Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Drug član, 1308 postova

@Marko_987

Sediste odgovara, sledece nedelje ga nosim na presvlacenje. Izbacicu slike kad bude gotovo. :)

 

Originalno ce biti vakumirano. Pa kad sa ovim dihtunzima predjem jos jedno 50 000 vratim lepo originalno operem konacno agregat i kazem sine ovo preslo 30 000 stajao babi u garazi. 

 

 

 

 

 

 

Salim se:jee:

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f
16 hours ago, Nemanja_zem said:

Meni nešto kilometraža pobrljavila, kaže da smo Dule Tatko i ja ovoliko prešli za vikend :moto2:

 

DSC_0825.JPG

Provozajte se do mene, da vidimo da li je stvarno kilometar sat ispravan. Imate poziv, ali sam sada u ravnici.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Da! Odlično pamtiš. :) Tu sam još par dana, pa ću za Kv. Voleo bih da se vidimo. I da malo vozikamo zajedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
On 30.7.2019. at 20:08, Pingvin37 je napisao:

@Marko_987

Sediste odgovara, sledece nedelje ga nosim na presvlacenje. Izbacicu slike kad bude gotovo. :)

 

Originalno ce biti vakumirano. Pa kad sa ovim dihtunzima predjem jos jedno 50 000 vratim lepo originalno operem konacno agregat i kazem sine ovo preslo 30 000 stajao babi u garazi. 

 

 

 

 

 

 

Salim se:jee:

 

 

 

Drago mi je za sediste da je ok. Reci mi ko ce da ti odradi sediste ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Low Land Custom iz ZR-a. Dobio sam 50% popusta zbog pozitivnih komentara na ovom forumu jos kad su pocinjali da rade, pa reko da iskoristim. A samo sam pohvalio kako su uradili sediste na mom bivsem Transalpu I stvarno ga je vrh sredio, ja sam momka njemu preporucio. Prvo sam mislio da je neka sala ili random poruka koja mi je ovde stigla u inbox al kad sam nazvao coveka uverio sam se :) Kaze mali znak paznje zbog podrske. 

 

Jos jedan dokaz da svi citaju forum I uopsteno da je forum citan. Ni ja nisam bio svestan koliko... Pogotovo sad od kad je i magazin na kioscima. 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
On 30.7.2019. at 22:52, Dzony93 je napisao:

Nije lose, mislim da meri solidno, laze 2-5 C. Ne svidja mi se kako je odradjeno ali eto solidan vikend projekat

image.jpg

Vidi cajger je ok steta sto  oko estetike nije vise uradjeno mogao si i digitalni sa alija da ugradis al moze i ovo da se skocka malo da se ta plastika izgituje pa da se prefarba i bice to ok 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA
Pre 2 sati, Marko_987 je napisao:

Vidi cajger je ok steta sto  oko estetike nije vise uradjeno mogao si i digitalni sa alija da ugradis al moze i ovo da se skocka malo da se ta plastika izgituje pa da se prefarba i bice to ok 

Nisam ja ovo odradio, ovo je od prethodnig vlasnika. Imam digitalni sa alija i ja kuci, a ovo ce da se odradi preko zime kada imam vise vremena. Ceo projekat ima da odradim :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Dobrodosao na forum i u nasu sektu :D

 

 

Ljudi imate li neki predlog nocas krecem na more idem preko kopaonika, 100% sam siguran da ce mi se magliti vizir a ne daju mi se 3600din za pinlock malopre sam gledao za moju kacigu. Neka home made varijanta da drzi bar 1h dok ga ne preskocim :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Baš lepo izgleda matorkica. 

 

Mile vidim da ideš noćas, ja imam pinlock od svoje EXO 510 ali jebigica... A zašto putuješ noću? 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Nemanja-zem@    .... sledece godine veteran, pa se nadam dobrom popustu kada dodje vreme za obnovu registracije.

 

MileM@  .... isti tip kacige imamo, inace nocna voznja, planina, kisa ... bas se naredjalo, pitanje je i koliko je put ociscen od rizle.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja