Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Ja danas registrova motorce pa reko da napisem ukoliko nekog interesuje. Cena se odnosi na prvu registraciju znaci nova saobracajna i tablice. 

 

Tehnicki pregled: 2500din

Registracija: 18650din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Družili smo se davne 2008-09

Predobar motor, sjajno za putovanje, sedište kao fotelja, u krivinama sjajan, malo težak, al sve se zaboravi kada točkovi krenu da se kotrljaju

 

072b211df366-1920x1080.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Da, da, video sam ga i odmah me vratio u deceniju pre, kako je to bilo lepo vreme, nisam pri kompu da stavim fotku dok je bio kod mene, Ja sam ga udao još 2009-te, od tada do sada, ne znam ništa o njemu, samo sam izneo moje mišljenje o Motoru kako se vozi, bio je kod mene godinu dana, za to vreme, samo gorivo, msm, samo gas, redovan servis, nikakve intervencije nije imao ni za čim, o ceni nisam kompetentan jer Vlasnik može da ceni koliko smatra, to je relativno, 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
6 hours ago, Pingvin37 said:

Ti si ga terao dok je maltene bio nov, nema sta novoj Katani da fali :). Svega 5 godina starosti... 

Ovako gledano i jeste tako, ali zapravo je i istina, mada ima i imalo je gotovo novi Motori, ni 3 godine starosti a već groblje izgledaju, šalju na stranu nije stvar za svakoga!!! I mnogi, prvenstveno mladi Motore shvataju isuviše olako, stvar koja ne prašta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
On 4/2/2019 at 6:58 PM, DarkoČa said:

Ovako gledano i jeste tako, ali zapravo je i istina, mada ima i imalo je gotovo novi Motori, ni 3 godine starosti a već groblje izgledaju, šalju na stranu nije stvar za svakoga!!! I mnogi, prvenstveno mladi Motore shvataju isuviše olako, stvar koja ne prašta

Darko, evo jednog Interesantnog pitanja za tebe. Dosta vremena provedem na sajtu polovni automobili, njega prelistavam umesto  dnevnih novina, sto bi se reklo. Skoro sve Katane i 600 I 750 pisu da su od 20 000 - 45 000 presle. Sto ja licno ne verujem. Molio bih te da budes iskren kao clan foruma I da kazes realno koliko je otprilike imala Katana na satu 2009. godine kad si je prodao. Pošto je covek okacio da sad ima svega (i okruglo) 30 000 predjenih. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
33 minutes ago, Pingvin37 said:

Darko, evo jednog Interesantnog pitanja za tebe. Dosta vremena provedem na sajtu polovni automobili, njega prelistavam umesto  dnevnih novina, sto bi se reklo. Skoro sve Katane i 600 I 750 pisu da su od 20 000 - 45 000 presle. Sto ja licno ne verujem. Molio bih te da budes iskren kao clan foruma I da kazes realno koliko je otprilike imala Katana na satu 2009. godine kad si je prodao. Pošto je covek okacio da sad ima svega (i okruglo) 30 000 predjenih. 

 

 

Pozdrav,

 

To što je neko stavio navedenu km jeste i može biti podložno proveri

Nisam ovde ni najmanje da bih nekoga lagao i varao, ovde sam prvenstveno u želji za druženjem i usavršavanjem svojih veština, prikupljanjem korisnih informacija isto tako savetodavno ukoliko znam odgovore na neka pitanja.

To što mene pitaš nije tajna, ako me pamćenje dobro služi, bilo je na satu nepunih 20.000, mogu proveriti po forkama dok iskopam na kompu

Sada nit mogu niti imam pravo da komentarišem bez prethodne provere Motora lično niti da iznosim da li je pomenuta km.stvarna ili ne i Ja sam ga spazio na oglasima, takođe redovno sam na pol.aut.

Uglavnom svi znamo kakvo stanje vlada kad asu polovnjaci u pitanju, motori.i Auta kod nas i da se sve radi, nažalost ali istina. Živ bio 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Hvala na iskrenosti. Sto se tice kilometraze sa sajt PA, slazemo se. 

 

10 000 km za 10 godina, zvuci bas fantasticno. Al nije problem u ovoj Katani, nego u vecini koje su na oglasima. Al sta ces, ljudi vole da se hvale kako je motor malo presao... Valjda je to urodjeno... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Drugari juče krenuh na vožnjicu i imam sta da vidim...Neka ljudska stoka (da ga ne kunem sada) mi polomila levi retrovizor, odnosno celu šipku retrovizora...Da li neko od vas možda ima višak i voljan je da proda ili zna gde da nabavim? Model 99+ godište.

 

Našao sam na KP par oglasa, ali su oni Kineski...Ako neko ima iskustva sa njima i ako vrše posao mogao bih i njih da pazarim.

 

Svaki savet dobrodošao...Prilično je hitno jer sam kao ćorav bez njega i naravno nisam u stanju da vozim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja