Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Lozanj, GM
  • Motocikl: U potrazi
On 2/9/2019 at 7:15 AM, milija1966 said:

Ilija

Ako ti na far motora ide sijalica H4, onda su ti odlicne led sijalice da ventilatorom I balastom Nakamoto

Ja sam na moj GSX 759 f 90. god stavio

 

Prilog slike

 

IMG_20190117_162801.jpg

IMG_20190117_162900.jpg

IMG_20180731_203153.jpg

IMG_20180731_203136.jpg

Kolega, cini mi se da videh ovaj tvoj na oglasima, ako nisam pomesao nesto...kako god,bas dobro izgleda, svaka cast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f

Haha sta da kazem sta da napisem ostao sam nem, u pre podnevnim casovima pozovem agenciju za registraciju cisto da proverim cenu registracije i naglasim da sam prethodno registrovao na 6 meseci i da mi jer registracija istekla u novembru gde dobijam od zaposlene odgovor pa moras da vratis i tabl. I saobr. Jer je proslo 60 dana i da se nezna nista trenutno kojim postupkom ce ici registracija motorcikla. Pa se zapitah ko je ovde vise lud :staa2::staa2::staa2: :wacko:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Nisam ni ocekivao da ce sve proci normalno, uvek nesto iskomplikuju, logika je odavno napustila ove prostore, zato ja registrujem na godinu dana kao i do sada.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
44 minutes ago, Marko_987 said:

Haha sta da kazem sta da napisem ostao sam nem, u pre podnevnim casovima pozovem agenciju za registraciju cisto da proverim cenu registracije i naglasim da sam prethodno registrovao na 6 meseci i da mi jer registracija istekla u novembru gde dobijam od zaposlene odgovor pa moras da vratis i tabl. I saobr. Jer je proslo 60 dana i da se nezna nista trenutno kojim postupkom ce ici registracija motorcikla. Pa se zapitah ko je ovde vise lud :staa2::staa2::staa2: :wacko:

Katastrofa! Sta si uradio sa lamelama/kvacilom??? Jel jos proklizava...? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Hayabusa gsx1300R
47 minutes ago, Marko_987 said:

Haha sta da kazem sta da napisem ostao sam nem, u pre podnevnim casovima pozovem agenciju za registraciju cisto da proverim cenu registracije i naglasim da sam prethodno registrovao na 6 meseci i da mi jer registracija istekla u novembru gde dobijam od zaposlene odgovor pa moras da vratis i tabl. I saobr. Jer je proslo 60 dana i da se nezna nista trenutno kojim postupkom ce ici registracija motorcikla. Pa se zapitah ko je ovde vise lud :staa2::staa2::staa2: :wacko:

Ako smem da te pitam.

Koji si (psovka pocinje sa Q) registrovao na 6 meseci?

Koliko si ustedeo 1000rsd?

Problem je što smo prepisali zakon o registraciji ali ne do detalja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
Pre 4 sati, Pingvin37 je napisao:

Katastrofa! Sta si uradio sa lamelama/kvacilom??? Jel jos proklizava...? 

E pa nece vise da proklizava u ponedeljak motor izlazi iz servisa sa novom lamelom oprugama sajlom itd itd uradio sam jedan veliki servis sve sto je bilo za zamenu isto je odradjeno jer planiram ako bog da zdravlja da ove godine odvozam rumuniju 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
Pre 4 sati, Spasoje87 je napisao:

Ako smem da te pitam.

Koji si (psovka pocinje sa Q) registrovao na 6 meseci?

Koliko si ustedeo 1000rsd?

Problem je što smo prepisali zakon o registraciji ali ne do detalja.

 

Pa prosle godine u maju sa novom saobr. I tabl. Reg. Na 6 meseci izaslo me 12.000din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Ima da bude okupljanje svega al najmanje ovog modela iz teme. Sve bivsi vlasnici ili drugari bivsih vlasnika :P

 

Neka si. Servis nije samo kad je muka, nego to spada u redovno odrzavanje. Jebiga lamela je potrosni materijal kao I dosta stvari. Dihtunzi, semerinzi itd sve je to potrosna roba. 

 

Sad pripremi bar 20 000 ako sa registracijom vadis tablice i saobracajnu. Sa motorom nikad kraja ulaganjima. :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
pre 15 minuta, Pingvin37 je napisao:

Ima da bude okupljanje svega al najmanje ovog modela iz teme. Sve bivsi vlasnici ili drugari bivsih vlasnika :P

 

Neka si. Servis nije samo kad je muka, nego to spada u redovno odrzavanje. Jebiga lamela je potrosni materijal kao I dosta stvari. Dihtunzi, semerinzi itd sve je to potrosna roba. 

 

Sad pripremi bar 20 000 ako sa registracijom vadis tablice i saobracajnu. Sa motorom nikad kraja ulaganjima. :)

Ma da oko motora uvek ima sta da se radi porucio sam i led sijalice za instrument tablu. A inace kontaktirao sam Mas i to nebih smelo da se desi sta mi je danas doticna izrecitovala pa bih reg. Na god. Dana izasla 18.000din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Nije tema ni mesto al ne znam sta MAS moze da tebi licno pomogne? Jedino nesto oko organizacije moto skupova i klubova. Meni su oni bili interesantni ono uplatis neku kintu I imas neograniceno slepovanje tokom sezone al to nije ni uspelo. Mada je I to bilo samo za te clanove moto klubova u okviru MAS-a. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
Pre 3 sati, Pingvin37 je napisao:

Nije tema ni mesto al ne znam sta MAS moze da tebi licno pomogne? Jedino nesto oko organizacije moto skupova i klubova. Meni su oni bili interesantni ono uplatis neku kintu I imas neograniceno slepovanje tokom sezone al to nije ni uspelo. Mada je I to bilo samo za te clanove moto klubova u okviru MAS-a. 

 

 

MAS je i insistirao i isao na pregovore oko reg. Na 6 meseci sad neka problem i rese sa komitetom za bezbednost saobracaja ja im pare za novu saob. I table ne dam !!!!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
Pre 3 sati, Pingvin37 je napisao:

Nije tema ni mesto al ne znam sta MAS moze da tebi licno pomogne? Jedino nesto oko organizacije moto skupova i klubova. Meni su oni bili interesantni ono uplatis neku kintu I imas neograniceno slepovanje tokom sezone al to nije ni uspelo. Mada je I to bilo samo za te clanove moto klubova u okviru MAS-a. 

 

 

MXSk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b
WWW.BLIC.RS

Koliko meseci planiraš da voziš, toliko registruješ, ovako bi u najkraćem mogla...

 

Screenshot_20190224-012607_Chrome.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Hvala im, uradili su vec jednom... Kad su trazili da se smanje porezi preko 1000ccm... I uspeli!!!

Smanjile su se dazbine preko 1000ccm.

Samo sto su povecali do 1000ccm koji ih je NAJvise!

Tako da bi ih zamolio da nam NE pomazu vise!!!

 

Sent from my moto e5 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Hayabusa gsx1300R

Neko je gore napisao. MAS je organizacija koja kao prvo radi za sebe. Najbitniji su moto klubovi. Sta vise nastala je moto unija vojvodine i moto unija srbije. Bas zato što je MAS ne sposoban. E sad videcemo sta ce te unije da rade. Ali opet koliko sam ispratio opet su manje vise klubovi u pricama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Lepo su i rekli na konferenciji za medije pred otvaranje sezone pre 2 godine predstavnici saveza motociklista Srbije, moto Unije Srbije I Vojvodine ali I MAS-a zajedno: Nas cilj je da motociklisti udju u moto klubove. 

 

U svim savezima, asocijacijama i unijama kao sto rece kolega sve se vrti oko klubova. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
On 24.2.2019. at 1:21, Marko_987 je napisao:

MAS je i insistirao i isao na pregovore oko reg. Na 6 meseci sad neka problem i rese sa komitetom za bezbednost saobracaja ja im pare za novu saob. I table ne dam !!!!! 

Oooo daćeš daćeš...ili nećeš voziti registrovan motor...

Ne brini,prebacicu te ja camcem preko Dunava u Golubcu pa vozi Rumuniju )))))

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
On 12/26/2018 at 5:56 PM, Marko_987 said:

  Vatra za rostilj na 6-7 rmp. Letos u Sapcu zadat domaci zadatak. Pacanje vatre samo pri zavijanju gasa do 8rpm

 

Evo te i ovde. Nema gde te nema kad je pucanje iz auspuha u pitanju

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja