Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA
A sta mislis da se malo spustis na zemlju? Gde letis,gde zuris? Dva brata na matorom motoru voze se 200...
Ne zelim ti da saznas koliko je kratak delic sekunde u kome si pogresio ili je neko drugi pogresio.
Idi majstore na stazu pa poteraj koliko god imas srca. Vas dvoje na toj brzini nije uspeh i pohvala za motor,to je odlika tvog nerazmisljanja i blentavosti.
Ne zameri,nista lose ti ne zelim,naprotiv zelim ti da vozis motore do starosti.


Druze, vozim od svoje 14 godine zvanicno . Znam ja sve sto pises i svestan sam svega.
Svi mi ovde barem jednom godisnje poteramo motor 200+ na otvorenom kada nema nikog, budimo realni.

Bolje na auto putu nego kroz grad, zar ne?

Ako vozimo kao babe 30-40 sto smo uzimali onda ozbiljne masine?

Ne trebamo ni da obaramo kroz krivine jer verovatno se naso neki debil koji je parkiran na sred puta pred sam izlaz iz krivine.

Nema tu nikakve zabave ako barem jednom nedeljno ne izadjemo na neki pravac, neku planinu i uzivamo u voznji onako kako volimo, naravno svako ima svoj stil voznje ali je to opet do vozaca.

Inace bilo bi fenomenalno da imamo iole normalnu stazu kod nas, ustvari da imamo bilo kakvu stazu ovde na jugu...




Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250
Pre 2 sati, Dzony93 je napisao:

 


Druze, vozim od svoje 14 godine zvanicno . Znam ja sve sto pises i svestan sam svega.
Svi mi ovde barem jednom godisnje poteramo motor 200+ na otvorenom kada nema nikog, budimo realni.

Bolje na auto putu nego kroz grad, zar ne?

Ako vozimo kao babe 30-40 sto smo uzimali onda ozbiljne masine?

Ne trebamo ni da obaramo kroz krivine jer verovatno se naso neki debil koji je parkiran na sred puta pred sam izlaz iz krivine.

Nema tu nikakve zabave ako barem jednom nedeljno ne izadjemo na neki pravac, neku planinu i uzivamo u voznji onako kako volimo, naravno svako ima svoj stil voznje ali je to opet do vozaca.

Inace bilo bi fenomenalno da imamo iole normalnu stazu kod nas, ustvari da imamo bilo kakvu stazu ovde na jugu...




Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ala si se rasprdio ko tomos  uz brdo kazes kratko i jasno nasa jedina staza je autoput :jee: :P

 

Salu na stranu slazem se ne treba voziti toliko brzo, zbog par sekundu izgubiti ili promeniti svoj zivot ne vredi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA
Ala si se rasprdio ko tomos  uz brdo kazes kratko i jasno nasa jedina staza je autoput default_1jee1.gif 

 

Salu na stranu slazem se ne treba voziti toliko brzo, zbog par sekundu izgubiti ili promeniti svoj zivot ne vredi...

kaze lik koji proleteo sa 250 pored mene

 

 

 

Salu na stranu, nije ni lose da se malo potera motor u crveno. Sagori se visak naslaga na klipovima itd ( valjda bese dekarbonizacija ? ).

 

Nisam ni ja zagovirnik jurnjava, ali brate volim da nagazim kad vidim cist pravac, tri trake a nigde zive duse.

Ugrozavam samo sebe, ovo sa burazerom jbg istestirao motor kako radi, kako ide. Video da moze i teraj normalno ko sav svet..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250
Upravo sada, Dzony93 je napisao:


emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png kaze lik koji proleteo sa 250 pored mene


Sent from my iPhone using Tapatalk

To se ne vazi ja sam u tom trenutku radio dekarbonizaciju agregata!! :hvala:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2808 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Krenemo kum i ja da vidimo neki autoza njega.Pita kum kolko može da razvije....

Kad smo se vratili jedini komentar je bio kako mojoj ženi treba orden dati;)

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA
sta vam znaci to vozim od svoje 10 12 13 ili 14 godine ? ? :stabre:

Nisi novajlija od juce koji zna samo da odvrne gas i ne kapira da to moze sa sobom da nosi ozbiljne posledice. Proso si vec situacije za tolike godine da ne mora neko da ti soli pamet


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
pre 1 minut, Dzony93 je napisao:


Nisi novajlija od juce koji zna samo da odvrne gas i ne kapira da to moze sa sobom da nosi ozbiljne posledice. Proso si vec situacije za tolike godine da ne mora neko da ti soli pamet


Sent from my iPhone using Tapatalk

A izvini koje si godiste ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
pre 1 minut, Dzony93 je napisao:


Sta bi sa srebnim jezerom ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sma taj vikend odvozao oko 750km planirao da svratim do srebrnjaka ali nista od druzenja. mogli bih se okupiti kada se bude vozila ostrvica 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
pre 1 minut, Dzony93 je napisao:

Pise mi u nicku emoji23.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

i ti sa 26 godina mislis da si profi i da ne trebas da slusas i ucis ee moj sine pred tobom je tek zivot trebas proci kilometre i kilometre cuti ovde i slusaj starije !!!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA
Ja sma taj vikend odvozao oko 750km planirao da svratim do srebrnjaka ali nista od druzenja. mogli bih se okupiti kada se bude vozila ostrvica 


Zatajili smo svi bili tada. Nije lose da se iskoristi lepo vreme dok traje, navodno veci deo septembra ce padati kisa...

Jel ima jos zainteresovanih za malo okupljanje?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA
i ti sa 26 godina mislis da si profi i da ne trebas da slusas i ucis ee moj sine pred tobom je tek zivot trebas proci kilometre i kilometre cuti ovde i slusaj starije !!!! 

12 godina iskustva po meni nije za bacanje, tek ima da se skupljaju kilometri..

ne pricam za sebe da sam profi, cak naprotiv, samo nekolicina moze da se nazove profesionalcima i to ne kod nas nego na planeti...




Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Ja sam isto za skup. Onaj predhodni o kome je bilo reci nisam mogao posto nisam bio u Srb. Sto se mene tice sve jedna je lokacija bitna je voznja i druzenje. :cirka1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Hajde svi da tovarimo Džonija da je ciciban i da ne zna da vozi :jee3:

Jes' Jevta uvek organizovao. Ja sam bio na Divčibarama i u Turiji. Aj prvo da vidimo koji datum većini odgovara. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 8 sati, Dzony93 je napisao:


Nisi novajlija od juce koji zna samo da odvrne gas i ne kapira da to moze sa sobom da nosi ozbiljne posledice. Proso si vec situacije za tolike godine da ne mora neko da ti soli pamet


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako solenje pameti smatras mojim komentarom na tvoju voznju,ok,neka bude tako. Vozim vise godina nego ato ih ti imas i niti znam sve niti se tako ponasam. Naprotiv,prosle godine sam imao udes ,supruga je bila samnom na motoru. E bas zato sto znam kako bole polomnjene koske ,tudjom greskom,ne mojom,sam ti solio pamet. Uzgred sutra 4ti put menjam ulje u ovoj sezoni.

Zavrci gas,samo budi pametan i pokusaj da predvidis svaki moguci scenario.

Uzdravlje

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja