Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Drug član, 1312 postova

Na tom klipu kom si postavio mislim, da se ispravim. Gledao sam ti I druge klipove, ima tu dobrih potezanja na ravnici I pravcu al opet kako god to je bas mala potrosnja koju spominjes. Ako vozis zaista 180-220 ili ako ti je srednja brzina 120-140 mora vise da trosi. Mada su to meni iskreno prejake cifre sve, al kako god... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 5 sati, Marko_987 je napisao:

 sa suprugom prosek 130-150. Auto put 180-200. Posle te voznje ujtru sipao za jednu crvenu

:jee5: Sta je vozim,gde ja zivim...jebes mene i moja putovanja. To bi Marko brze biciklom stigao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F
pre 28 minuta, zemunac72 je napisao:

:jee5: Sta je vozim,gde ja zivim...jebes mene i moja putovanja. To bi Marko brze biciklom stigao

Ti si covek u godinama, vozis putni enduro, uvek sa zenom na motoru. Gume klasicne vojvodjanske kocke :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
Pre 18 sati, JevtaNS je napisao:

Takve proseke ni Deda ne pravi.To su možda ali samo možda pikovi.

 

Pre 13 sati, Pingvin37 je napisao:

Na tom klipu kom si postavio mislim, da se ispravim. Gledao sam ti I druge klipove, ima tu dobrih potezanja na ravnici I pravcu al opet kako god to je bas mala potrosnja koju spominjes. Ako vozis zaista 180-220 ili ako ti je srednja brzina 120-140 mora vise da trosi. Mada su to meni iskreno prejake cifre sve, al kako god... 

Ranije sam vozio gsx750f  1991 god. I on je srkao oko 6 i onda sam uzeo ovaj 99god. I sa potrosnjom sam vise nego prezadovoljan sa punim rezervoarom predjem bez razmisljanja od 330 do 350km 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Druze, niko ne spori potrosnju tvog motora ali prosecne brzine koje si naveo su prosto nedostizne i za ozbiljnog vozaca napucanog R-a.

Verovatno se nisi sreo sa bord-om, da jesi znao bi da ti je na snimku prosecna brzina oko 40 km/h, to sto povremeno "dohvatis dve glave" popravi rezultat tek malo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
Pre 9 sati, bdada je napisao:

Druze, niko ne spori potrosnju tvog motora ali prosecne brzine koje si naveo su prosto nedostizne i za ozbiljnog vozaca napucanog R-a.

Verovatno se nisi sreo sa bord-om, da jesi znao bi da ti je na snimku prosecna brzina oko 40 km/h, to sto povremeno "dohvatis dve glave" popravi rezultat tek malo.

Ahahahahaha bas si me nasmejao sad ispada da sam ja i lud da neznam koliko mi motor ide ahahahah  znaci po Vama trosi 8lt. A  vozim citavih 40kmh ahahahahah komedija  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Gsx750f
Pre 10 sati, bdada je napisao:

Druze, niko ne spori potrosnju tvog motora ali prosecne brzine koje si naveo su prosto nedostizne i za ozbiljnog vozaca napucanog R-a.

Verovatno se nisi sreo sa bord-om, da jesi znao bi da ti je na snimku prosecna brzina oko 40 km/h, to sto povremeno "dohvatis dve glave" popravi rezultat tek malo.

Moze ovako kad dodje sezona skupimo se odemo u voznju ako probijem 5 do 5.5 lt placam rucak ja Vam kazem i prethodni vlasnik mog GSX-F-a prezadovoljan sa potrosnjom kod njega nije prelazio peticu. Karbove je poslesnji put cistio i sinhronizovao majstor bokilic. A citao sam i na internetu da ima i oko pravilno ustelavanja one male elektronike sa desne strane na karbovima. Da se tu dodatno steluje protok vazduha e sad u to se ne razumem pa necu da nagadjam. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Ono malo elektronike je TPS, senzor polozaja gasa, i sluzi da pomeri malo tacku paljenja shodno dodavanju gasa... Tj. polozaju leptira. Ovo sam uprosteno rekao, da ne detaljisemo.

Sent from my moto e5 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7060 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 10 sati, bdada je napisao:

Druze, niko ne spori potrosnju tvog motora

Ja sporim, 

ono sto je na pocetku odvalio da mu trosi 5,5 sa voznjom 180-220km/h, pa to je smesno, najprostije receno - nemoguce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2481 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja imam noviju varijantu, bez karbova. Kažu da bi trebalo manje da troši, ako lažu mene lažem i ja vas.

Moja potrošnja, više puta merena metodom od čepa do čepa se kretala 4,5-5,5.

Najmanja je bila vožnja po regionalnim putevima, do nekih 120km/h, na nekim pravcima i malo brže.

Ja i žena, koferi, malo se i zađe na autoput, kad baš mora, većinom magistrala i uzbrdo-nizbrdo potrošnja ne prelazi 5,5.

Ima još jedna stavka. Primetio sam da mi se kilometraža na cajgeru i gugl mapama ne slaže. Po motoru sam prešao veći put bar 10% razlike koliko se sećam a nisam skretao sa puta sem pauze u kafanicu i na pumpu a svi su bili uz sam put.

Tako da mislim da bi trebalo preciznije proveriti pređeni put i uporediti sa potrošnjom.

Obrtaje nisam popamtio jer to i ne gledam mnogo u toku vožnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
17 minutes ago, ZEMZEM said:

Ja imam noviju varijantu, bez karbova. Kažu da bi trebalo manje da troši, ako lažu mene lažem i ja vas.

Moja potrošnja, više puta merena metodom od čepa do čepa se kretala 4,5-5,5.

Najmanja je bila vožnja po regionalnim putevima, do nekih 120km/h, na nekim pravcima i malo brže.

Ja i žena, koferi, malo se i zađe na autoput, kad baš mora, većinom magistrala i uzbrdo-nizbrdo potrošnja ne prelazi 5,5.

Ima još jedna stavka. Primetio sam da mi se kilometraža na cajgeru i gugl mapama ne slaže. Po motoru sam prešao veći put bar 10% razlike koliko se sećam a nisam skretao sa puta sem pauze u kafanicu i na pumpu a svi su bili uz sam put.

Tako da mislim da bi trebalo preciznije proveriti pređeni put i uporediti sa potrošnjom.

Obrtaje nisam popamtio jer to i ne gledam mnogo u toku vožnje.

Probaj sa 200km/h pa javi potrosnju. Tako kolega tvrdi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Marko ja sam u Pancevu svako malo. Bar 2 dana u nedelji a cesto I vise. Ako castis jedno 5 piva ja bih rado pricao o potrosnji, turiranju I brzini od 220 km/h. A mogli bi I nesto da pojedemo. Ima kod Vas bajkerskog sveta raznolikog. Mali grad a bar 5 moto klubova I chapter-a plus solo drajveri. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
1 hour ago, Marko_987 said:

  Vatra za rostilj na 6-7 rmp. Letos u Sapcu zadat domaci zadatak. Pacanje vatre samo pri zavijanju gasa do 8rpm

Nikad vozen u crveno, pali iz prve vruc I hladan

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
6 minutes ago, Marko_987 said:

Ima ima nas raznih mali grad koji vrvi od klubova i motora ja licno posedujem dve makine Hondu ST 1100 i GSXF-a :)

Odlicno. Ja sam na Misi (nova Misa) cesto pa se javi... Al ako ne pijes pivo, valjda pijes rakiju jebiga

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja