Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000
Pre 21 sati, laki996 je napisao:

 

1. Fali mi levi drzac noge za suvozaca. Zvao sam nekog ko prodaje delove i rekao mi je cenu od 60e :staa3: 

Proverim da  li imam i javim sutra ako se ne varam 20-30 evri bilo za  par.

Ili još bolje javi se sutra pre podne 0641433382

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Zdravo svima. Od skoro sam vlasnik gsxf 600 motora (kupio sam ga od Dzony93) i imam par pitanja, pa ko je voljan da pomogne, unapred mu se zahvaljujem.
1. Fali mi levi drzac noge za suvozaca. Zvao sam nekog ko prodaje delove i rekao mi je cenu od 60e :staa3:  . Naravno da ni u ludilu ne bih dao tolike pare za samo jedan drzac, koji je pri tom i star 20 godina. Imam i opciju da mi ga neki poznanik napravi , ali bih radije da se ne mlatim sa pravljenjem, vec da nadjem originalan, pa ako imate neku informaciju gde bih mogao da nabavim, po normalnoj ceni, bio bih vam zahvalan.
 
2. Desilo mi se proslog vikenda da se motor ugasio i jedva je upalio. Konkretnije, radio je nekih 15 - 20 min, probao sam ga na parkingu, i dok sam stajao, u leru, dao sam gas do nekih 6000 obrtaja i, kada sam pustio rucicu, motor se ugasio. Dok sam ga palio sam primetio da je rucica za podesavanje dotoka goriva ostala na PRI i negde sam procitao da se motor moze ugasiti ako do njega dolazi previse goriva (sto mislim da se u ovom slucaju i desilo). Okrenuo sam je na ON i nakon duzeg verglanja je jedva upalio. Nakon toga je lepo radio. Da li je moguce da se zbog rucice desio ovaj problem?
 
3. Na motoru se nalaze xenoni sa projektorima (mislim da je tacniji opis bi-xenon, jer imam dva projektora od kojih su oba i za kratko i dugo svetlo). Da li cu moci da ga registrujem sa tim ili cu morati da vracam fabricke farove?
 
4. Da li mozete da mi preporucite nekog proverenog majstora u Nisu? Nov sam u svemu ovome i generalno ne baratam bas najbolje mehanikom, tako da ne bih voleo da me neko zavlaci ili da mi radi neke stvari koje nisu neophodne samo da bi mi uzeo novac.
Mislim da ja imam fuzaster, treba da ga nadjem samo, kod suzukija su isti i levi i desni, u medjuvremenu okači sliku tog koji imas pa da uporedimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec
Pre 6 sati, Biker-Boy je napisao:

Ne mogu da svarim da neko traži 60eura za fuzaster suvozača od GSXF-a :staa: :lud:

Meni prosle godine, za lancobran (komad plastike) trazili 40e.. i to ima dvojica-trojica koji imaju katanu u delovima i bukvalno svi iste cene furaju.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: Honda NC750X

Bio sam u guzvi proteklih dana, pa sam tek sada video poruke. Drzac za nogu (vidim da ga zovete fuzaster :) ) cu uspeti da nabavim. Ukoliko ne uspem, javljam se @JevtaNS ili @stilgar  :). Videcu pre isteka registracije da svratim do nekog tehickog da se informisem o xenonima, nego rekoh ako neko ima informaciju iz prve ruke, posto ga Dzoni nije registrovao, nego prethodni vlasnik u Novom Sadu. A evo kakav mi fuzaster treba i sta mi fali, ali sam se vec cuo sa Dzonijem oko toga, koga, usput, mogu samo da pohvalim, jer imam super iskustva sa njim prilikom kupovine motora. Bio je fer i korektan i trudio se da resi "problem" oko prenosa, jer se sve malo zakomplikovalo.

87464245_125830625525108_2067050421058273280_n.jpg

87703421_212471403235052_4003766915603365888_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

20200225-092216.jpg

20200225-092235.jpg

20200225-092243.jpg

 

Originali su prednji od GSX 750 F Crni i sivi su zamenski.

Ja sam imao par vrsta pa kominovao

Javi se ako ti nešto odgovara pa da probamo da se ogovorimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A
Imas na aliexpresu oba fuzastera za 15e...samo sto je trenutno rizicno porucivati robu iz Kine.
Zasto je rizicno?

Sent from my moto e5 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Bacinci
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Roba mi je uvek stizala u roku od 10-20 dana ali ne znam sada zbog ovog virusa kako ide... a rizicno je upravo zbog njega jer mislim da moze preko robe da se zapati i kod nas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Inace da se zvanicno opet upisem u temu :jee:

Sada vec zvanicno pazario katanu 600 2006 od druga,  21000 milja na satu :D 
Znam celu istoriju motora tako da nisam mogo da odolim. Pritom cele zime mi je stajala u garazi i sve sam se neckao da je pazarim, ali je ipak odradila svoje.
Slike kroz par dana kada me ne bude mrzelo i zamenim gume, kocione plocice i odradim ceo servis :jee3:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Pozdrav drugari, da aktiviramo opet temu malo ovde na forumu pred lepse vreme.. 

Kupio sam pred kraj prosle godine maglenke, koje bih hteo da montiram na gsxf, zanima me da li je neko imao maglenke i ako jeste kako i gde ih je montirao..

Naravno prihvatam i mogucnost da sam jedini kome je ova pomalo suluda ideja sa maglenkama na gsxf pala na pamet ali ajde..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
10 minutes ago, Lošmi_WayOfLife said:

Pozdrav drugari, da aktiviramo opet temu malo ovde na forumu pred lepse vreme.. 

Kupio sam pred kraj prosle godine maglenke, koje bih hteo da montiram na gsxf, zanima me da li je neko imao maglenke i ako jeste kako i gde ih je montirao..

Naravno prihvatam i mogucnost da sam jedini kome je ova pomalo suluda ideja sa maglenkama na gsxf pala na pamet ali ajde..

Busis ram. Na isto mesto mozes posle i slajdere da stavis. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja