Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Nazalost i ja sam out za ovaj vikend, juce mi je pukla sajla kvacila. Grada je na odmoru, a Boban moze tek za poneedljak da mi uradi jer moram i buzir da menjam tako da jbg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Ajde kako hocete onda. Ja mogu  Nemanju da vozim ali na kraju ce biti okupljanje vlasnika GSXF-a  a ni jedan F :D

I Vjeko je reko da jedva stize ovog vikenda tako da ako se i ostali slazu mozemo da pomerimo za sledeci vikend i onda taman ljudi da planiraju, mozda se okupimo u vecem broju tada jer imace svi vremena da se organizuju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Meni isto ne odgovara za ovu subotu, a pitanje da li će i za neki naredni vikend, jer sam baš zgusnut sa obavezama do sredine septembra :/. Zato ne mogu da licitiram sa datumima unapred, ali imam volju i pratim temu, pa se nadam da ću se možda uklopiti za neki drugi termin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Ljudi, vidim da je situacija šarena. Stižem ja i za ovu subotu, ali vidim da većini odgovara odlaganje. Kanda ću ja prvog septembra umesto u školi biti u Babinoj reci.:)

Zbog bolje organizacije i odziva treba da se odredimo da li se sve pomera za sledeći vikend!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Da da pomera se. Ali hajde da ostavimo kao datum okupljanja definitvno sledeća subota 1. septembar etno salaš Babina reka da mogu ljudi da planiraju i da s organizuju. Vreme okupljanja cemo se dogovoriti tokom nedelje ali neka bude recimo 13 h da mogu svi da stignu iz svih krajeva. Koliko vidim i prognoza je dobra za narednu nedelju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Ostaje. Ako ima zainteresovanih ko dolazi sa severa mozemo se naci u Beogradu pa dalje ovim putem

 

 

A povratak moze Ibarskom. Da se provozamo malo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Zvaću ja sutra da rezervisem neki sto za ručak za 13h. Ili možemo i ranije ako hoćete, oko 12, da ne hvata mrak vas koji ste dalje.

Jevto, ako si za neku vožnjicu ja predlažem 1000 ruža okupljanje, mnogo je zanimljiviji put. Ako ti je lakše možemo i preko ibarske ali nije ništa zanimljivo za vožnju.

Pošto je slab odziv u grupi biću slobodan da pozovem još par drugova (nisu niti su bili vlasnici gsxf-a) da podju sa mnom ako nemate nista protiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Meni sve jedno lakše mi ibarskom ali gde god vi kažete,kako sam već pisao i jedna i druga trasa je preopterećena saobraćajem i puna linija .Samo dajte vreme i mesto.Da i ja sam za da se bude ranije.

I ja se nadam da će sa mnom Tićma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

I ja sam za ranije, recimo tamo u 12h... nama nasom trasom ibarsku imamo samo od stepojevca do LAzarevca, ostalo idemo popreko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Ok. Ajde onda u 12 sati okupljanje u restoranu Babina reka.

Ko hoce iz Beograda sa grupom u 10 okupljenje ispred motela 1000 ruza pa dalje preko Ralje i Sopota (putanja koju sam naveo par postova iznad).

Sacekacu jos da se jave ljudi da potvrde dolazak pa cu zvati veceras da rezervisem sto samo mi je bitan okviran broj.

Koliko sam razumeo, za sada ovako

1. rboban +2

2. jevta +1

3. vjeko

...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Žao mi je što nisam u situaciji da vam se pridružim :/. Nadam se da će biti još prilika, a vama želim lepu vožnju i dobar provod.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja