Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin
Pre 20 sati, Biker Q je napisao:

Silikonske, mislim oko 1000 din par, mislim da ima pripremu, slikacu kod kolege pa postavljam.

Hoce, kod mene dobila neravnine ali prethodna je dobra bila pa cu otici da lepim ponovo, mora lepo da se ocisti stari lepak. Inace kod ovih sto lepe cele automobile toliko parce im i ne znaci puno i dobijes ga bukvalno za pivo, eventualno castis neki dinar da oni lepo zalepe a i imaju ona sredstva za skidanje starog lepka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav evo mene opet   ajd molim da mi objasnite nesto...ovako 4000 brtaja  6 brzina km sat pokazuje 60 km.h 6000 pokazuje 80 km  a idem sigurno puno brze sta ne valja dal km sat ili onaj pinjol na tocku sajla je ok  hvala na odgovorima,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

A pogresno pokazivanje moze da bude ako nije originalni prenos, 15-45 mislim da je kod mene.

Obraticu danas koliko je obrtaja pri 60kmh, ali mislim da je 100kmh negde malo ispod 6000, recimo 5700...

Sto znaci da imas promenjen prenosni odnos verovatno, i to skracen, mozda napred 14.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

za jevtu ns ni slucajno ne zajebavam niti sam ikad pomislio  lose si procenio ako tako mislis izvini necu vise nista pitati pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Kod njega je ipak sistem sa sajlom na prednjem tocku ili ne? Ako je na prednjem tocku odnos ne bi trebao da ima veze. Ako kazaljka lepo radi, tj ne kasni, ne skace, ne proklizava, pretpostavljam da je ipak sat neispravan, ili proklizava u pinjonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Pozdrav za bikerQ da imam sajlu kazaljka onako setka ...nije mirna  skace .... hvla na odgovoru al neznam sta da kupujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Najjeftinije je da se krene od sajle, moguce da onaj cetvrtasti deo vise i nije ctvrtast pa proklizava, treba pogledati tamo gde ulazi sajla dal se nije rupa prosirila pa da sajla proklizava, naravno pinjon i sajla treba da budu podmazani. Imao sam cak situacije da sam na kinezu i sam sat prskao unitra wd-om. Mozes i odozdo da otkacis sajlu pa je recimo uhvatis srafilocom ili busilicom pa probas kako radi sat, dal nesto skace, trese se kazaljka, pada sama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova

Upravo sam se vratio sa puta, nakon užasnog iskustva i slika kojih ne mogu da se rešim. Odlučio sam da završim moto karijeru.
Ako ima zainteresovanih, prodao bih svoj Suzuki GSX 750F, 2004. god. Motor je u odličnom stanju, kako tehnički, tako i vizuelno. Vlasnik sam tri godine i trudio sam se da na njemu sve bude uvek spremno za dužu vožnju. Tako je trenutno i sada. Naime, prošle godine sam uradio: servis kočnica (pločice, gumice u čeljustima, kočiono ulje, kako prednjeg, tako i zadnjeg točka), ulje i filter ulja, filter vazduha, naštelovao karburatore, očistio rezervoar, zamenio ulje i semeringe u štapovima. Prednja guma je kupljena nova, ove godine, a zadnja je solidna (Mada, iskreno - zamenio bih je za sledeću godinu). Od kompletnog servisa, motor je prešao 6000km. Ugrađena je ksenon sijalica u faru, beli migavci, podmazivač lanca, originalan Kappa nosač kofera sa pločom i kofer (nije Kappa). Motor se odlično vozi i ponaša na putu, potrošnja mu je (upravo izmereno) između 5 i 5,5L. Od nedostataka bih izdvojio ogrebotinu sa desne strane, na oklopu i znaku (Vidi se na slici. Tako je kupljen). Po meni, trebalo bi promeniti zadnju gumu, ulje i filter. Sem toga, APSOLUTNO ništa. Motor je registrovan do Juna 2018. godine. Cena je 2000€ FIKSNO.
Uz motor POKLANJAM kompletnu opremu: kacigu Nolan N86, veličine L, jaknu Fast Line XL, pantalone Modeka XL, čizme Furygan br. 44, pojas Vanucci, kožne letnje rukavice, potkape, sprej za gume, sprej sa originalnom bojom, sprej za čišćenje vizira, sprej za čišćenje unutrašnjosti kacige, bukvalno sve što ima ikakve veze sa motociklima.
Izlazim iz moto sveta i nikada se neću vraćati.
Hvala na strpljenju za čitanje ovolikog teksta.
Telefon: 0641454352719fd11ac43b559eda238ab1a877d3e4.jpg16f29b59804f3fd87108acb22a37ff20.jpg63f7d6db7adc45da2b9168a819fca45c.jpg203475dc42d635a55545f82324818eb5.jpg0f8b03d8c685f57118d7668769522fee.jpg6a105695d4ab914aea5105e9d382c2eb.jpg9f3827b4a63ea64cdbb3fafbb33bcbe5.jpg584d4f12755294e29a1dffecef87ebaf.jpg

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ne znam šta te je nagovorilo na ovaj korak, ali pretpostavljam da imaš jak razlog. Ako čujem da je neko zainteresovan preneću mu. Btw vidim i podmazivač lanca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ne znam šta piše u papirima ali taj motor je ispod 2001 godišta.Nemam zlu nameru ali da znaš da te neko ne prepada da hoćeš da ga prevariš

Sačekaj parkiraj možda te i prođe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Nemam nameru miniranja oglasa ali kad dođe kupac može biti neprijatnih situacija ako se iznose takve tvrdnje.

Veliku zabunu j euneo upis godišta sa prvom registracijom.

Od 2001 zadnji nogostupi su na alu nosaču i ima sat u cageru.

Inače cena je korektna bez obzira na godište

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Zdravo svima.

 

Ja sam moju Suzanu prodao. Dec 1999 godište, tamno plavi, sve ispravno, promenjen akomulator, pločuce diskova, svećice, naštelovani karburatori, solidan lanac i zupčanici kao i prednja guma, zadnja je mogla još malo po mom mišljenju itd itd..... sve što se radi da bi mašna bila kako valja.

Kada sam gledao oglase pre oko 2 godine cene su haos hahahaha Ljudi koji traže 2 i jače soma evara!!!! Sine Mitre pa ne ide. Em narod nema para em je to već malo staro, na stranu što je dobra mašina, agregat dokazano dobar, japanac itd. itd.... Dakle ako hoćete da prodate Suzanu 1999-2003 godište stavite realnu cenu oko 1400 do maks 1500 e. Moja je otišla za 1350. Eto, čisto savet ko stvarno hoće da proda motor, inače plaćena pre 5 god. 1800 e

 

Pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja