Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

On uzima vizire od jednog mog prijatelja iz nemacke i prepravlja ih tj topi vrv i kalupi...nije njemu do para to retko ko radi pa sigurno ima posla preko glave...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Danas sam najzad montirao poviseni vizir,MRA je marka,malo sam provozao da ga isprobam i hmmmm,mislim da ne vredi 80e definitivno,malo je vislji od orginalnog,mozda 5 cm i vetar me sad bije u ramena i kacigu kada normalno sedim,ranije je tukao pravo u grudi,sta ja znam mozda sam previse ocekivao,jebem li ga...postavicu slike kasnije..pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

Danas sam najzad montirao poviseni vizir,MRA je marka,malo sam provozao da ga isprobam i hmmmm,mislim da ne vredi 80e definitivno,malo je vislji od orginalnog,mozda 5 cm i vetar me sad bije u ramena i kacigu kada normalno sedim,ranije je tukao pravo u grudi,sta ja znam mozda sam previse ocekivao,jebem li ga...postavicu slike kasnije..pozz

 

Druze ja mislim da treba da te koliko toliko bije u kacigu i ramena jer te tako vetar drzi i odmara ruke...;)ja tako mislim i tako sam cuo a i osetio :aha:...ja imam fabricki i jako me bije celog pa mi smeta preko 120 km a do 120km mi je ok nije tako strasno,vozio 180 i ne prija mi jer ne mogu da se sakrijem iza vizira ubi dusu vetar!:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Pre neki dan sam vozio nakeda kawasakija er 6n. Kod njega manje duva nego na nasim motorima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Pre neki dan sam vozio nakeda kawasakija er 6n. Kod njega manje duva nego na nasim motorima

pa kod njega si ceo provetren, lepo i rasporedjeno, a ovde se skoro sav mlaz usmerava u chelo i ramena...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Zamislite tek kako je suvozacu. Moj kum nece da se vise vozi sa mnom jer kad je okrenuo glavu da pogleda sa strane vetar, kako on kaze, hteo je da mu otkine glavu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

bogami tezhak suvozach se bash oseti po upravljachu, jezivo zna da bude...

a shto se tiche vetra, suvozach je mnogo iznad vozacha i vetar ga otkida, znam da je mala jednom bukvalno vrishtala na 180, htelo glavu da joj skine :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

e ljudi poceo mi motor u zadnje vreme kad je hladan,tj tek kad ga upalim ujutru da radi kao traktor,a kad krenem polako u prvoj sa malo gasa,tese se dosta,kad se malo ugreje ponovo radi kao sat i ne trese.Dosipao sam mu ulje,pa sam malo preko maksimuma sipao,moze li to razlog da bude?Od tada je i pocelo,cini mi se..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Stelovani su karbovi pre jedno 6-7000 km otprilike,isao sam u Suzuki servis danas,kazu da mu uradim veliki servis i nastelujem ventile ali oni nemaju vremena do septembra???:neznam: Tako da cu morati sam da zavrnem rukave..Jel komplikovano zameniti svecice,tj doci do njih?Pretpostavljam da mora da se skida tank?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Stelovani su karbovi pre jedno 6-7000 km otprilike,isao sam u Suzuki servis danas,kazu da mu uradim veliki servis i nastelujem ventile ali oni nemaju vremena do septembra???:neznam: Tako da cu morati sam da zavrnem rukave..Jel komplikovano zameniti svecice,tj doci do njih?Pretpostavljam da mora da se skida tank?

prika menjanje svechica i shtelovanje ventila je sprdnja kod nas ;)

 

dignesh reservoar, pochupash kablove (nezhno naravno :D ) uzmesh dugu gedoru (ne znam koja tachno mislim da je 16) i odvrnesh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Ma ja sam majstor kvarisa,pa zato pitam. Sutra krecem na menjanje svecica,ulja,filtera,ventile necu da pipam posto nemam pojma kako se steluju,promenicu i kociono ulje posto hoce na prvi jutarnji stisak kocnica prednja malo zaglavi tj. da polako vrati nazad(onaj sundjerast osecaj) posle prvog stiska je ponovo kako treba tvrda,verovatno je ili vazduh usao u sistem ili ulje lose pa cu ujedno i to da odradim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

svecice su bile problem,ne mogu da verujem kolika je promena,drugi motor,radi mirno na leru i prima gas kao blesav..:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Lep motor. Ako ne grešim bio je dugo u oglasima i nije bio skup, ne znam zašto( bio je jeftiniji od proseka u oglasima). Ako grešim, onda sam ga zamenio sa nekim drugim. U suštini se sve teško prodaje. Nadam se da će te služiti. Vrlo su pouzdane te mašine. Puno sreće i uživanja u vožnji.1zdravo.gif

P.S. Oživeo si naš forum. Nema nikoga danima.0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja