Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Hayabusa gsx1300R

Imao sam nc700x. Paralelno sa gsx750f

 

Gledaj kad mi dosadni Hayabusa

Idem u salon u kupujem nc750x 

Fantastican motor ako neces da odes preko 180

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Presao na full sintetiku opet. Jeste jedno od najskupljih (1700 rsd litar) al prvi utisci zlo zla. Ne moze da se uporedi sa silkolene polusintetikom. Menjac kao kod Honde sto bi rekli. Kako ce se pokazati na duze, to cemo tek videti sve uvek moze da razocara, al za prve 2 doduse kratke voznjice deluje mi mnogo bolje. 

 

4615-15705-PACKSHOT-7100_15W50_DE_1L_1_ml.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Kolege puno srece i zdravlja u Novoj godini, vama i vasim najblizima...Vama dodatno zelim puno bezbednih kilometara i suv put...Ziveli :givemebeer:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Sve najbolje sadasnjim, bivsim i buducim vlasnicima gsxf 600/750. Svim iskrenim postovaocima ovog modela i forumasima koji se nesebicno trude da podele sa nama probleme, resenja, uzivanja i svaka druga korisna iskustva,  sve najbolje u 2020. godini. 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Vec sam u potrazi i razmisljanjem sta bih sledece. To traje vec neko vreme a razlog je u sustini isti, svako bi da proba svasta nesto novo. U opciji je naked al vise zbog izgleda medjutim covek danas mora da razmislja i dal to sto kupujes sutra moze da se proda, nazalost. Katanu je bas bas tesko prodati ma sta ulozio u nju bez poklon cene, slabo da ga mozes prodati. 

 

Probao sam do sad Fazera 2010 god, Stroma, TDM 900 itd. To su motori od lagano 4000+ evra al ja nisam video (il sam ja lud) nikakvu udobnost i perfomanse bas mnogo extra vece nego na mom uljanom bizonu. Takodje, veliki je bedak kad kupujes motor dal to bilo za 2 ili za 4 soma a opet te manje vise ceka ulaganje koje si vec prosao, i tako u krug...Medjutim rovac je zajebana stvar. 

 

Probao sam i taj NC 700 Hondu sto nas kolega prica, doduse 100 metara XD al meni je to maleni motor i nije me privukao ni na gledanje, bez obzira na starost od 5,6 godina. 

 

Prosto kad se uvalim u moju uljaru (za relativno sitan novac) zao ti da je poklonis i trazis nesto putno za 3 puta vecu cenu ili prolazis sva ulaganja ponovo. 

 

Al rovac je tu da nas zeza, i nikad se ne zna...

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Performanse i udobnost može da ti pruži i putni enduro. Ne znam kojeg si troma probao, sumnjam da si litru jer definitivno pruža oba. Ako nisi probaj, ili varadera. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Jevto jel ti stroma sad ćeraš? Ako je odgovor potvrdan napiši kojeg :)

A meni se zvuk v2 mašine sviđa, pogotovo sa otvorenim auspusima. Redni dva i bokser mi je najgluplji zvuk na motoru, ali 1 i v2 ubedljivo najmoćniji. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Jevto motor je bombona. Moje misljenje je da je dobar izbor po mnogo cemu a uvek ces moci da ga zamenis za adekvatno ili prodas tako da nema tu neke brige.

 

Nemanja, nisam probao ni hiljadarku Stroma ni Varadera, bice prilike. Dok je Katana u garazi sve ostaje na prici, ona prvo mora da ode da bih video sta dalje konkretno. 

 

Do tad, vozimo se zadovoljno ovim sto imamo... :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Drugari jel opasno koristiti rezervoar bez gumenih stitnika za toplotu (otpali su i leze na svecicama tj ventil dekli)

 ili mogu da vozim tako?

 

Sobzirom da mi je rezervoar varen kad je mazan epoksijem protiv rdjanja...Pa da ne bude belaja.

 

 

Nisam nesto vican da skidam rastavljam rezervoar lepim usrafljujem vracam plastike gore dole navlacim, a nemam ni uslova ni alat za to tamo gde drzim motor.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Poznaje neko ovaj motor?

[

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSHF 750, 2003. godište, Touring, vozilo prešlo 36000 km, Vlasotince. Cena 2.000 € - Motori - Polovni Automobili


Sent from my moto e5 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
10 minutes ago, rboban said:

Poznaje neko ovaj motor?

[

04ce61a4bf98-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSHF 750, 2003. godište, Touring, vozilo...

 


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 

 

Ako neko kupuje Katanu pa se zato raspitujes moze i mene da nazove:jee:. Dacu mu za 1500 evra fix ako je po preporuci, stanje sedi i vozi. 2003, USA noviji model. Registrovana sa brda dodatne opreme i svim fabrickim delovima. Sa par sitnica da se urade koje nisu skupe koje sam sad primetio u toku zime vecinom. Jedna od tih gluposti je i ova gore za koju sam postavio pitanje ako neko zna. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja