Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

motor.jpg

Evo jedna sa Jadrana, od Dubrovnika ka Cavtatu (malo sam je previse smanjio, bila ogromna pa sam preterao kada sam smanjivao)   :takoje:

edit:opet je velika po zelji :)!

Promenio član mouse0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Road Flyers, 195 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Bmw gs1200

Sa cime mazete lanac? Ja sam do sad sa uljem ali sam cuo da ne valja bas, razbaca se pa ne ostane mnogo podmazan. Kakve sprejeve koristite i gde ih nabavljate?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Ja koristim standardni Ipon vec godinama i prezadovoljan sam, uopste mi ne prlja felnu. Namazem ga na vruc lanac i obavezno uvece da odstoji preko noci i niti ujutru skidam neki visak krpom niti nista i uopste mi ne masti felnu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Mouse0 lep zucko :D

Hvala Sone, da znas ako vidis zutog F-a sa zutom ralicom a ne sivom, ja sam na njemu  :jee:

Sto se lanca tice, ja sam koristio MOL-ov sprej 4-5god,ali posto preko zime hocu da narucim novi lanac i lancanike mislim da ce doci u kompletu sa podmazivacem lanca  :takoje: 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2815 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Za lanac neko ulje za manjač što je zaostalo u radionici i motorno optima isto zaostalo od Lade. ;)

Ove sezone potrošio skoro 0,5 litara i da da bog da potrošim još toliko.

Sistem koštao preko 500 dinara i par sati rada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Da li neko zna gde mogu da nadjem plovak goriva za rezervoar i da li znate mozda za koje sve motore je zajednicki taj deo?

Nisam na netu mogao da pronadjem od kojih sve modela se uklapa i za nas a naso sam neki oglas taj plovak za suzuki burgman 400 i deluje da je isi kao moj na slikama ali nisam siguran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Ma naso sam i po tom broju je isti samo za gsx600f i gsx750f za burgmana je po slici skroz nesto trece i uopste ne lici na ovaj sa slike a lik kaze da taj koji prodaje je skinuo sa burgmana 400 p zato pitam da li to moze nesto univerzalno na vise modela. Nisam nigde nista naso, ni novo ni polovno za nas motor,jedino ovo. Ima na ebay-u ali da pokusam prvo kod nas da li ima nesto pa ako ne nadjem narucicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Ma istruleo skroz. Pola one kutije koje se nalazi unutar rezervoara uopste nema, korodirao i pojeo ga benzin. Imao sam ja problema sa rezervoarom jer je skroz zardjao iznutra i pocetkom ove godine mi ga je sredjivao neki lik elektrolizom ali ovo ocigledno nije sredio. I nije meni sada do plovka jer sam se svakako naviko da nemam pokazivac goriva nego se upravljam po predjenoj kilometrazi vec 2 godine nego da mi ne truli iznutri i raspada se unutar rezervoara i puni sito rdjom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: GSX600F, Malaguti Madison

Pozdrav svima, juce postao vlasnik katane ( gsx600f ) 2005 godiste, interesuje me da li neko zna gde mogu da nabavim onaj srednji stender motora ( 2 noge ) i da li model pre 97 ili kako vec koristi isti, takodje me interesuju da li neko zna na rucicama volana oni krajevi, kako god da se nazivaju, na levoj strani imam desni mi fali, da li to neko izradjuje, moze da se koristi sa drugih motora ili ima da se kupi. Hvala svima u napred ako iko odgovori, smaracu sa pitanjima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7063 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

srednji nogar, bi trebalo da je isti i na starijim modelima jer je sasija ista, a tegove na volanu mozes naci u skoro svakoj radnji, teze ces naci original, pa ces verovatno morati da kupis 2 komada malo drugacija, ali nisu skupi
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja