Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Drug član, 1308 postova

U sustini i ja sam za okupljanje al ovih dana treba da mi stignu dugo ocekivani dihtunzi iz Suzukija, oridjidji. Sto znaci odlazak na servis sto pre, jer ne mogu zimu da cekam, ne volim da odlazem. Varira i taj ler gas 100+- dize mi nervozu pogotovo po gradu plasim se pregrevanja ko djavo krsta. 

 

Tako da ce biti tu rasturanja i karbova i posla oko ventila, a nadam se da agregat nece morati napolje. A ako bude morao, uradicemo i to za sve pare, ko ga jebe. Sto znaci da ce potrajati, i kostati... 

 

Tako da vrlo moguce da necu moci. Ako nekim cudom sve bude gotovo za 6,7 dana mozda se i vidimo. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Sad sam ispao klasican pozer koji samo odvrce gas gde stigne . Poenta price je bilo to sto sam jednom odvrnuo motor 200 da vidim kako ide motor, jbg nisam imao prilika do sada od kad sam ga kupio.

Ima daleko iskusnijih od mene naravno, ima daleko iskusnijih i od svih nas ovde zajedno, zar ne ?

Sto se tice soljenja pameti, bez uvrede ali nisam mislio ma tebe kolega, nego na generalizaciju svih koji komentarisu ovde, iskusnih i neiskusnih.

Do sada sam imao barem 150 situacija od kupovine katane da me neko isece, izleti, nema pojma kako da vozi kroz kruzni, izgura iz trake jer gleda decu, zenu itd...

Imao sam i ja situacija da me debil udari u prednji tocak autom i pobegne pre par godina.

Hocu da kazem da nisam neiskusan kako neki misle ovde. To sto sam nekom mlad i zelen, ne znaci da sam vozio manje i da imam manjak iskustva. Ne znaci ni to sto sam mladji od nekog da nemam 2 grama mozga i da jedino mislim da zavrcem u crveno od semafora do semafora...

Jbg, to sto sam pitao za tu odredjenu situaciju kada mi se desilo seckanje sam dao za primer, neko je jedva cekao takav komentar da krene i pusta price i price kako sam neodgovran, da se spustam na zemlju, itd, bez da zna pozadinu cele price....




Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA
U sustini i ja sam za okupljanje al ovih dana treba da mi stignu dugo ocekivani dihtunzi iz Suzukija, oridjidji. Sto znaci odlazak na servis sto pre, jer ne mogu zimu da cekam, ne volim da odlazem. Varira i taj ler gas 100+- dize mi nervozu pogotovo po gradu plasim se pregrevanja ko djavo krsta. 
 
Tako da ce biti tu rasturanja i karbova i posla oko ventila, a nadam se da agregat nece morati napolje. A ako bude morao, uradicemo i to za sve pare, ko ga jebe. Sto znaci da ce potrajati, i kostati... 
 
Tako da vrlo moguce da necu moci. Ako nekim cudom sve bude gotovo za 6,7 dana mozda se i vidimo. 
 

Imam digitalni termometar sa sondom , identican kao mile sto je ugradio. Mogu da potrazim kuci, stoji neraspakovano vec dve godine. Moze da ti posluzi bez nekog budzenja da pratis temperaturu. Bolje da poklonim nekom nego da skuplja prasinu





Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Navalili ste na dečka bez veze. Probao je da ga malo potera i svestan je rizika. U redu je da se skrene pažnja na moguće nepredvidive stvari, ali nemojte da preterujete. Ovo je dobilo neku drugu konotaciju.

Jesi mlad, Dzony93,  vodi računa, sve shvati dobronamerno.

Što se viđenja tiče ja sam uvek ZA. Kao Nemanja i ja sam išao na Divčibare i Turiju, bio sam  u Babinoj Reci. Ako bude do kraja avgusta mislim da ću moći kada god bude dogovor i bilo gde.

Dule je imao dobru volju poslednji put, ali nije bilo dogovora. Sad mudro ćuti i ima moju podršku.:)

 

2,2 i 2,5!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Tako je Vjeko, slazem se. Decko je ok a i nije klinac, 26 godina nije bas toliko malo. Opet sa druge strane upoznao sam licno Marka skroz je ok lik momak uziva u motorima zaista, tako da je verovatno nesporazum, bilo pa proslo :)

 

Cujes molim te stari bajkeri. Sto kaze moj komsija pa vidim sad svi voze motore kao stara garda. Na srecu ili zalost isli smo u istu skolu, izlazili u grad. Nikada ama bas nikada ih nisam vidjao na motorima do pre par godina, niti znam da su ih imali. (cast izuzetcima, a ima ih). A sad odjednom svi stare kajle. E pa nece da moze. 

 

 

Show respect get respect ;) 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ja sam već zaboravio kako izgleda dati sebi oduška gasom.Bar 80% vožnje mi u pretovaru:na_glavi:

Ali po Karpatima,Alpima,Tatrama,ako bog da sreće biće dogodine po Rodopima nisam od obaveza mogao ove godine:'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Ostavite se (ne)soljenja pameti...

Ajde da organizujemo nesto da se druzimo, a onda se tamo uz ladan sok/pivo ispricamo kao ljudi! :cirka1::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
Just now, One of the Biker Boyz said:

Ostavite se (ne)soljenja pameti...

Ajde da organizujemo nesto da se druzimo, a onda se tamo uz ladan sok/pivo ispricamo kao ljudi! :cirka1::)

I ti kao kolega Mare isto radis na pumpi? Sad sam povezao, plava Katana 600? Hehe, kako je svet mali. 

 

Au koliko nas je po Beogradu i Vojvodini, bas nas ima. 

 

Zovem juce Kompp za filter vazduha za Katanu kaze momak koji radi tamo da i on kupuje Katanu. Fino :) Neka se I on javi ako je na forumu. 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f
7 hours ago, Nemanja_zem said:

Jao  jao profesor Vjeko našao da mudruje ovde, a njega jedinog zaustavili zbog prekoračenja i to sa suvozačem(icom) :aha:

 

Ama gde si se toga setio!? Istina je. I to duplo. :)

Nego, ti da se pojaviš kada bude viđenje, nemoj da zakažeš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Pamtim ja sve, a ti bolje pazi šta pričaš :na_glavi:

Evo ja idmah da predložim sad u nedelju. Ima nas sa svih strana, jel vam ok npr nađemo se na Oplencu, vozimo preko Rudnika i onda u Aranđelovac na klopu? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

pingvin37@ .... sto se tice variranja lera, moze da bude samo malo stelovanje karburatora, bez skidanja i ciscenja istih.

 

Sto se tice okupljanja, zainteresovan sam ali nemogu ovog meseca.

Odmor mi pocinje u septembru i bicu tada u okolini Kraljeva. Doduse, tada je u planu put za Rumuniju ali on zavisi od stabilnog vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
Just now, Deki Katana said:

pingvin37@ .... sto se tice variranja lera, moze da bude samo malo stelovanje karburatora, bez skidanja i ciscenja istih.

 

Sto se tice okupljanja, zainteresovan sam ali nemogu ovog meseca.

Odmor mi pocinje u septembru i bicu tada u okolini Kraljeva. Doduse, tada je u planu put za Rumuniju ali on zavisi od stabilnog vremena.

Deki, motor je bio odrzavan vrlo dobro I kod ok majstora (vazio je za ok majstora al vise ne znam) sve ove godine. Koliko poznajete Katana sa poznatom istorijom i svim papirima, servisnom knjizicom? Koliko je samo pukao para prosli vlasnik to se vidi.

 

Znaci nisu karbovi zapusteni niti ventili, ali prosto su im od ubijanja kilometra, starosti il sta vec neki delovi otisli. Isto tako tri ventila u losijem stanju. Dovoljno je da majstor nije lepo nastelovao ta tri pre 3,4 godine i za to vreme da propadnu. Karbovi su potrosna roba takodje tj iglice, plovci itd. 

 

Za Dihtung sam ja kriv sto nisam insistirao da se zameni, al sam sad uzeo original Suzuki pa da vidimo kako ce biti. 

 

Nemam racunicu za prodaju sredjujem za sebe. Pa neka traje I dugo, ne zurim se. 

 

Mogu da garantujem da vecina Katana ima neki problem, samo taj problem im vlasnici nisu uocili il se prave ludi. Evo pitas za potrosnju ulja kazu ne trosi ni malo.

 

Vratis se 100 strana unazad na forumu pisu kako im je trosio. Toliko :na_glavi:

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
Pre 18 sati, Dzony93 je napisao:


Imam digitalni termometar sa sondom , identican kao mile sto je ugradio. Mogu da potrazim kuci, stoji neraspakovano vec dve godine. Moze da ti posluzi bez nekog budzenja da pratis temperaturu. Bolje da poklonim nekom nego da skuplja prasinu emoji16.png





Sent from my iPhone using Tapatalk

oces gumu za senzor ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja