Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F
Pre 5 sati, Pingvin37 je napisao:

Rizla i izletanje kombija. Malopre. Nosite full opremu, mene to danas spaslo opekotina i vecih oderotina :jee1:

20190927_155822.jpg

Samo nek si ti dobro! Jel maglenka otpala? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Sranje. Bitno da si prosao bez povreda koliko sam mogao da zakljucim, a ovi sitni oziljci na motoru ce se lako srediti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Ma sve je ok sitan udes, malo noge natucene izgrebane al je oprema zastitila. Vrlo glup al ne i naivan pad. 

 

Nije bila brzina jer je bila kilometarska kolona, zato ga nisam video kako je isekao ka levo  a ni on mene. Bilo je ili da zavrsi motor u njemu a i ja, ili po rizli da pokusam da zakocim, naravno proklizao malo se klizali motor i ja i to je to. 

 

Nazalost nisam imao maglenke ostavio kablove kao stavicu ih necu da skidam, eto da sam imao malo bi manje bilo ogrebotina. Nastradao naravno i zmigavac, dekla koja je vec bila naceta itd. Al sam ga poputno normalno dovezao u BG. 

 

Sta je tu je , idemo dalje. Ide zima pa lagano, sredicemo sve. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Put Bajina Basta -Uzice je samoubistvo. Predeli jesu prelepi al je put katastrofa. Od Uzica do Pozege je bila tolika magla i hladnoca da sam premrzao, oko 8 stepeni sa 6 stajanja sa radovima na putu. Prst pred okom se ne vidi. Razvedravanje pocelo na fenomenalnom putu preko Ovcarsko kablarske klisure. Magistrala preko Cacka i Milanovca prazna. A put Topola - Rudnik stvarno je pravo  uzivanje. 

 

Od nedelje presao sa Katanom 1000 km od toga 800 cistih krivina. Ni da stucne. Porosila 100 ml ulja al sam je gasirao gde god sam mogao. 

 

Galfer se pokazao ok. Al cini mi se da je Nissin ipak malo bolji, al pitanje je...

 

20191015_090444.jpg

20191014_171326.jpg

20191014_151307.jpg

20191014_140730_001.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Po uzoru na najveću pravoslavnu svetinju manastir Ostrog Crnoj Gori, u Malom Zvorniku sagrađen je “mali Ostrog”.

 

"Sveto mesto u koje dolaze vernici širom ovog regiona posvećeno je Svetom Vasiliju Ostroškom Čudotvorcu.
Crkva je ukopana u brdo u obliku krsta, dužine 33 i širine 33 metra koliko je i Bog bio na zemlji.

Crkva Časnog krsta otkrivena je pre 14 godina, a iskelsana je u pećini najverovatnije u peridou između 1932. i 1934. godine, u vreme kada je građen tajni podzemni grad kralja Aleksandra Karađorđevića.

Kada se uđe u crkvu, pored izvanrednog mira i mirisa, jedan produhovljen pečat daje joj i to što nema osvetljenja, već čak 120 kandila. "

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Mali Zvornik, ne mozes a da ne promasis. Put direktno uz Drinu uz granicu sa BiH/RS i tu se nalazi crkva. Na par par stotina metara od granicnog prelaza za BiH i za Zvornik i Divic (moze da se predje na kafu sto bi se reklo). Najbolje ici iz pravca Loznice preko Banje Koviljace, mada je moguce i preko krupnja iz pravca Valjeva i Osecine ko ide preseci. Ja sam krenuo iz Sremske Mitrovice, pored Sapca, Loznica, Banja Koviljaca (potom Mali Zvornik), Ljubovija, Bajina Basta. Oko 120 km od Loznice uz Drinu ide krivudavi put koji je jako dobar. Taj deo ture zavrsio kod kucice na Drini u Bajinoj Basti kod Tare.

 

 Crkva je uz taj glavni put koji prolazi kroz mali Zvornik tako da ju je nemoguce promasiti. 

 

 

 

 

20191014_160506.jpg

20191014_160519.jpg

20191014_160514.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Ja ne znam kako, al meni Katana prosecno na 500 km potrosila svega nesto preko 4 litre. Oko 21 litar mi je otislo na 500 km. Nerealno, al tako digitron i racuni pokazuju. Ispade da je autonomija rezervoara 450-500 km magistralne voznje. 

 

Rekoh dal uopste da pisem ispasce da serem, a nemam razloga da lazem, jer ne lazem ni za potrosnju ulja ni za bilo sta. Uvek otvoreno kazem i sta valja i sta ne valja. 

 

Al ovo je i meni malo cudno:stabre:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Moze ako vozis 80-100kmh bez naglih ubrzanja... Meni trosi oko 5L magistralnim putem, max do 120, uglavnom oko 100kmh

Sent from my moto e5 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
On 19.10.2019. at 14:08, Pingvin37 je napisao:

Ja ne znam kako, al meni Katana prosecno na 500 km potrosila svega nesto preko 4 litre. Oko 21 litar mi je otislo na 500 km. Nerealno, al tako digitron i racuni pokazuju. Ispade da je autonomija rezervoara 450-500 km magistralne voznje. 

 

Rekoh dal uopste da pisem ispasce da serem, a nemam razloga da lazem, jer ne lazem ni za potrosnju ulja ni za bilo sta. Uvek otvoreno kazem i sta valja i sta ne valja. 

 

Al ovo je i meni malo cudno:stabre:

 

Imas neki vanseriski rezervoar povecane zapremine? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja