Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Drug član, 2808 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ruka vas boli sto ga stezete.

Opustite se malo.

Kad se vozi sporije ima malo tereta na rukama al preko 100 vec se to opterecenje gubi.Ko stavi vislji vizir dobije teret na rukama ne drzi ga vazduh.Ja sam imao prilike da vozim danima uzastopno po par stotina km i nisam imao problema.I to voznja sa sve koferima i suvazacem.

post-1915-0-03499600-1359667626_thumb.jpg

post-1915-0-09003500-1359667630_thumb.jpg

post-1915-0-72043100-1359667633_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Losa mu je zastita od vetra. Sto se tice polozaja, nije mnogo zamarajuci. Pred zimu sam vizo Kavasaki ER6N sa veoma malim vizirom i cini mi se da se manje oseca vetar nego na ovim nasim motorima. Svidja mi se ova boja 'trula visnja'

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

jel zna neko gde bi mogao da se kupi nosac zadnnjeg kofera za ovo nase sokocalo...:moto3:

:zdravo:

 

ja sam uzeo u moto landu chini mi se, 40E samo shipke, bez zglobova i ploche.

sajt im ne radi, a broj nemam :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

jel zna neko gde bi mogao da se kupi nosac zadnnjeg kofera za ovo nase sokocalo...:moto3:

:zdravo:

ima brate i ja sam ga uzeo u moto land za nekih 47 Evra cinimi se(uzeo preko kolegenine prodavnice delova koji ima neki popust)?Sve sa plocom zajedno.Ja sam uzeo plocu od aluminijuma a imas i opciju od plastike plocu na koju ide kofer preko 50 L.Ja sam uzeo ovaj i kupio kofer od 47 L stanu dve kacige u nju.Original GIVI E4700N koji pase na ovu moju plocu platio ga 106 evra sve sa postarinom.ovde u svabiji.

Vazno je da znas koju plocu oces uz ovaj drzac.Imas monoki i monolok.za vece kofere ili za manje.Jer po ploci ces traziti posle i kofer.:takoje:

 

K5180

Specific Monorack arms

It can be combined only with K553N or MKN plates

 

Moto Land

Drinciceva 23

11000 Beograd

Tel. +381 (0)11 2182 555

office@motoland.rs

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

jel zna neko gde bi mogao da se kupi nosac zadnnjeg kofera za ovo nase sokocalo...:moto3:

:zdravo:

ima brate i ja sam ga uzeo u moto land za nekih 47 Evra cinimi se(uzeo preko kolegenine prodavnice delova koji ima neki popust)?Sve sa plocom zajedno.Ja sam uzeo plocu od aluminijuma a imas i opciju od plastike plocu na koju ide kofer preko 50 L.Ja sam uzeo ovaj i kupio kofer od 47 L stanu dve kacige u nju.Original GIVI E4700N koji pase na ovu moju plocu platio ga 106 evra sve sa postarinom.ovde u svabiji.

Vazno je da znas koju plocu oces uz ovaj drzac.Imas monoki i monolok.za vece kofere ili za manje.Jer po ploci ces traziti posle i kofer.:takoje:

 

K5180

Specific Monorack arms

It can be combined only with K553N or MKN plates

 

Moto Land

Drinciceva 23

11000 Beograd

Tel. +381 (0)11 2182 555

office@motoland.rs

 

hvala druze pogledao u pegazu ravno 4000 rsd...otom potom ima jos do voznje...hvala jos jednom :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

E a koja je fora sa onim DUGMETOM za gorivo,tj interesuje me za rezervu,kako to funkcionise.U uputstvu kaze da je rezervoar 20l a od toga rezerva 5l.Jel to znaci da kad potrosim tih 15 litara,motor ce da se ugasi i onda moram da okrenem dugme na rezervu da bih mogao dalje da vozim?Jel tako funkcionise?Juce sam stao na pumpu,strelica pala na crveno,i ja pomislih sad ce da primi 18 litara minimum,kad ono 12 samo stalo.Prebacim na brojac kilometara,kaze 210 km presao od zadnjeg sipanja,valjalo bi kad bi moglo bar 300 da se predje sa jednim sipanjem bez rizika da se ugasi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

E a koja je fora sa onim DUGMETOM za gorivo,tj interesuje me za rezervu,kako to funkcionise.U uputstvu kaze da je rezervoar 20l a od toga rezerva 5l.Jel to znaci da kad potrosim tih 15 litara,motor ce da se ugasi i onda moram da okrenem dugme na rezervu da bih mogao dalje da vozim?Jel tako funkcionise?Juce sam stao na pumpu,strelica pala na crveno,i ja pomislih sad ce da primi 18 litara minimum,kad ono 12 samo stalo.Prebacim na brojac kilometara,kaze 210 km presao od zadnjeg sipanja,valjalo bi kad bi moglo bar 300 da se predje sa jednim sipanjem bez rizika da se ugasi

 

to je slavina, ne prekidach. upravo to 15L pa 5L rezerve, onaj pokazivach generalno loshe radi, meni tek na kraj crvenog upadne u rezervu tako da nije merodavan. u vozhnji motor che promeniti zvuk slichno ko kad radi na 3 cilindra i mozhesh u vozhnji da prebacish na rezervu bez stajanja.

pusti par puta da ti upadne u rezervu da znash kako to izgleda da te ne iznenadi..

210km sa 12L? to je 5,72 to je ok. ako si sipao 12L znachi da si imao 5 rezerve i 3 preko rezerve, to je 8+12 shto si sipao =20L

meni je otvoreno 4,7-5,2 a grad 5,6-6,5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

E to sam hteo da znam,bas cu da isprobam kako funkcionise rezerva.Ja sam bio prijatno iznenadjen sa potrosnjom,posto sam ga vozio sve na kratke voznjice 15-20 km po gradu a jos je hladno vreme,ocekivao sam 7-8 litara..Jedva cekam lepo vreme da odem da se vozim kao covek,al nikako ova zima da prodje :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 262 postova
  • Lokacija: NS

extra! jevto kad si mi prvi put spomenuo ideju priznajem da sam bio poluskeptican - evo javno povlacim rec! potpuno je autentican, verujem da ce uzivo delovati jos bolje (nekoliko puta sam se vracao da ponovo vidim sliku 1oda.gif ) jedva cekam da ga vidim uzivo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

ovaj donji mi je lepsi e sad dok ne odes i ne vidis u kakvoj je stanju ono glavno MASINA nista mi tu nemozemo pomoci!al sta mozas da ocekujes za te pare?!meni se ne svidjaju modeli ispod 98-og samo zbog tog stop svetla...:zdravo:najbolje odes vidis i povedes doooobrog majstora..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

^Znam i ne ocekujem za te pare bogzna sta, nadao sam se da neko od vas 'zna' ove motore..<br>Prvi je prodat, drugi jos nije, decko je iz Srbobrana, kaze motor ok (to svi kazu), treba da se zamene lanac i lancanici, progoreo jedan lonac..ostalo ok, 2006 dosao iz CH, razlog prodaje njemu je pretezak kaze on ima 60kg. Decko mi zvuci posteno, rekao bih da je bajker a ne preprodavac, rece da me vodi na pivo u njihov motoklub...<br>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Sve sto kazu uzmi sa rezervom hahaha Pogledaj gume onaj dot, za lanac i lancanike normalno malo spusti cenu, proveri debljinu diskova da ne treba i to da menjas, garanciju za akomlator treba da ima ako je nov i vidi kakve su plocice jer su oko 100 e da se promene. Proveri da li ima lufta u prednjoj i zadnjoj viljusci, da li ima lufta u volanu, skoci malo po amortizerima da vidis da li vracaju onda kad je hladan motor vidi kako pali a onda vidi kako pali kad je vruc, provozaj da vidis da li baca negde pusti ruke i ako vuce negde nije dobro a imas i drugih fora, onda pogledaj da li cure semerinzi na prednjoj viljusci pogledaj da li rade svetla, obavezno pogledaj nivo ulja i normalno provozaj da vidis kako vuce. Ako ne prima lepo gas ili radi nestabilno ni to ne valja, pogledaj da li je motor suv agregat mislim itd itd hahahah Normalno pozeljno ti je da povedes majstora nekog ako imas.Ako ima jos nesto pitaj tu sam posto sam moju Suzanu pretresao od glave do pete sa jos 2 majstora hahah i nisam se zajebao evo vec treca sezona samo menjam ulje i picim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Iskreno nemam pojma ali je dobro pitanje pa da se nadovezem sa pitanjem : Na koliko se uopste menjaju svecice i kako da znamo da li treba da se menjaju ili ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

kod mene se ferode potrosile od varnica i kad je pogledas odozgo ovalna je umesto okrugla...a kako znas?kad nece da upali kao moj i samo puca ko lud a nedaje znake sastavljanja motora...jel neko zna to pitanje oko svecica?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja