Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Mislim da ces baciti pare s kineskom slavinom jer 99% nece imati dovoljan protok da hrani 4 karburatora. Ja sam stavljao slicnu i bacio pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Ali ova je bas za GSX750F kapiram da ima dovoljan protok??

 

A sto se tice mrezice da li moze zasebno da se kupi kod nas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
1 hour ago, Dzony93 said:

Ako hocete na Srebrnom Jezeru neku organizaciju, imam saradnju sa velikim brojem smestaja i lokala. Sa drugom radim projekat https://poseti-srebrnojezero.rs pa mogu da izboksujem popuste i ko zna sta jos :) 

 

Bolje neki GSXF kamp jedno nocenje da napravimo. Da moze da se cirka zeza da ne moramo po vrucini najedeni da peglamo odmah nazad. Naravno kupanje i dobra klopa ide uz to. Ko ne moze da ostane ok, ko hoce smestaj ako je sa zenom ok, al mislim da jedno vece tj dan u godini moze da se izdvoji za tako nesto. 10,15 motora i druzenje na jezeru. Majice cemo uraditi pa da donesemo tamo. Samo da Nemanja i Dule vide ko bi isao i ko ce sve da potvrdi. Ako ima neko ko bi pravio gulas ili rostilj, jos bolje :)

 

U svakom slucaju odlican predlog je dao Dule. Pivo, klopa, jezero, sta ces vise...

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Sto se mene tiče može i to, sa nocenjem, nego sam ja predložio jedan dan jer verujem da bi se tako mnogo lakše skupili, teško mogu svi da izdvoje ceo vikend pogotovo ko ima malu decu.

Ali ajmo ovako, datum okupljanja bi bio vikend 10 - 11. avgust. Za sada mesto okupljanja Srebrno jezero. Nije obavezno da motor kojim dolazite bude Suzuki gsxf kako bi nas bilo sto vise i što bolje druženje.

Neka se svako doda na spisak ko bi mogao da dodje, da li moze dva dana ili 1 dan samo i koji (10 ili 11 ) i neka predlozi neko drugo mesto okupljanja ako mu iz nekog, bilo kog, razloga ne odgovara srebrno jezero.

Pa cemo onda da vidimo koliko ljudi,na koliko dana,da rezervišemo smeštaj i da vidimo gde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Evo i ja da se javim. Nisam mogao da se ulogujem dve sedmice, imao sam problem. Sve sam pratio, samo nisam mogao da pišem. 

Ja sam za to viđenje. Trenutno sam u rodnom kraju, pa ako budem tada ovde, mogu da vozim sa ekipom od NS. To je stvar dogovora. Ako budem išao iz Kv, sam ću ako ne bude nikoga sa juga. Dule je mislio na mene, samo nisam mogao das mu odgovorim.:)

Dakle, ako bude i noćenje, može i to. Nemanja, piši mi plus!;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Hayabusa gsx1300R

Ja ću da se nadovezem na priču oko slavina.

Ja sam ma mojoj Višnji zalio slavinu i stavio lovato i nema vise razmišljanja

 

WWW.AUTODELOVI-GASOPREMA.COM

 

Resenje od 10€ sve sto treba je dve zice, lovato ventil i osigurac.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
41 minutes ago, tatkonadzeja said:

Ali ajmo ovako, datum okupljanja bi bio vikend 10 - 11. avgust. Za sada mesto okupljanja Srebrno jezero. Nije obavezno da motor kojim dolazite bude Suzuki gsxf kako bi nas bilo sto vise i što bolje druženje.

Neka se svako doda na spisak ko bi mogao da dodje, da li moze dva dana ili 1 dan samo i koji (10 ili 11 ) i neka predlozi neko drugo mesto okupljanja ako mu iz nekog, bilo kog, razloga ne odgovara srebrno jezero.

Pa cemo onda da vidimo koliko ljudi,na koliko dana,da rezervišemo smeštaj i da vidimo gde.

Jbg meni odgovara sve osim termina. Uboli ste ga u sred godišnjih odmora, tako da taj vikend nisam u Beogradu:zdravo:.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec
pre 17 minuta, max80 je napisao:

Jbg meni odgovara sve osim termina. Uboli ste ga u sred godišnjih odmora, tako da taj vikend nisam u Beogradu:zdravo:.

 

Ista prica.. 10. se krece za Crnu Goru na par dana zasluzenog odmora.. ali dobro bice jos prilika! Kad se jednom skupimo, svaki sledeci put ce biti lakse organizovati ekipu. A vezano za majicu, ako se odrade do tada, bice sigurno neko od kolega sa foruma iz Bg da ponese..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Zato je prosle godine bilo okupljanje na samom kraju avgusta. 

 

Meni odgovara sve do kraja avgusta, datum nebitan samo da nije radni dan i da se zna unapred.  :) Pisite i mene... 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Ajde upišite onda kao treći deo i datum kad vam odgovara pa ćemo naći datum kada većina moze. Neko ide na odmor u junu neko čak i u septembru tako da nema šanse od juna do septembra da se planira datum kada će sigurno svi moci. Ajde pišite koji vikend vam odgovara do kraja avgusta pa ce se organizovati taj kad većina moze.

Kao glasanje neka bude kada,gde i na dan ili dva... Pa solucija za najviše glasova će biti ujedno i organizovana

Izjašnjavajte se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

Možda bih i ja sa vama ako me primate kao bivšeg katanaša koju sam zamenio za beli BMW

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Drugari, da li je neko farbao prednje viljuske ?

 

ja skinuo ostatke od starih nalepnica, ali idalje ima ostecenja na boji od kamencica i cega sve vec.

koju bi ste boju preporucili? Razmisljao sam o spreju za felne kao neko osnovno resenje za probu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F
pre 5 minuta, duledjo je napisao:

Možda bih i ja sa vama ako me primate kao bivšeg katanaša koju sam zamenio za beli BMW

Ja sam protiv samo iz razloga jer si kupio belog pandurskog benveja iz blokova :P

 

Džoni, ima ortak čizme na prodaju ako nećeš da farbaš, mogu ti slikati veceras. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

Slučajno je bio u blokovima u garaži kratko, bio je najviše kod pokojnog Dzerija koji ga je uvezao a posle na Umci 3god kod mog drugara koji je kupio još većeg BMW k1200lt, a bela boja mogu ti reći koristi u saobraćaju čini mi se da se automobilisti više pomeraju misleći da je zaista policijski, jedino me crna caberg kaciga odaje

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Delili smo garažu u D. Vukasovića neko vreme. Svakako ostajem pri stavu, na greškama se uči :)

Vozio sam drugarov rt, lepo se vozi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
Pre 16 sati, MileM je napisao:

Za pocetak promeni sliku na avatar, evo slicica sa danasnje voznje:

LRM_EXPORT_230965782666409_20190724_204429474.thumb.jpeg.f4ae8f2b9a7c2ced8d089c6f653ca581.jpeg

Kaze Dzoni ne svidja mu se zvuk top-a, mozda ce ovo da pomogne :D :jee:

LRM_EXPORT_231161240453769_20190724_204744932.thumb.jpeg.a3bbddf40ecc14299f8a6418e0af5296.jpeg

 

Doso covek prekontrolisali ceo motor sredili ksenon jedna zicka pipala masu goreo osigurac, copavku podmazali da vraca i instalirali novi senzor temperature ulja i novopeceni katanac vraca plastiku

20190724_193531.thumb.jpg.56b74a15073cb73daa22ec4c86485902.jpg

 

-----------

 

Evo ga filter goriva koji sam ja danas stavio u moju masinu:

IMG-V.thumb.jpg.ce5de30a3efffe650400783b553fc6d9.jpg

 

I imam jedno pitanje membrana koja je zaduzena da otvara i zatvara protok i mrezica. Da li postoji neki laksi nacin ciscenja te mrezice ili moram da izvadim ceo deo sa slavinom da bi ocistio to i da li moze da se kupi nova mrezica i gde?

Ili za 1300din kod brace kineza da pazarim novu slavinicu i mrezicu:

 

Sta mislite?

gde ste ugradili senzor temperature ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA
Pre 4 sati, Nemanja_zem je napisao:

Ja sam protiv samo iz razloga jer si kupio belog pandurskog benveja iz blokova :P

 

Džoni, ima ortak čizme na prodaju ako nećeš da farbaš, mogu ti slikati veceras. 

Kakve su to cizme? Aj slikaj i kazi cenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Mislio sam da je nesto sto se navuce poput kondoma :lol:

ceo dan citam na forumima i spominjali su nesto u tom fazonu. Mada mi je manje cimanje da ofarbam :) taman da testiram za ostale ako ih bude zanimalo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250
Pre 2 sati, Marko_987 je napisao:

gde ste ugradili senzor temperature ? 

Bio je na srafu za ispustanje ulja ali tu je otkacen i nema nista, posto takav sraf ne znam gde da nadjem uzeli smo obican senzor i obomotali debelom teflonskom trakom na metalni deo cevke gde prolazi ulje iz motora i nakon toga stegnuto selnom. Znam da je par stepeni manje ocitavanje ali bolje i to nego nikakvo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
pre 29 minuta, MileM je napisao:

Bio je na srafu za ispustanje ulja ali tu je otkacen i nema nista, posto takav sraf ne znam gde da nadjem uzeli smo obican senzor i obomotali debelom teflonskom trakom na metalni deo cevke gde prolazi ulje iz motora i nakon toga stegnuto selnom. Znam da je par stepeni manje ocitavanje ali bolje i to nego nikakvo...

to je digitalni senzor sa ali ekspresa ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250
pre 4 minuta, Marko_987 je napisao:

to je digitalni senzor sa ali ekspresa ? 

Suzuki-Oeltemperaturdirektanzeiger-10035

 

Nesto na ovu foru integrisano u dashboard

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja