduv ala Miciz, Turing upravljac i konzole, alarm, ksenonn na kratko svetlo, a vozim gumu 160x60. Mnogo udobniji sa ovim upravljacem od Bandita. Mora samo da bude duze crevo do prednjeg kocionog cilindra.Mislim da je za njega crvena neprevazidjena, a navijacki. Posavetujteme, Cresh pad gde ,koje duzine i kako ga i gde staviti.

post-5191-0-48988300-1332875371_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja