Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Ta vakum slavina ode na 90% motora starijih od 15 godina, stavis neku mehanicku i miran si, samo jebada sto mora stalno da se okrece.

 

@Pingvin37

Sta uradi s dihtunzima, koji je procureo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GSX750F i Kawasaki ZR7

Jeste, stajanje ubija svaki motor, samo sto su meni pustili i karburatori, pa mi je oko 200-300g ulja otislo u karter, pa novo ulje i filter 6000din, u ponedeljak ga teram da se odrade karburatori komplet, ultŕa zvucno ociste, zamene iglice i sinhronizuju 80e i da vidim sta cu sa slavinom, ako imam srece da se samo zaprljala jer rezervoar nije najcistiji i da detaljno ciscenje resi problem, ako ne u problemu sam dok mi ne stigne set iz luisa da se reparira. Vec nedelju dana nisam seo na motor i pocinje kriza polako :-(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
16 hours ago, milomir22 said:

Ta vakum slavina ode na 90% motora starijih od 15 godina, stavis neku mehanicku i miran si, samo jebada sto mora stalno da se okrece.

 

@Pingvin37

Sta uradi s dihtunzima, koji je procureo?

 

Jos nista oko toga. Bice, uradicemo, kazu ljudi to je zimski posao samo teraj ti to za sada. Ja teram, I ne pametujem vise... 

 

Take it or leave it... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Malo bio slobodan ovaj vikend... Sive bi bii modeli sa mnogo boljim kvalitetom majice i vodenim zigom, dok su ove crne buvljak fazon al naravno sito stampa u pitanju na 100% pamucnim majicama al osrednjeg kvaliteta. 

SUZUKI KATANA MAJICA6.jpg

suzuki_katana_majica2.jpg

Suzuki katana majice 5.jpg

suzuki_katana_majica3.jpg

SUZUKI KATANA8.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Za pocetak da vidimo ko bi uzimao. Pa moze da se uradi. Dakle samo za ljubitelje i kolege sa foruma.  

Iskreno ova bez agregata bi sigurno bila jeftinija i brze bi se uradila, pa bih da krenemo od nje, da vidimo za pocetak ko bi uzeo. Cenim da bi izrada bila po majici od 500 do 700 dinara maksimalno. Odnosno cena stampe za obe je ista, al ovakav tip majica sa agregatom je skuplji. Al moze i to da se uradi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1514 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Odlično izgledaju! Gledaj da majica bude kvalitetna, da se ne deformiše i "iskezeči" pa neka je i malo skuplja, a bilo bi dobro da ubaciš i belu.  Uzeo u bih treću odgore u obe boje (crna i siva). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2809 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Preporuka za majice.Nije pamuk nego neka jevtinija varijanta aktivnog materijala-

http://www.ultrafashion.org/proizvodi/index.php?www=onestoppromosolution.com&Lg_ID=1&Page_ID=8&Category_ID=TX&Subcategory_ID=0&Item_ColorGroup=50.022&search=&current_page=0&parent_page=0

Taj model sa mašinom ekstra izgleda ali štampe tog tipa kada je velika površina znaju da budu neprijatne za nošenje kao kesu da si obukao.

Ja bi neku ali još ne znam koju:na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Ljudi poenta je da ako radimo majice radimo jedan od ovih modela svi zajedno. Ja sam izlozio 5 primera koji su mi prvi  pali napamet. Preskupo bi bilo da radimo sve svakom ko sta zeli u odredjenoj velicini posto je u pitanju sito stampa koja je bolja od kojekakvih plasticnih nalepnica na stampacu u fotokopirnici. :)

Moj je predlog da uradimo neku od ove 2 crne, em je ok stampa i ok majica. Dakle radimo na veliko, na komad bi to izaslo mnogo skuplje i realno, ne isplati se... Ako se pokaze ok, mozemo posle neku od ovih sivih modela. 

 

Za ove crne znam da je majica oko 300 din i stampa od 200 do 400, zavisi, posto ima dve boje. Dakle od 500 do 700 dinara.  Za svaku majicu se radi priprema za stampu otvara se sito i to sito kosta, nemoguce je da uradimo ko u fotokopirnici ko sta zeli, bar ne za sada. A i te iz fotokopirnice su previse plasticne a skupe. 

Vidim ima nas koji ocemo da radimo, samo da se dogovorimo koje radimo :jee1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Hayabusa gsx1300R
29 minutes ago, JevtaNS said:

Ja u svakom slučaju bez mašine pošto to na meni bude mašina od buse:)

Sta i ti si prešao na Hayabusu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

@Pingvin37 kolega svaka čast za inicijativu :takoje:.

 

Evo i ja da se zapljunem za majicu. Meni su sve varijante lepe, pa uzimam koja god da se radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Super, radicemo onda ove crne jednostavnije za pocetak posto vidim da nema mnogo zainteresovanih. A nadam se i sive sa agregatom u toku leta ako se neki probude malo. 

Nego fali jos malo kolega, mnogi su protutnjali ovde pitali za majice davali predloge a kad se nesto radi nema ih. Gde ste bre ljudi :). Ako ima jos neko nek se javi u skorije vreme. 



 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Za sad nas 5 koliko znam hoce ove crne GSXF Katana. Ostalih par kolega ili sive ili se premisljaju jos. Cim nam se pridruzi jos par kolega polako pocinjemo sa realizacijom plana i spisak za velicine. Nadam se da hoce.

Velicine su od S do XXXL. Medjutim majice su takvog kroja da bih slobodno mogao broj veci da se uzme ko ne voli bas uz telo. Dakle nisu siroke uopste, al nisu ni preuske, naravno. Dakle normalno strukirane.  Domaca proizvodnja, proizvodi ih Velebit, taj je pamuk u pitanju. Ko je kupovao u Velebitu nesto sebi ili za decu, zna sta je u pitanju. Nema jeftinijeg a kvalitetnijeg materijala, osim bas na veliko, al to pricamo o ciframa izmedju 100 i 1000 komada. Danas mozete videti gomilu domacih bajkerskih brendova. Jos jednom da ponovim stampa je sito. Dakle kvalitetnija i bolja od onih obicnih nalepnica iz fotokopirnica i stamparija. Dakle majice skroz ok za tu cenu. 

 

 Trenutni spisak:

 

@Spasoje87

@JevtaNS
@milomir22

@max80

@Pingvin37

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja