Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Pozdrav ljudi, evo i ja da se zapljunem.

 

Na ovom sajtu http://www.cmsnl.com/ može da se poruči skoro svaki deo za motor. Ja sam to rešio tako što mi je drugar koji živi u Nemačkoj poručio pa poslao busom. Tako nema carine i tih zajebancija.

 

Što se tiče potrošnje meni ide od 5.5 (umerena vožnja na ootvorenom) pa do ko zna koliko jer ga kad mogu vozim do koske. Po mom iskustvu njemu je jako važno, dobro i redovno raditi štelovanje ventila i servis karburatora.

 

Motorom sam što se tiče održavanja i pouzdanosti prezadovoljan ali mi u zadnje vreme baš fali snage i to posebno u brzim krivinama, jer često pre izlaska iz krivine ulazi u crveno. To šaltanje u nagibu mi baš nije omiljena stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Da se javim i ja. Dobar sajt za delove, samo da imaju sve sto je napisano.

Pozdrav svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Hajde da obogatimo malo ovaj deo foruma. Bilo bi lepo ako neko ima neki tekst, video snimke ili nesto slicno o nasim ljubimcima da postavi link.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

sve o nashim mashinama mozhete nachi na katriders.com (valjda ovo ne krshi pravila)

slika odozgo je od chlana Teddy-ja i njegove devojke sa neke vozhnje (koja kuca poruku :D )

 

 

na forumu mozhete nachi sve o odrzhavanju, prepravkama, podeshavanjima, tuniranju, potroshnji, gumama a chlan Arsenic mozhe da vam nabavi svaki deo jer radi u Suzukiju..

sajt je samo o gsxf modelima stari 600 i 750, novi 600 i 750 i najnoviji 650 i 1250.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Na Katriders se stvarno može naći dosta toga što je specifično za GSXF-a. Pre par godina sam tamo video kako se pravi poklopac zadnjeg sedišta i uspešno ga napravio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

mogli bi i par slika nashih lepotica chisto da se upotpuni tema :)

 

 

 

a u planu su ove mrezhice, slideri, mozhda chak i farbanje ralice u istu boju (lepo izgleda), nashao sam chak i lanac plave boje (ima crveni, crni, zeleni i plavi) oko 50-60$ ali to kad mu dodje zamena...podmazivach lanca..

12v utichnica je spremna, samo da se namontira. mozhda vechi vizir, otvoren top jer je motor nechujan do 6krpm.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Koja kombinacija boja je najlepsa?

 

Svakom je najlepše ono što trenutno vozi ali meni je za skoro sve motore a tek za GSXF-a najlepša crna boja

potpuno se slazhem prika.. crna je totalno univerzalna i dobro stoji na svemu..

ja zavoleh plavu odkad imam katarinu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Imam jedno pitanje. Da li je neko stavio vizir koji se prodaje na ovom sajtu? I ako jeste koja je razlika u odnosu na standardan.

Pozz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Da, to radi Ivan sa Dušanovca. Ja imam njegov vizir na motoru, evo slika kako izgleda.

 

post-1553-0-70675900-1329487261_thumb.jpg

 

U principu je dosta bolje nego fabrički ali sam malo više očekivo. Ako ne promenim motor u sledećih godinu dana ići ću kod njega da mi napravi novi vizir ali malo drugačiji nego što je ovaj. Ovaj se dosta sužava kako ide na gore (kao kupa), a ja bih uradio sa što ravnijim ivicama jer mi se čini da bi to malo smanjilo udar vetra na ramena.

 

Šta ste sve menjali/dodali na vaš motor?

 

Ja imama turing vizir, bele migavce, džek za upaljač/GPS,scottoiler, odvojene nosače za top case i bočne kofere i poklopac zadnjeg sediđta koji retko stvaljam jer ne ide uz kofere.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

gde na dushanovcu i koliko para si dao za taj vizir?

 

nosach kofera + bochni odvojeno... upaljach utichnica, gps u vidu tableta u tank torbi, pravim automatski podmazivach lanca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja